Тюрюнь_Тюнь• 27 декабря 2023

Самий класний вв/або сс крем. Ціна не має значення

Щоб фініш був матовим та для світлого кольору обличчя
Zaviriuha• 27 декабря 2023
Для мене ідеальний і по ціні і по якості. Міша бб в 31 номері
Тільки не про гроші• 27 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Він не матовий, як шукає автор.
В 31?
Але мішу теж люблю
Сизоока бестія• 27 декабря 2023
Для мене улюблений Erborian bb, а також їх СС крем в зеленому тюбику.
Ще люблю La Roche-Posay Effaclar Duo з тональним ефектом , ну це чисто моя паличка виручалочка, мені він підходить ідеально, пори як зашліфовані з ним.
Zaviriuha• 27 декабря 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Він не матовий, як шукає автор.
В 31?
Але мішу теж люблю
Ой в 21.
Тільки не про гроші• 27 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Ой в 21.
І граюся завжди 21 і 23
Сизоока бестія• 27 декабря 2023
Якщо дуже матовий треба то це YSL Ink foundation - це найматовіший крем з усіх які я пробувала )))
Але не бб
автор Тюрюнь_Тюнь • 27 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Ой в 21.
Ну це і мене такий вже 4 роки. Хочеться щось нове. + він таки не дуже матовий
Фісташкова кава• 27 декабря 2023
Зачем прям максимально матовый, будет видна маска на лице, лицо все таки имеет природный блеск. Хотя может у вас лицо жирное и вы пытаетесь его заматировать, эх. Я вас понимаю летом лицо жирное потеет ух
автор Тюрюнь_Тюнь • 27 декабря 2023
Ответ дляФісташкова кава
Ага. Утром и днем ещё нормально. А вечер ... кожа скорее комбинированная. Лоб и нос блестят вечером
Жирафовое варьенье• 27 декабря 2023
Самое матовое, что я пробовала - это вот такой кушон от Heimish. У меня после него просто какой-то эффект кожи гейши, ни капли блеска 😅
Фісташкова кава• 27 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
+++ у меня тоже. Но может не нужно суперматовый. Я таким не пользовалась, интересно, может в итоге нормально будет выглядеть. Интересно, можно ли вылечить этот жирный лоб и нос
автор Тюрюнь_Тюнь • 27 декабря 2023
Ответ дляФісташкова кава
А какой у вас?
Оябунчик• 27 декабря 2023