Смурфетта• 27 декабря 2023

Тато постійно кричить вдома. Требує криком, псіхує

А по іншому він не може
От кричить і все
Людина він хороша
Просто дуже требує, важливо йому щоб було по його
Пустякову проблему він розкручує до велетня
Ash-Lia• 27 декабря 2023
Ок

УраганнаЯ• 27 декабря 2023
и?
отделяйтесь.
Like-995b• 27 декабря 2023
Лев, чи шо?)
ПлакалаВАвто• 27 декабря 2023
В чём вопрос?
Карамбулкул• 27 декабря 2023
Скільки років батькові?
GaleTTa• 27 декабря 2023
Ну скажите чтобы не кричал)
АБВГДейка• 27 декабря 2023
У меня Папа тоже прекраснейший Человек, но особенно после войны и нервы😢стал шумнее. Я просто прошу быть тише и часто говорю, как его люблю и прошу не нервничать! Ему помогает!
Неизвестно еще какие мы будем в старости.
Хотя - да! Это сложно ! Но радует, что любит свою работу , иначе 24/7 дома было бы тяжело
автор Смурфетта • 27 декабря 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
В чём вопрос?
Як виправити? Це хвороба якась?
На роботі не кричить
автор Смурфетта • 27 декабря 2023
Ответ дляКарамбулкул
Скільки років батькові?
Скільки памʼятаю постійно кричить
Вже 65

Чу Ча• 27 декабря 2023
Он не изменится. Абстрагируйтесь ментально и не воспринимайте его слова на свой счет. Соглашайтесь во всем с ним, но делайте по своему
АБВГДейка• 27 декабря 2023
Ответ дляСмурфетта
Скільки памʼятаю постійно кричить
Вже 65
Ну и пусть себе кричит! Да шумный! Но есть и рядом! Спасибо огромное за это!🙏
автор Смурфетта • 27 декабря 2023
Ответ дляЧу Ча
Він такий завжди був
От його щось бісить- щось не там лежить, щось не так зроблено
Карамбулкул• 27 декабря 2023
Ответ дляСмурфетта
Скільки памʼятаю постійно кричить
Вже 65
Мій теж з криками, зараз йому 75 , з роками це ще більше прогресує, поки нічого не роблю, але боюся, що це порушення психіки, деменція.
Чу Ча• 27 декабря 2023
Ответ дляСмурфетта
Він такий завжди був
Вам нужна сепарация от родителя
Лупаю цю скелю• 27 декабря 2023
Ответ дляСмурфетта
Скільки памʼятаю постійно кричить
Вже 65
Ви просто дозволяєте це робити.А раз би сказали щоб закрив пащеку то б і не кричав.
Поросенка• 27 декабря 2023
Ответ дляСмурфетта
Скільки памʼятаю постійно кричить
Вже 65
Как-то поздно Вы спохватились...
автор Смурфетта • 27 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Как-то поздно Вы спохватились...
Так він воєнний
До лікарів його не затягнеш
Лікарі в нього викачка грошей
Вимагаю спілкування• 27 декабря 2023
Ответ дляСмурфетта
Як виправити? Це хвороба якась?
На роботі не кричить
Диабет, щитовидка?
Это гормоны.
автор Смурфетта • 27 декабря 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Диабет, щитовидка?
Это гормоны.
Повністю здоровий

ПлакалаВАвто• 27 декабря 2023
Ответ дляСмурфетта
Як виправити? Це хвороба якась?
На роботі не кричить
Это не болезнь а вседозволенность.
На работе он не кричит лишь потому, что с таким крикуном мало кто будет сотрудничать.

Попробуйте орать в ответ)))
Ноу коммент• 27 декабря 2023
та ви ж звикли вже Уявіть якщо б він не волав.
Твоя космішна• 27 декабря 2023
Ви разом живете? Він завжди таким був, у вашому дитинстві також?
У мене мама така, усі справи вирішує криком.
Карамбулкул• 27 декабря 2023
Я не знаю як у вашого батька, але я розумію чому мій часто кричить, агресія з´являється, це через алкоголь, мій батько вже давно має звичку іноді по 100 грам за обідом, вечерею і коли в нього це 100 грам закінчується в нього це викликає таку поведінку, можливо це і алкоголізм такий але він не спився за свої 75 років, але от любить щоб було що випити, а як не має то буває агресія, кілька днів така туга, а потім стає спокійнішим , відвикає від алкоголю .
НуКаНаКа• 27 декабря 2023
В мене така мама, все життя горланить
Valechka-mk• 27 декабря 2023
Ответ дляАБВГДейка
Ага, офигеть утешение. Ну пусть шумит, орет, может даже ударить. Главное же рядом. А потом удивляемся, почему с таким подходом столько семей с нездоровыми отношениями и дети такие же
Губи до вух• 27 декабря 2023
І моя. Навіть здивовано виправдовувалася, що то вона не кричить так, а говорить просто гучно.
Знайшли проблему з ТТГ при аналізах. Зараз приймає пігулки. Чи то вік, чи то пігулки, але стало легше.
Valechka-mk• 27 декабря 2023
Ответ дляСмурфетта
Як виправити? Це хвороба якась?
На роботі не кричить
Ну так догадайтесь, почему так. На работе человек понимает, что нельзя, терпеть не будут. А дома вы позволяете ноги о себя вытирать - то чего напрягаться?
Я б такое не носила, но продаю• 27 декабря 2023
В мене батько не переносить як діти шумлять і балуються, тому я рідко приїзджаю. Діти не можуть сісти і сидіть слухати дорослих весь день. Тому я приїзджаю рідко. Але вони ображаються, чого я не лишаюсь на тиждень. Я бачу від дітей вони стомлюються на 2 день
АБВГДейка• 27 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Про орать и ударить- это вы о личном своем, мне вас жаль😂
Valechka-mk• 27 декабря 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Диабет, щитовидка?
Это гормоны.
Ага, а на работе гормоны нормализуются?))