27 декабря 2023

28 грудня в Києві пройде благодійний вечір військової поезії від героїв

28 грудня в Києві пройде благодійний вечір військової поезії від героїв календаря "Письменники на захисті України".
На вечорі прозвучать вірші понад 20 українських поетів та поеток, які служать в лавах ЗСУ.
Цей вечір — фінальний етап промоції календаря "Письменники на захисті України", який вмістив 53 світлини літераторів-військовослужбовців. Кошти від продажу календаря будуть передані на закупівлю протимінних черевиків для ЗСУ.
Подія організована літературною агенцією OVO.
Вхід на захід лише за попередньою реєстрацією.
Коли: 28 грудня (чт), 18:00
Де: Місце події повідомлять після реєстрації.
Скільки: Вхід за донат
http://surl.li/opcig
4 1
trickywicky 27 декабря 2023
Ну не на часі зовсім
Якось не до поезії наразі
Особливо в світлі останніх новин
5 1 5
автор Реверанс 27 декабря 2023
Ответ дляtrickywicky
Ну не на часі зовсім
Якось не до поезії наразі
Особливо в світлі останніх новин
Дійсно.
Якісь воєнні,якісь черевики.
Не на часі
Цей вечір — фінальний етап промоції календаря ’Письменники на захисті України’, який вмістив 53 світлини літераторів-військовослужбовців.
Кошти від продажу календаря будуть передані на закупівлю протимінних черевиків для ЗСУ.
8 2
Filomena 27 декабря 2023
Чули про скандал з Романом Ігнатовим?
Що думаєте?
Ответ дляtrickywicky
Ну не на часі зовсім
Якось не до поезії наразі
Особливо в світлі останніх новин
Культуру та мистецтво теж треба розвивати
trickywicky 27 декабря 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Культуру та мистецтво теж треба розвивати
Треба, я не сперечаюсь
Просто особисто мені важко думати про культуру, коли навколо така десять відбувається
1 1 2
Sunny Hanny 28 декабря 2023
Ответ дляtrickywicky
Ну не на часі зовсім
Якось не до поезії наразі
Особливо в світлі останніх новин
Ну да. Військова лірика. Військові літератори. Збір на потреби військових. Взагалі не на часі. 🤦
Ви б ото хоч прочитали від кого то , про кого і для чого
1 1
Sunny Hanny 28 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Дійсно.
Якісь воєнні,якісь черевики.
Не на часі
Цей вечір — фінальний етап промоції календаря ’Письменники на захисті України’, який вмістив 53 світлини літераторів-військовослужбовців.
Кошти від продажу календаря будуть передані на закупівлю протимінних черевиків для ЗСУ.
Ну просто якби то 95 квартал, мабуть. Або не знаю, он Ваня Якимов. То норм, мабуть на часі. А це, якісь там військові