муха в кедах• Изменено сегодня в 10:48
Вибачте мене грішну якщо образу почуття віруючих
Але у мене питання яке не дає мені тривалий час спокою.
Хто жадніший депутати чи священники УПЦ? Я не насміхаюся, а просто от думаю хто кого повбиває перший і з яким ентузіазмом.
СБ У на чиїй стороні? Чи вони на трьох стільцях сидять? Хто більше заплатить?
P.S. І як віртуозно.
муха в кедах
• сегодня в 10:48
Ответ дляЯ супер-пупер
в топ захотела?
Та ви що. Думаю за кого вигідніше тепер заміж виходити. За попа чи за депутата.
Пишу каліграфічно• сегодня в 10:48
И УПЦ, и ПЦУ, везде поборы.
Я вообще люблю евангелистов, без кучи лишних священнослужителей.
Чупа-чупс• сегодня в 10:51
Ответ дляПишу каліграфічно
И УПЦ, и ПЦУ, везде поборы.
А что значит «поборы»? Пожертвования ведь добровольные. А просто прийти в церковь помолиться - бесплатно
220В• сегодня в 10:51
Ответ дляЯ супер-пупер
в топ захотела?
Ні. Отримала кадилом по шиї в мокшанській УПЦ, заплуталася.
Контрольница• сегодня в 10:58
Проросійські депутати співпрацюють з московським патріархатом, куратор у них один, грошові потоки якось там вже розподіляють
Мама Никитки-2• сегодня в 11:07
Ответ длямуха в кедах
За попа. Довше в шоколаді буде)
Ясамаякрасивая)• сегодня в 11:11
СБУ - служба божа України. Ви хіба не знали? єдині в кого вірити треба
муха в кедах
• сегодня в 12:03
Ответ дляЯсамаякрасивая)
У них карма погана, у всіх оптом і ще такий чи така не родилась хто їм усім поможе.
ФФФФристайла• сегодня в 12:06
Ви сама в першу чергу людиною нормальною будьте, а тоді вже й судити інших не захочеться