Будьте так ласкаві• 28 декабря 2023

Хто проживає Ужгород, Івано-Франківськ

Як зараз з житлом, чи можливо знайти щось путнє і які ціни за довготривалу оренду двокімнатної квартири або студії для двох людей? На сайтах багато оголошень недійсних, цікавить реальна картина, які шанси знайти, якщо приїхати
Добра, коли сита!• 28 декабря 2023
Однушка в новострое от 9 тысяч.
ИФ.
Два-три тижні і фсьо• 28 декабря 2023
По-вашому, пересічний мешканець має за вас обійти все місто і перевірити, є шанс чи ні?)
Приїзжайте і шукайте)
автор Будьте так ласкаві • 28 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Приїзжайте і шукайте)
По-моєму, є люди, які, наприклад, недавно шукали і знають ситуацію. Вас ніхто не змушує а ні шукати, а ні відписувати тут
Кудряшка Сью• 28 декабря 2023
ІФ повно набудували. Оренда не дешева, якщо орієнтуватись на середню зарплату по місту. Якщо маєте дохід - то добре.
Дивіться забудовників Благо, Вамбуд - якісно будують.
Кудряшка Сью• 28 декабря 2023
Ну і зважайте на ’цікаві’ об´єкти. Вони є як і всюди.
Ответ дляКудряшка Сью
Так, але про них ніба місцеві знають..
МамОмужа• 28 декабря 2023
Ужгород, сусіди здають 2 кімн, класне місце і гарна квартира. Думаю є і дешевше
Кудряшка Сью• 28 декабря 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Так, але про них ніба місцеві знають..
І навряд чи розкажуть онлайн.
Так що придивитися декілька варіантів, а по місцю вже роздивитесь що до чого. Там особливо одаровані з початком повномасштабної огроменні вивіски повішали, я й не знала раніше конкретно що це :))) тепер знаю.
Техпаспорт на медузу• 28 декабря 2023
Говорят, сто после отмены льгот освободится что-то. Я в Закарпатье, очень много переселенцев, цены высокие. Я сдаю 3к дом, 10 000.
Техпаспорт на медузу• 28 декабря 2023
Лучше спрашивать в группе Порадьте будь ласка Ужгород
ГонУрова дівка• 28 декабря 2023
Я в Ужгороде в центре снимаю за 450 1к. Это новый жк с самым лучшим расположением которое может быть. Остальные новые жк не очень то и в центре. Там можно чуть дешевле поискать. Просматриваю недвижимость Ужгорода регулярно, то не сказал бы что прям много именно классных предложений что на аренду, что на продажу. Летом было чуть больше, с осени меньше. Много старого фонда конечно, который лично мне не интересен. Новостроек тоже много, но опять же надо смотреть подойдет ли локация или могут быть нюансы. Летом я смотрела возле меня, то там ремонт делался. Очень громко и долго это, не поменяли нашу на другую из-за этого. А больше интересных предложений я и не нашла. Еще одну квартиру в моем доме сдали за неделю так расположение топ. Но это надо в городе пожить чтоб понимать где хуже, где лучше