Губи до вух• 28 декабря 2023
В дитини аутизм. В якій країні найкраща інтеграція таких дітей?
Бажано Європа. Аутизм не важкий, але він є. Дитина не зовсім шаблонна і непогано піддається навчанню.
Дуже хочеться, щоб з дитини не робили дебіла, а допомогли посилити його сильні сторони.
Яночка1987• 24 апреля 2024
Ответ дляГуби до вух
Якщо мою дитину просто хвалити і не принижувати, вона вже буде давати результати в навчанні і мотивації
В малого Аспергера. Щодо Європи, то велика ілюзія.
Яночка1987• 24 апреля 2024
Ответ дляКлептоманка
Що саме цікавить?
Єдине, що тут всім кажу: якщо є можливість, шукати місце десь у шведськомовному місті. Бо фінську вчити - легше застрелитися 😂 шведська легенька
Шведська, як норвежська. Що легенька, то жарт?
Клептоманка• 24 апреля 2024
Ответ дляЯночка1987
Ні. Ну й норвежська мені дуже тяжкою не здається (розумію трохи, звичайно).
Ну і все ж шведська легша, от вам мемасик з північними мовами для розуміння. І відразу там же й про фінську, для порівняння з вашою норвезькою. Ще й додайте, що лексика не схожа взагалі ні на що. У шведській мамма і паппа, а в фінській äiti та isä
жар-птица Нюра• 25 апреля 2024
Ответ дляКлептоманка
Та, Боже, борони від тієї Скандинавії