Чупокабра• 28 декабря 2023

Можно ли вылечить эндометриоз?

Агент Пинкертона• 28 декабря 2023
Мне врач говорил, что можно только ввести в ремиссию
мадам Везувий• 28 декабря 2023
У эндометриоза нет шансов на развитие, если нет цикла.
Если менопауза близко, можно не беспокоится. Если вы молоды - курсы КОК или , более радикальный вариант, беременность )
автор Чупокабра • 28 декабря 2023
Ответ длямадам Везувий
Как раз в процессе планирования беременности)
Творческий типаж• 28 декабря 2023
На жаль, ні .Це системне аутоімунне захворювання( це найновіші висновки)
З горіха зерня• 28 декабря 2023
Ні, тільки ´заморозити´ КОКами
Творческий типаж• 28 декабря 2023
Кому вдалося з ним завагітніти?це реально?
мадам Везувий• 28 декабря 2023
Ответ дляЧупокабра
Желаю удачи, пусть все получится легко ❤️
автор Чупокабра • 28 декабря 2023
Ответ длямадам Везувий
Спасибо, мы в протоколе эко.
мадам Везувий• 28 декабря 2023
Ответ дляТворческий типаж
Мені, вже вдруге )
Агент Пинкертона• 28 декабря 2023
Ответ дляЧупокабра
Тогда вам повезло, что не надо пить эти гадости или что еще хуже делать операцию, а естественным путем отсрочите время..
Агент Пинкертона• 28 декабря 2023
Ответ дляТворческий типаж
Мені ніхто і не казав, що це аутоімунне( виходить, що це можна і на щитовидку впливати і на сустави? Ну я виходжу з логіки, що ж аутоімунний тиоредит і артрит. Не цікавились цим?
yana borozenec• 28 декабря 2023
Ответ дляТворческий типаж
Реально.
автор Чупокабра • 28 декабря 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
У мене, доречі, і щитоподібна також (два вузли).
Агент Пинкертона• 28 декабря 2023
Ответ дляЧупокабра
І в мене є давно ще з дитинства, але ендометріоз півтора роки тому проявився, хоча й писали його, але не всі лікарі... А сустави у вас не болять?
неДоЖиру• 28 декабря 2023
Да. Эпигалин. Мне хватило одного курса. Вторую коробку выкинула со временем
Агент Пинкертона• 28 декабря 2023
Ответ длянеДоЖиру
А у вас и на других органах был (яичники, кишечник)?
автор Чупокабра • 28 декабря 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
На щастя ні)
Агент Пинкертона• 28 декабря 2023
Кст, автор, а вы не пробовали иглоукалывание? Я ходила на иголки по другой проблеме и мне врач говорит, что у него была пациентка с эндометриозом 2 года к нему ходила, пока сама забеременела. Не знаю подробностей, может у нее еще не все так плохо было, но я читала даже статью МОЗ, что иголки назначают в таких случаях для уменьшения болей. А вот оказывается и такой случай бывает с беременостью.
неДоЖиру• 28 декабря 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Не знаю)
Агент Пинкертона• 28 декабря 2023
Ответ длянеДоЖиру
Не знаю)
А как вам установили этот диагноз?
Я таке знаю• 28 декабря 2023
Можна. Але це нелегка праця над собою. Почитайте нутріціологів. Це харчування насамперед, це робота з жовчним та печінкою, це спорт, лімфа. ОК лише маскують симптоми, ніхто не скаже,що буде після їх відміни, а пити все життя так собі ідея. Причини ендометріозу часто аутоімунні, вірусні (ВЕБ та ЦМВ), які дають запалення в організмі, паразитоз, застой лімфи., погана детоксикація та виведення гормонів печінкою. Комплексна робота неодмінно дає результат. Але так, це сила волі і правильний образ життя.
неДоЖиру• 28 декабря 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
А как вам установили этот диагноз?
Странный вопрос
Агент Пинкертона• 28 декабря 2023
Ответ длянеДоЖиру
Странный вопрос
Почему странный? Если узи делали, то и яичники смотрят, если автор делала узи малого таза , то должна знать по крайней мере есть ли там кисты или только в матке эндометриоз. Может ей по другому определили, при осмотре, по мрт или во время операции я ж не знаю, поэтому и интересуюсь
Задираю носа• 28 декабря 2023
Ответ дляТворческий типаж
Мені, в мене 2 здорових сина. Діагноз з 19 років. Зараз мені 44, до менопаузи далеко ще виходячи із аналізів. Так що все можливе. Вагітності та роди природні без ускладнень
Задираю носа• 28 декабря 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
В мене як раз АІТ та ендометріоз, а також є проблеми із суглобами. Але АІТ як діагноз поставили коли була вагітна 1-м сином, в 32 роки.
Агент Пинкертона• 29 декабря 2023
Ответ дляЗадираю носа
Ти ба, а раніше ви перевірялися на АІТ? Все ок було?
Задираю носа• 29 декабря 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Ні, можливо і раніше було, просто при вагітності виявилося
Агент Пинкертона• 29 декабря 2023
Ответ дляЗадираю носа
Зрозуміло. Цікаво, що мені в дитинстві ставили АІТ, потім у дорослому віці я стала ходити до іншого ендокринолога і вона каже сдай на антитіла, бо я не розумію, чому тобі поставили такий діагноз, я здала, вони були в нормі, вона сказала значить немає АІТ і не було. Але от нещодавно зявився ендометріоз і мені цікаво чи може АІТ зявитися в такому разі..чи це не взаємопов´язано, треба буде поцікавитися у свого лікаря
Творческий типаж• 29 декабря 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Ви реальних людей, що працювали з нутріціологами бачили?А я бачила!Навіть була в групі , обманутих шарлатанами і читала реальні історіі!Куча бабла на бади, на їх консультаціі , на обстеження та аналізи, нікому нічого не допомогли!Правда , були і такі, у яких після нутріціологів все ще стало значно гірше.
Я таке знаю• 29 декабря 2023
Ответ дляТворческий типаж
Бачила звичайно. Сама працювала, знайомі. Багато кому допомогло, але не всі довго витримують такий спосіб життя. Мені шкода, що у вас такий досвід, але не в усіх він поганий. Лікарі теж не завжди і всім підходять. Потрібно обирати спеціаліста, а не вестись на шарлатанів