УраганнаЯ• 28 декабря 2023
зачем ходить к косметологу на масочки?
неужели есть такие ленивые женщины, которые даже не могут себе маску на лицо нанести и смыть?
Щастя-здоровля• 28 декабря 2023
Не, там в другом прикол. Нормальный косметолог норм подберёт уход, сделает все этапы, увлажнит напитает. Я раз в жизни была у косметолога, эт небо и земля. Те маски, которые мы лепим себе обычно, вообще ни о чем
Раздражевская• 28 декабря 2023
Саме перед масками йде комбінована чистка, маски це частина комплексу процедур
Стрекозей• 28 декабря 2023
Професійний догляд і догляд в домашніх умовах різний. Є такі маски, які самостійно не накладеш собі.
Раздражевская• 28 декабря 2023
Ответ дляСтрекозей
Треба під щось, або після чогось
Стрекозей• 28 декабря 2023
Ответ дляРаздражевская
Треба під щось, або після чогось
Ну там навіть очі заліплюють, не беручи вже гарну очистку.
Я не такий шалений користувач, але це реально небо і земля.
Позаземний розум• 28 декабря 2023
Автор, Ви ніколи не були у косметолога?
Це не лише масочки. Це повне очищення, пілінги, зволоження, живлення шкіри, мікротоки…
Масочки — лише одна з процедур під час одного візиту.
Директриссимо• 28 декабря 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Можно купить те продукты, которые используют косметологи
Стрекозей• 28 декабря 2023
Ще, автор, від типу шкіри залежить. Я, наприклад, маю чутливу і суху шкіру. Мені не можна колоти, через надто тонку шкіру. Можливо колись наважусь, але декілька косметологів сказали - не можна.
Влітку я від сухості так чухалася, шо капець. Пішла до косметолога, щоб хоч якось додати зволоження і трошки ситуація покращилася, хоча і дома маю гарний догляд Сухість від хвороби зі щитовидною залозою. Декілька етапів зволоження і маска, яка дала зволоженню зануритися глибше зробили мені результат. Ненадовго, але все ж був.
УраганнаЯ
• 28 декабря 2023
Ответ дляСтрекозей
Наприклад?
УраганнаЯ
• 28 декабря 2023
Ответ дляСтрекозей
А вот нет
УраганнаЯ
• 28 декабря 2023
Ответ дляПозаземний розум
Автор, Ви ніколи не були у косметолога?
Була тому і цікавлюсь
УраганнаЯ
• 28 декабря 2023
Ответ дляПозаземний розум
Автор, Ви ніколи не були у косметолога?
Можна подумати я не зможу сама собі вмити обличчя?)
УраганнаЯ
• 28 декабря 2023
Ответ дляСтрекозей
Що наприклад?
Які маски неможливо собі самій нанести?
Угги_в_горошек• 28 декабря 2023
Я не встречала процедур, когда просто приходишь и тебе лепят маску, Обычно это комплексный уход
_amarantik• 28 декабря 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Які маски неможливо собі самій нанести?
Предполагаю имеется ввиду альгинатная маска.
булоТАЙминуло• 28 декабря 2023
Вы о банане и клубнике на лицо? Или о масках из Евы. Так вот сходите к косметологу и тогда поймёте
Стрекозей• 28 декабря 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Які маски неможливо собі самій нанести?
Альгінантну собі нанести не реально. А ще є (не пам’ятаю назву тм) маска, яка підтягує обличчя. Там принцип нанесення дуже швидко і професійно або результату нема. Собі рівномірно ви навряд чи розподілете такий тип масочки та й не робиться така в домашніх умовах. Продається в професійних обʼємах. Це той варіант коли обличчя трохи не в тонусі, так сказать, а вам треба на супер зустріч і свіжий вигляд.
Те, що я відразу згадала. І такого багато. Тому є догляд професійний і домашній.
Стрекозей• 28 декабря 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Частіше не маски, а уколи пропонують)) Більший заробіток.
Напевно автор не була у професійного гарного косметолога.
булоТАЙминуло• 28 декабря 2023
Ответ дляСтрекозей
Реольно, роблю раз в тиждень уже років5.
Треба наловчитис. Заливаю обличчя і очі і рот і розмазую.
_amarantik• 28 декабря 2023
Ответ дляСтрекозей
Реально. Я научилась.
Стрекозей• 28 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Мені простіше сходити до спеціаліста чим оце з викрутасами)) Хоча, мені і вона слабка, треба дуууже гарний догляд перед нею. Якщо нема, то пофіг що була, що не було.
Не против• 28 декабря 2023
Господи, автор. Ну а як хтось спитає, чи ти відвідуєш косметолога? Це ж сором який перед подругами, якщо не відвідуєш
Позаземний розум• 28 декабря 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Автор, не буду навіть сперечатися з Вами. Бо Ви не знаєте, про що спорите.
Там не лише вмити обличчя. Там купа процедур за один раз. Вартість —600-800 гривень. Ходжу раз в 2-3 тижні. Ні один крем подібної вартості не дасть такого ефекту.
Плюс релаксація, коли нарешті нікуди не біжиш і є годинка для себе.
А Ви продовжуйте самостійно накладати маски, Вам же ніхто не заважає, та і не складно це.
Зяблик протестант• 28 декабря 2023
Для меня это релакс. Лежишь расслабленно, тебе чистят, мажут, массажируют. Лицо, руки, ноги. Потом общий массаж, обертывания, аппаратные, спа.
Стрекозей• 28 декабря 2023
І манікюр можна самій зробити. Теж ходять до людини, яка робить це краще чим сама))
Молчалка• 28 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
І як результат? Скільки вам років? Ботокс/диспорт не колите?
булоТАЙминуло• 28 декабря 2023
Ответ дляМолчалка
Колю, Але щотижня не находишся до косметолога.
Мені 45
Альгінатки при хороших сироватках просто обожнюю.
Мені 45