КрестьянинДиор• 28 декабря 2023

Как ваше самочувствие сегодня?

штырит ужас
голова кружится
Играю у края• 28 декабря 2023
Норм

Маю сечі• 28 декабря 2023
Норм. Зачем-то купила себе пиво и фраголино. Завтра точно будет не норм
Все до блиску• 28 декабря 2023
Я вижата як лимон, енергії не має, голова болить, хочеться скоріше відкинутися і заснути, все дратує бо втомлена я сильно, взагалі ці останні дні року важкі, енергії не вистачає.
Щебетуха• 28 декабря 2023
Отличное, но я в другом климате
МамОмужа• 28 декабря 2023
слабое состояние, валяться и жрать охота
МамОмужа• 28 декабря 2023
Ответ дляВсе до блиску
аналогично
Арина85• 28 декабря 2023
Теж жахливе, голова квадратна просто

Тоскующая• 28 декабря 2023
Ужасно. Только к вечеру стало отпускать. Сонливость была весь день, даже на столе в обед на работе спала, положив голову. И как будто воздуха все время не хватало.
Федорино Горе• 28 декабря 2023
Вранці в чудовому настрої пішла на роботу, через годину почала крутитися все, ледве встала з стільця і лягла на на три стільці, темніло в очах,тошнота. Колега зайшла, вкрила мене, поклала шарф під голову, я пролежала майже годину. Потім мене відпустили з роботи під обіцянку, що мене зустрінуть. Страшно якось, мені 48.
Добрая свекровь• 28 декабря 2023
Два дні поспіль сильні головні болі. Вчора аж о 4 ранку прокинулась від того, що болить голова. Таке зі мною дуже рідко буває. Пройшло тільки після того, як дощ почався. Сьогодні трошки легше, але все одне на Цитрамоні зранку, бо болить ліва частина голови.
Федорино Горе• 28 декабря 2023
Ответ дляТоскующая
Я прийшла з роботи в обід, то лягла в заснула на 2.5 години, хоч вночі добре спала.
Олег Теплий• 28 декабря 2023
Перевіряйте в своєму місті рівнень забруднення повітря,часточки PM2.Бувають дні,коли рівень РМ сильно завищений (невідомо з яких причин),можливо чимось підтравлюють.Під час такого забруднення - погане самопочуття,аритмія,болить голова,важкість в тілі.На телефоні,там де показують погоду,є таке значення - ИКВ (индекс качества воздуха) - нормою є до 50.Слідкуйте за рівнем забруднення атмосфери.Якщо сильно погано - потрібно приймати Натрию Тиосульфат,антидот при враженні важкими металами (для очистки організму),5 мл на ніч (1 ампула) розводити на стакан теплої води,можна пити,звісно за призначенням лікаря,якщо немає протипоказань.
Кусачая Я• 28 декабря 2023
Как сонная муха(
ennSe• 28 декабря 2023
у меня также, началось вечером, буря
Олег Теплий• 28 декабря 2023
Моніторте весь час онлайн карту забруднення повітря та радіаційного фону https://www.saveecobot.com/maps#7%2F50.089%2F25.15... , якщо є перевищення норми забруднення то ваше погане самопочуття,саме від цього.До прикладу,сьогодні в чернівецькій та івано франківській області,теж з невідомих причин,завищений рівень забруднюючих частинок невідомого походження в повітрі,перевищений в 3 рази.В Івано Франківську де немає ні заводів ні виробництв,Рівнень забруднення повітря,перевищує рівень забруднення Дніпропетровська в 3 рази.
Железобетон• 28 декабря 2023
Плохо завтра на работу
Тень льва• 28 декабря 2023
Не очень, но лучше ,чем вчера вечером. Очень кружилась голова, до тошноты, слабость.
Ухахайкина• 28 декабря 2023
мигрень