А я нівроку• 28 декабря 2023

как меня это бесит

просто снисит башню, когда говоришьмаме, что то , аона в ответ, а вот у троюродного брата соседкиного кума жены сестры и начинаются бонусы- длиннее, толще, дешевле, лучше и понеслась. Капец, что не скажи, на все у нее есть дальний родственник у которого и длиннее и толще.
Радуга-дуга• 28 декабря 2023
Оце дуже погана рисазарактеру у вашої мами.
Увсіх свої таракани. Я б одрізаоа вже при розмові і вказала на цю рису
Неправдиша• 28 декабря 2023
Ну и Вы так отвечайте, а Наташина мама внуков в школу водит, а сестра дяди пети дочке квартиру подарила и так на все ее динее и толще.
КрестьянинДиор• 28 декабря 2023
И что вам делать с этой ценной информацией - мама не объясняет?
Байрактара• 28 декабря 2023
О, автор. Моя така ж. Тільки вона все життя працювала в сфері обслуговування, і на будь-яку тему завжди ’ а в моєї клієнтки....’ і історія
автор А я нівроку • 28 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
до відома
КрестьянинДиор• 28 декабря 2023
Ответ дляА я нівроку
до відома
Ну так может это ее стандартная мамская формула против сглаза? Чтоб дочу никто не испортил завистью, чур иди все дурное на соседа, у которого толще и длиннее?
автор А я нівроку • 28 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
так она мне это говорит.
Мы делали сантехнику, заплатили например 5 т. Она говорит, а вот внучка мариванны тоже самое делала и три заплатила, воттекрест. Типа я лошица, переплатила.
КрестьянинДиор• 28 декабря 2023
Ответ дляА я нівроку
так она мне это говорит.
А, ну тогда плохая мать, не научила вас уму-разуму. Плохо она старалась, в отличие от марьвановны.
Черпак_для_фантазий• 28 декабря 2023
Да, меня такое тоже бесит. Игнорируйте и не отвечайте ничего.
Marmu• 28 декабря 2023
Так, у мене брат такий - він буде про себе, своїх колег-керівників розповідати годинами (вони там не олігархи). Я скажу щось типу керівника син вчиться в Оксфорді або щось подібне реально класне, у відповідь одразу - та то херня. але він такий і є бронебойний, тільки його має значення, я тепер тільки киваю, бо інакше нервів не вистачає
Галябалована• 28 декабря 2023
обесценивание вас
Карапулька• 28 декабря 2023
Ответ дляА я нівроку
так она мне это говорит.
Не розказуйте за що і скільки платите. Батьки старішають і просто не встигають за змінами, це нормально. Це не завжди від вредності чи щоб потюкати.))) Вони пам’ятають свій досвід чи чули про чийсь, але ніхто не докаже що він достовірний і це нормально з однієї сторони, бо хочуть щоб у вас було краще, потратили меньше і тд, а у сучасних реаліях у вас свій досвід. Це не поміняти. Різниця часу і реалій. Не треба розказувати те, що не зможуть зрозуміти, сприйняти позитивно і тд :)