графиняВишенка• 29 декабря 2023
ЛКК, отримання висновку хто стикався
Пенсіонер, інвалід 2 групи. Отримання висновку від лкк про потребу у постійному сторонньому догляді? Як цей процес взагалі проходить? Чи можуть відмовити? Чи це усього лиш формальність, типу звернувся - вони дали заключення?
Черговий по кухні• 29 декабря 2023
Йти на комісію
Це не формальність
Він лежачий ? Якщо ні, зараз вже догляд нікому не дають
Сестра там працює(
В них жорстко
Це не формальність
Сестра там працює(
В них жорстко
Вумна вутка• 29 декабря 2023
Со второй группой догляд не дадут, если группе не по психиатрии или если ему меньше 80 лет. Если больше 80 - шанс есть.