Вказівка *ГОЛОВИ ДПС України*, в обовʼязковому порядку приймати «РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ В ПЕРЕТИНАННІ ДК УКРАЇНИ» відносно наступної категорії осіб (тих, які отримали підстави для виїзду за кордон після *24.02.2022 року*), а саме:
- внесених в систему Укртрансбезпеки «Шлях» (у виняткових випадках пропуск по системі «Шлях» здійснювати відносно водіїв ВТЗ, який безпосередньо керує транспортним засобом);
- отримали документи про різні ступені інвалідності (посвідчення інваліда);
- отримали документи про супровід осіб з інвалідністю (мають статус опікуна);
- по довідках ВЛК, які підтверджують непридатність до військової служби, тощо;
- по документах про заключення шлюбів з жінками, які мають певну ступінь інвалідності, тощо).
Врахуйте в службовій діяльності. На контроль проведення даних заходів!
Sentjabrinka• 30 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
На каких основании его, как многодетного отца не выпускают?
Меня абсолютно не интересует зачем он едет за границу и что он там будет делать. Меня волнует, каким образом главнее законов и конституции, становиться усное распоряжение
в законе четко написано на каких основаниях.
Если получив защиту, мужчина продолжает ездить на покатушки в свою страну, то он и может спокойно находится в стране, в защите он не нуждается.
Очень много хитрых развелось
Оксана-004e• 30 декабря 2023
Ответ дляSentjabrinka
а границы для заробитчан открыты?
Если бы люди на заработки ездили, то абсолютно все мужчины давно бы на зароботки уехали.
Только почему то одних никуда не выпускают, а другие катаются туда сюда
Теперь уже для всех будут закрыты.
Ответ дляIsidda
да перегон авто.у него бизнес.таких куча.или перегоняют и сами продают или их нанимают.ходка в польшу от 600 евро.дальше-от штуки евро.в месяц-4 тыс евро в карман положил.а без напряга и три
Якби наш народ не мудрував, то би такого трешу не приймали. А то супроводжують інваліда до кордону - інвалід розвертається і додому, а той попер далі. Багатодітні з 3 дітьми від різниця жінок. Чоловіки, які женились на жінці з 3 дітьми. По шляху там взагалі жесть скільки людей не вернулось. Тимчасово не придатні до 6 міс - арівідерчі назавжди
Ответ дляSentjabrinka
Очень много хитрых развелось
Так а почему раньше выпускали?
Ответ дляSentjabrinka
Очень много хитрых развелось
В каком именно законе, пожалуйста номер скиньте
Sentjabrinka• 30 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Так а почему раньше выпускали?
потому что не знали, что люди будут злоупотреблять.
Законы всегда корректируют под ситуацию.
Если бы люди, те же выехавшие мужчины, не злоупотребляли бы своим положением, то и изменений в законе бы не было
Ответ дляСhanelKa
Я коли була на ярмарці вакансій великий корпорацій, там стільки українців було, то весна 2023 року
Чоловіки в більшості.
В них ідеальна англійська, то як мінімум, освіта, досвід
Резюме, яке може легко конкурувати на ринку праці з іноземцями.
Якщо там хто і сів на соціалку з них, то явно ненадовго
А такими діями влада розриває їх звʼязки і хоть якесь те бажання повернутись
Чоловіки в більшості.
Щось доводити тролям тут на форумі справа невдячна. Але ж є і реальні люди, які це все підтримують. Одні кричать, щоб не повертались, другі, щоб закрити всіх, треті всіх на фронт. Переважна більшість навіть не задумуються, які це наслідки матиме. Про економічні процеси мовчу. Чого тільки варті тут недалекі розмови про національну стратегію доходів, яку так багато підтримують.
В агонії зараз вже не кацапи, на жаль.
Сумно, але по своєму оточенні бачу, що шансів на повернення більшості все менше. І все більше людей хочуть покинути країну. Не маргіналів, як тут люблять вигадувати. Ще минулого року, я також тут писала, що велика кількість людей повернуться. Але за ці два роки зроблена програма максимум, щоб таких залишилось якнайменше.
В агонії зараз вже не кацапи, на жаль.
Ответ дляПавела
Ми таки заслуговуємо на владу, яку маємо( Такі, як ви постарались знатно для цього.
10000%
И вообще не важно, по каким мотивам они подпевают - корыстным, по глупости, по наивности или просто полезные иди@ты. Важно то, что они их пособники и все происходящее тоже на их совести
Ответ дляPolz
Треба розуміти, що все, що не заборонено законом- дозволено.
А от не випускати на підставі ’усних розпоряджень’- це вже дно.
Ответ дляPole
Як це дозволено? Якщо виїжджаєш з інвалідом, то і повернутись маєш з інвалідом. Якщо виїжджаєш по шляху, то не в один кінець. Палій теж мав вернутись по закону. Це ж закон. А наші закон порушують як хочуть, як вигідно, але всі хочуть, щоб до них по закону відносились
Ответ дляSentjabrinka
Как удобно - законы на коленке переписывать🤦
Ответ дляПавела
В агонії зараз вже не кацапи, на жаль.
То явно дії не за Україну, а проти.
І ніхто не переможе такими методами ніколи
А інші раденькі, бо дурненькі
Чому радіти ?
А інші раденькі, бо дурненькі
Чому радіти ?
Sentjabrinka• 30 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
не нарушали бы законы и не злоупотребляли бы, то их бы и не переписывали.
а вы мечтали, что будете годами наживаться на войне, на перекупе/перепродаже машин?
Ответ дляfrumoasa17
Не в ній навіть і справа. Всі ці хаотичні дії влади підштовхують на висновки, що вони не розуміють, що робити далі. Так як фінансування станом на зараз під питанням, зброя теж, про гарантії безпеки навіть і не згадують. Ситуація трохи нагадує, як Берлін починали захищати, коли відправляли всіх, хто може тримати зброю, а серед них були діти 14 років та літні люди, але навіть і в ті часи жінок не згадували. Навіть і не намагалися.
Кричали що у рашки агонія, але здається що вже навпаки.
Мой дед ушел в армию во времечку второй мировой в 16, забрали
Ответ дляSentjabrinka
Вы в своем уме?
Кто и на каких машинах наживается?
Или вы с Исидой заодно?
У вас ус отклеился
Кто и на каких машинах наживается?
Или вы с Исидой заодно?
У вас ус отклеился
Sentjabrinka• 30 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Вы в своем уме?
Кто и на каких машинах наживается?
Или вы с Исидой заодно?
У вас ус отклеился
Кто и на каких машинах наживается?
Или вы с Исидой заодно?
У вас ус отклеился
те кто катается регулярно, имея защиту в другой стране.
Те кто не катаются, те и не переживают.
Вкусныйпончик• 30 декабря 2023
Ответ дляPolz
Якби не відсилали в окопи, то наш народ і не мудрував.
ТашаНаташа• 30 декабря 2023
Ответ дляfrumoasa17
Именно поэтому я в свое время билась в истерике,когда выбрали ясноликого зе, а не шоколадного барыгу. При Порохе я была спокойна,что все разрулят, все порешают, все организуют, подключат умение дипломатии, опыт, специалистов. После выбора янелоха подтвердилось опасение, что доярка не может управлять государством...
Вкусныйпончик• 30 декабря 2023
Ответ дляPolz
Правильно, якби не війна
Ні не правильно, не правилтно розпоряджатися чужим життям для захисту свого майна.