РыжаяЛиса• 29 декабря 2023

Выезд за границу. Очень надеюсь, что это фейк

Вказівка *ГОЛОВИ ДПС України*, в обовʼязковому порядку приймати «РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ В ПЕРЕТИНАННІ ДК УКРАЇНИ» відносно наступної категорії осіб (тих, які отримали підстави для виїзду за кордон після *24.02.2022 року*), а саме:
- внесених в систему Укртрансбезпеки «Шлях» (у виняткових випадках пропуск по системі «Шлях» здійснювати відносно водіїв ВТЗ, який безпосередньо керує транспортним засобом);
- отримали документи про різні ступені інвалідності (посвідчення інваліда);
- отримали документи про супровід осіб з інвалідністю (мають статус опікуна);
- по довідках ВЛК, які підтверджують непридатність до військової служби, тощо;
- по документах про заключення шлюбів з жінками, які мають певну ступінь інвалідності, тощо).
Врахуйте в службовій діяльності. На контроль проведення даних заходів!
автор РыжаяЛиса • 29 декабря 2023
‼️‼️‼️*Питання виїзду категорії 18-60 осіб чоловічої статі*
(Пропуск здійснюється відповідно до ПКМУ №57):‼️‼️‼️

1. Жоден інспектор НЕ МАЄ  права *самостійно* приймати рішення на пропуск осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років ( про всі виїзди категорії 18-60 смс- доповідь );
2. Інваліди БЕЗ військово-облікових документів, у яких зазначена відстрочка, відповідно до статті 23 закону України про мобілізацію, мобілізаційну підготовку- *НЕ  ПРОПУСК* (як виняток особи з явними ознаками інвалідності);
3. *Шлях ( ОВА )* пропускаються тільки ті, що слідують з гуманітарною метою та раніше їздили, як волонтери і привозили суттєву допомогу (це підтверджують );
4. Особи, які слідують по *Шляху від ОВА* на легкових т/з, поїздах та автобуса (псевдоволонтери) -*НЕ ПРОПУСК;*
5. Багатодітні, супровід, утримання, самостійне виховання, фіктивні шлюби- *БЕЗ ВІЙСЬКОВО-ОБЛІКОВИХ ДОКУМЕНТІВ* ,в яких зазначено відстрочка згідно статті 23 закону України про мобілізаційну підготовку і мобілізацію- *НЕ ПРОПУСК*;
6. ШЛЯХ -  ліцензіати до 7,5  т   виїжджає лише *ОДИН * водій;
7. Водії вантажних т/з більше 7,5 т, водії автобусів - вивчаємо питання - якщо дальні рейси - _може бути більше ніж один водій_;
8. Особи, які надають документи,що підтверджують тимчасове ЗВІЛЬНЕННЯ від мобілізації за СТАНОМ ЗДОРОВʼЯ до 6 міс. - *НЕ ПРОПУСК*;
9. Особи, які тільки оформили ПМЖ - *НЕ ПРОПУСК* . Виняток ті , які оформили ПМЖ давно.
  10. Листи погоджені АДПСУ категорії Мінкульт, Єпархії та Мінмолоді та Спорту - в *ОБОВʼЯЗКОВОМУ* порядку проводити фільтраційно перевірочні заходи з офіцерами

Sing_Nata82• 29 декабря 2023
А где вы прочитали такое?
Екатерина27• 29 декабря 2023
Мне кажется, уже проще бетонной стеной нас обнести и залить кислотой. Ну что бы мы не долго мучались…
Ежеви4ка• 29 декабря 2023
Це ж треба, хтось стільки часу витратив, щоб такий ’брєд’ написати
автор РыжаяЛиса • 29 декабря 2023
Ответ дляSing_Nata82
А где вы прочитали такое?
В группе, в которой пишут обстановку на КПП Порубне-Сирет
Так же знакомый писал, что не выпустили с мамой-инвалидом сегодня. Какой-то бумажки не было сказали
Ежеви4ка• 29 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
А чого мали випустити, якщо документів необхідних немає в наявності?
ura1981• 29 декабря 2023
Давно пора прикрити ту лавочку
Нехай тепер знов купляють собі ті справки...якщо получиться
А хто дійсно має право той ту справку швидко візьме
автор РыжаяЛиса • 29 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Тоже надеюсь, что бред
Но от наших можно ожидать все что угодно
Filomena• 29 декабря 2023
А коли голова ДПС почав приймати такі рішення і мати відношення до перетину кордону будь ким?

Заза777• 29 декабря 2023
Скоро будет поправка новая - если родили 3 ребенка после 24.02. 2022 - не выпускать
До• 29 декабря 2023
Перетинання вас видало) вчіть мову))
Ежеви4ка• 29 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Тоже надеюсь, что бред
Змін в законодавстві - так, але поки їх немає, вся ця інформація - просто вкид
Nat-li• 29 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Св-ва об инвалидности?
Веточка сакуры67• 29 декабря 2023
Выезжали 17го нормально выпустили
автор РыжаяЛиса • 29 декабря 2023
Ответ дляДо
Перетинання вас видало) вчіть мову))
Я скопировала информацию 🤦
Вам матрёшки везде мерещатся
Filomena• 29 декабря 2023
Дівчат, окрім рука ліцо є пояснення як голова податкової впливає на виїзд інвалідів?
автор РыжаяЛиса • 29 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Надеюсь на это
Ежеви4ка• 29 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Я скопировала информацию 🤦
Вам матрёшки везде мерещатся
А з якою метою скопіювали?
Pole• 29 декабря 2023
Ответ дляFilomena
ДПрикордоннаС))

Ежеви4ка• 29 декабря 2023
Ответ дляFilomena
ДПСУ - Держприкордонслужба
Nat-li• 29 декабря 2023
Ответ дляFilomena
Ну шо вы придираетесь, блин?!?! 🤣🤣
автор РыжаяЛиса • 29 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
А з якою метою скопіювали?
Обсуждение данного бреда
Это же форум, он создан для обсуждения. Разве не так
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
А з якою метою скопіювали?
Нууууу......нет мочи уже с утра с набранной в рот водой сидеть.
автор РыжаяЛиса • 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Шо небуть, куди небуть
Filomena• 29 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
ДПСУ - Держприкордонслужба
А)
А я навіть знайшла діючого. Вже полізла документ шукати🤣
marata• 29 декабря 2023
Ось із туристичної групи щойно. Якщо чесно, я не дуже розумію, чому батько трьох вже постить фото з пляжу з пальмами, коли батько двох малих дітей в цей час в окопах на нулі
Ежеви4ка• 29 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Обсуждение данного бреда
А навіщо це обговорювати? Яка мета? Ви ж автор теми, скажіть?
автор РыжаяЛиса • 29 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Хочу услышать, что люди думают о данной новости.
Если вам нечего сказать - можно читать)
Isidda• 29 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса

абсолютно все равно на вашу новость.
vihola• 29 декабря 2023
Удалено администрацией...