Ось силка на відео з кордону...
Фейк?
Ответ дляnezhinka
Мені що, ваші фантазії про виселення з дому коментувати?
Вивчайте законодавство з приводу примусового відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного часу чи надзвичайного стану. Тобто, якщо влада колись прийме таке рішення, то це буде цілком законно.
Ответ дляSolgAvA
когда писали про изменение финансовой системі мира- 2026 год не верили, про тотальную цифровизаціию и контрольне верили- этот учет всех и вся тому подтверждение.
И то, что захлопнется в Украине ловушка- воспринимали несколько неправильно, думали, что тем, кто выехал- ой как не повезет.
Пандемия с этмии дебильными метками в метро и дистанциями между людьми- экперимент, не более. Война- это вторая часть плана.
Сейчас законов понапринимают таких, что в мирное время не получилось бы.
Согласна.
Ответ дляnatlem
Дарма ви так. Вона має свої переконання, які відстоює. Має право. Мені подобаються її повідомлення, вона трохи Борисфенку нагадує. Хоча наші точки зору часто не співпадають та з такими людьми як мама нікітки просто - вона у очі тобі все виводить, тож ножа в спину не буде )
От мені теж так здалося. Вона наче категорична, але чесна і відверта.
Ответ дляTakamaka
Уже когось виселили? А раптом ви когось пограбуєте чи вб´єте? Давайте превентивно вас осудимо. Скільки нервів нам коштували нещастя, які ніколи не сталися.
Цей закон нещодавно ухвалено? Він є десятки років і ніхто чомусь не протестував. І з дому нікого не виселили.
Ответ дляСветлана777
Насчет многодетных-на основание 3-х детей не напишут НЕгоден! Так что они тоже годны и поэтому не выпускают
Але по ним теж змінили обгрунтування - троє дітей не підстава, підстава - троє на утриманні. Тобто скільки ти там їх зробив - твоя справа, важливо, скільки утримуєш, навіть не своїх.
Ответ дляIsidda
посмотрела, у свекруни 1 гр пожизненно .наверное мы выездные при любых раскладах.я даже не интересовалась.но мы не едем никуда.не говорите за всех..
Я б не була так впевнена на вашому місці... В мене, правда, третя, я - жінка, і без спеціальної якоїсь освіти, і мені треба їхати буде до лікаря, але я дуже, дуже не впевнена, що мене випустять.
Це ж навіть не те що без закону, - без наказу. Просто по дзвінку перестають випускати, і все.
Ответ дляlith_oops
та мы не собираемся никуда..зачем..как это я брошу свою недвижимость.у меня животные.комфорт.все есть.для меня страх божий это рабство на заводах или туалеты мыть
Ответ дляIsidda
Я з вами погоджуюсь, це дуже важко - все кинути. В нас теж нерухомість, але тварин змогли забрати з собою. І чоловік в мене виїзний - принаймні, був. І професія в нього конвертується, а я все одно інвалід, не працюю.
Але перший час було дуже важко, дуже хотіла додому. І плакала, і хотіла хоч колись повернутись.
А от в серпні вимушена була по медичних питаннях повернутись і зрозуміла, що мій дім тепер не в Україні... На превеликий жаль.
Ответ дляkristi_ana
А что мама не может ребенка на море свозить? И вы считаете это приоритетным сейчас, когда идёт война? Ну блин, расскажите это тем, кто на нуле и их некому заменить.
Вже сто разів казали, що не буде ротації. Ці півмільйона вони хочуть на додаток, а не на заміну.... І на те грошей все одно немає, тож вітайте податок по переказу між картками....
Здається, вайз і пейпел тепер - наше все.
Ответ дляShaan
Липовые не идиоты, тут сидеть. Они справки купили и свалили - для того их и покупали. А реальные, кто прошли три круга ада, чтобы это доказать и ждали по пол года той справки, тех как раз и мобилизуют. Трындец.
Це правда, до речі. Хто купляв -не повернеться нізащо. Повертались люди, в яких реальні підстави. Вони думали, що закони працюють і вони завжди зможуть повернутись вже в новий дім....
Велика помилка....
Ответ дляОльга-f5e3
Не 50, а все 90 процентов инвалиды купленные. Зато все визжат за коррупцию
Ну то чому не випускати хоча б тих, хто отримав інвалідність до війни?
Це по-перше.
А по-друге, чого люди повинні доводити, що вони не злочинці? Здається, презумпція невинуватості в нас давно вже не працює, кожен має брати довідку, що він - не злочинець. А як не дають, то купити. ))))
Капець...
Це по-перше.
Капець...
Ответ дляPole
Бідні люди...попали перед НР.
Так очевидно, що це спеціально зараз зробили. Дуже багато хто поїхав додому побачити рідних. Квитків вже пару тижнів як немає - принаймні від нас поїздом не поїхати...
Так завжди роблять наші ’сусіди’.
В мене колега з Білорусі так поїхала до рідних на новий рік минулого року, провела три місяці у в´язниці - політична. (((( Тоді ледь вирвалась, зараз подалась на біженство в Європі. Так дякувати богові, що вирвалась...
Тобто, ми і тут користуємось досвідом тоталітарних сусідів...
Так завжди роблять наші ’сусіди’.
Ольга-f5e3• 30 декабря 2023
Ответ дляPole
Бідні люди...попали перед НР.
А так хотелось встретить Новый год в Парыже
Ответ дляIsidda
а как вы будете выживать за границей.муж-инвалид.и дочери помочь надо.это днем уборки .а ночами смена на заводе.плюс недвижку купить - денег надо.аренда-дорогая.
Рука лицо 😂
Какие уборки хосспади
У мужа отличная зп в евро
У нас тут дом, квартира и авто , это все продается .
Не оправдала ожидания Ваши , да?😂
Какие уборки хосспади
У мужа отличная зп в евро
Не оправдала ожидания Ваши , да?😂
Flower Girl23• 30 декабря 2023
Ответ дляlith_oops
Ну так можно быть ’честной и откровенной’, если находишься с сыном в безопасности, в Штатах...
Ответ дляFlower Girl23
Я знаходжусь з родиною в безпеці в Словаччині. Я категорично проти будь-якого порушення прав і свобод громадян України. Я розумію, що в мене немає рішення, але й не має бути - це люди, які грались у владу, мають вирішувати питання, не порушуючи наші права і свободи. А якщо вже порушують, то принаймні забезпечувати матеріальне забезпечення та розумне командування.
І фішка в тому, що з-під палки воювати за свободу неможливо за визначенням.
Але ж я за кордоном, що я можу знати? Мені вже сто разів казали, що я непатріотична, бо ми виїхали.
Krasivaja_ja• 30 декабря 2023
Ответ дляlith_oops
Я вибачаюсь, це як взагалі? Як з інсуліном, він же в холодильнику має бути? Це ж смертельний вирок людині, це що взагалі таке коїться?
Отож
Аби ж хоч направили десь на Чернігівщину чи Сумщину кордон охороняти, а так…
На самому фронті і півтора місяці не протягнув
Влк проходив в Мукачево
Ответ дляKrasivaja_ja
Отож
Влк проходив в Мукачево
Я вже чула багато поганого про військомат в Мукачево. (((( Навіть була чудова історія, коли вони росіянина з ВНП там тримали, щоб воювати йшов - хоча це неможливо технічно, там перевірок СБУ на кілька місяців. Тоді справу завели на воєнкома через це, бо це пряме порушення всього, включая нацбезпеку.
Вони там відбиті якісь. Якщо є можливість десь в іншому місці проходити і призиватись, треба в інше їхати.