Сегодня не целуюсь• 30 декабря 2023
Як сказати дітям, що Санта не прилетить?
А те, що вони замовили , буде не під ялинку, а пізніше.
Вони в мене досі вірять в диво. Якось воно виходило це робити. А в цьому році хіба листа напишу їм(((( неначе від Санти
Спішу - перекидаюсь• 30 декабря 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Санта літає на Різдво
У меня на новый год
Непогодка• 30 декабря 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
У меня на новый год
Почти у всех на НГ, то человек решил поумничать, у нас не США, есть свои особенности )
вкрации• 30 декабря 2023
Как-то не красиво детям под елку только письмо положить, имхо конечно.
Пацаааааааан• 30 декабря 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Санта літає на Різдво
В американських фільмах
Сегодня не целуюсь
• 30 декабря 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Санта літає на Різдво
На Різдво грошей не було. Була надія що зможу до нового року. Як раніше
Научительница• 30 декабря 2023
у меня вообще нет денег, все на больницу уходит.
Вчера санитарка бежала за мной до первого этажа, пока я ей деньги не отдала
Сегодня не целуюсь
• 30 декабря 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Пусть будет другое под елку. Я б не говорила,если верят
Немає нічого другого(((
Сегодня не целуюсь
• 30 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Санта не всегда дарит то, что просишь.
В цьому році він не здатний подарувати нічг
Непогодка• 30 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Немає нічого другого(((
Блин, ну купите сладостей и что-то символическое
Заикальница• 30 декабря 2023
Так у вас немає подарунка взагалі, чи пізніше буде, я щось не дуже зрозуміла
Пацаааааааан• 30 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
А хоча б шоколадку?
Сегодня не целуюсь
• 30 декабря 2023
Ответ дляНепогодка
Ну раніше був дід мороз. В цьому році його немає.
Сегодня не целуюсь
• 30 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
А какой возраст? Моему 11. Сказали подарок будет позже, едет ещё. Сказал Окей)) Но под ёлку положу хоть шоколад большой Милка)
Моїм так само
Леді Душка• 30 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Моїм так само
І ще вірять? То вас розводять
Сегодня не целуюсь
• 30 декабря 2023
Ответ дляНепогодка
На рахунку 29 грн. Найближчий час коли хоч щось зайде після 2-3 січня і то не факт. Минулий місяць після 10 го відправили
90x60x90• 30 декабря 2023
В таком возврасте нужно с детьми говорить, как со взрослыми. И не врать. Позже, значит позже. Главное - выполнить обещание.
Ку-кусик• 30 декабря 2023
Буває, тут вже нічого не зробиш, якщо немає коштів.
Я б сказала, що Санта запізнюється, бо багато дітей потрібно відвідати, і завітає пізніше, коли вони не очікуватимуть.
Сегодня не целуюсь
• 30 декабря 2023
Ответ дляЗаикальница
Немає взагалі. У мене дуже велика с...Ка з грошима. Надіялася що до нового року одну угоду закрию. Вона злетіла до кінця січня.
Сегодня не целуюсь
• 30 декабря 2023
Ответ дляЛеді Душка
І ще вірять? То вас розводять
Я ж краще знаю моїх дітей
Привіт з ботойбіччя• 30 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Не нужно устраивать трагедию на ровном месте. Мой ребенок тоже не получит то, что хочет. И не потому, что мы не можем это купить. Я просто не считаю нужным иметь заказанную вещь.
Вы тоже можете сделать подарок по средствам