В Бєлгороді другий день святкують атаку на пологовий будинок у Дніпрі.Мы любим Белгородское ПВО.
Ответ дляlilu1990
Це війна. Будуть жертви. І вороги теж їх понесуть. Рано чи пізно. Але навіщо над тим насміхатися? Як кацапи .
Ну, принаймні, трішки менше залишиться тих, хто працює на руzкій ВПК та платить податки, які йдуть на вбивство українців. Пуля (ракета) - дура, то їх приказка.
Ольга-f5e3• 30 декабря 2023
Ответ дляNatka A.
Хорошо, но мало!
У нас, вон в Харькове прилет в дом в центре города
И мы даже близко не стоим в сравнении по количеству жертв наших и русни
Прилет в самом центре Харькова. Пострадал отель Kharkiv Palace.
Татьяна-bfd8• 30 декабря 2023
Ответ дляАтрика
Твою ж мать...Люди цілі?
Пока неизвестно о погибших. Это ж буквально несколько минут назад произошло. Со временем все скажут
natali435321• 30 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Якась курва лайкнула(
Це житловий будинок чи офіси?
Татьяна-bfd8• 30 декабря 2023
Ответ дляnatali435321
Якась курва лайкнула(
Це житловий будинок чи офіси?
Гостиница . Один из символов Харькова
Ответ дляlilu1990
Я не про вину і не про атвєтку. А про розгін маргінальних настроїв серед українців на цій почві.
Ми кацапи, що ми радіємо смертям дітей? Давайте залишатися людьми, навіть на фоні того, що нас обстрілюють
Через 10 років ті діти прийдуть вбивати наших онуків.
Татьяна-bfd8• 30 декабря 2023
Ответ дляnatali435321
Якась курва лайкнула(
Це житловий будинок чи офіси?
(готель)
Ответ дляТатьяна123
Покажите где хоть в одном сообщении радость именно смерти детям? Или нам оплакивать, что они убили своих детей?
Насправді це саме так. У смертях їхніх дітей винні вони самі. Бо вони напали на мирну країну, захопили її території, руйнують міста, вбивають людей. І отримують відповідь. Не напали б - їхні діти були б живі.
Ваша величність• 30 декабря 2023
Ответ дляseami
Вчора рашистки коментували новину про обстріл України: «отдельное спасибо за обстрел роддома!».
ЗСУ подяка і слава, рашистам повиздихати, моралізаторші з фейспалмами і співчуттями фашистам - вас тут вже надресирували, знаєте що робити і куди йти.
Мало хто знає, що крім пологового постраждали інші мед заклади. За тією адресою знаходиться комплекс медичних установ. Наприклад, у моєму мед закладі вчора люди дивом не постраждали, але втретє за цей рік повилітало понад 30 вікон. Фактично у наявних умовах працювати (лікувати пацієнтів) не можемо.
Але ми сильні. Відновимося.
НамСвоюРобити• 30 декабря 2023
Ответ дляБасина
Вони цього не усвідомлюють.
Є люди, які живуть у моменті.
Наперед планувати, передбачати події по попередніх - не їхнє.
Є люди, які живуть у моменті.
пустынникова• 30 декабря 2023
Так а АПТЕЧУ до сих пор не в Харькове...Николаеве... Херсоне или не даже, не в этих областях, велком.....а мы НАСТОЯЩІ УКРАЇНКИ ще умудряемось зароблять і донатить
Ответ дляВаша величність
Але ми сильні. Відновимося.
В Харькове онкоцентр вчера.
Как это объяснят жалельщицы?
Я поняла они пишут, лишь бы не молча, что- то ляпают и ляпают.
Как это объяснят жалельщицы?
Татьяна123• 30 декабря 2023
Ответ дляМахлебан
Удалено администрацией...
По вашей логике Украинцы были самыми радостными в мире последние 2 года? Или откуда сколько горя с 24.02 2022?
Ответ дляlilu1990
Поставте свічечку за упокой кацапів, може бог їх простить, бо люди -ніколи
пустынникова• 30 декабря 2023
Ответ дляowl62
как Вы в самую точку написали