Христя в тiстi• 30 декабря 2023
А как у вас продажи за декабрь?
Продажи хорошие получились в декабре или слабый месяц? Олх шафа например. Если не секрет сколько заработали
Чеширская кошечка• 30 декабря 2023
на місцевій барахолці в вайбері ) але в мене сезонний продукт (биті горіхи). На ОЛХ запитували, але якби зі знижкою та кілограм 15-20 ідеальних метеликів...
А на барахолці і своє попродала і меблі з офіса нашого )
Поддакиваю иногДА• 30 декабря 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
А почому не дуже ідеальні биті, за півлітрову банку?
Чеширская кошечка• 30 декабря 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
я на кіло продю )
Бутербродница• 30 декабря 2023
Плохи продажи через олх.
Хороший товар (но б.у.), низкая цена, Укрпочта - и то как-то еле- еле. Даже были отказы через ОЛХ-доставку.
Мудробаба• 30 декабря 2023
Поганенько, прорахувалась з товаром( Минулого року було у мене такого товару не багато і за нього ледь не дерлись. Цього року закупила більше, а продала всього 3 шт. Сиджу у шоці...
Нашли в капусте• 30 декабря 2023
Ответ дляМудробаба
Что то новогоднее сезонное?
Мудробаба• 30 декабря 2023
Ответ дляНашли в капусте
Что то новогоднее сезонное?
Да, но не декор, а практичное. В прошлом году на подарки массово брали. У меня было всего 20 шт. В этом году 50 шт. и продала только 3 шт.
Чеширская кошечка• 30 декабря 2023
Ответ дляБарвіночка
Дуже дешево.
в мене спортивний інтерес ))) коління горіхів заспокоює, а стільки ми не з´їмо навіть якщо дві родини будуть їсти постійно ) Я горіхи не люблю взагалі. А оскільки в хрещеної в селі цього року закупляли горіхи по 2 грн за кіло (в шкаралупці), то забрала до себе, кажу - я перебью, спродаю і тобі якась копійка буде на весну... І їй прибуток і мені заспокійлива терапія )
12 галюцинаций• 30 декабря 2023
дроп, одежда больших размеров. В этом декабре наторговала на 3500 грн. В прошлом году в декабре было 19100 грн.