Isidda• 31 декабря 2023

Белгород....

А что случилось у них? Откуда эти визги? Уже не так смешно? Пришла ответка на примере одного города. Безнаказанных обстрелов мирных украинских городов уже не будет. В следующий раз русский будет думать перед тем, как обстреливать чужую страну Это не прошлый год, когда украинцы терпели, теперь украинцы уже будут давать по зубам.
vihola• 31 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
От і мені цікаво, які формулювання знайдуть. І змовчати не можна, і після таких обстрілів самої України дуже різко критикувати теж якось не комільфо. Сидять зараз, мабуть, ріпу чешуть)
«Міноборони РФ заявило, що Сили оборони України нібито завдали удару ракетами Вільха та реактивними снарядами Vampire чеського виробництва по російському місту Бєлгород.

Чехія не стала брати участь в екстреному засіданні Ради безпеки ООН, яке вирішила скликати Росія через вибухи в прикордонному з Україною місті Бєлгород. Про це у суботу, 30 грудня, повідомив чеський міністр закордонних справ Ян Ліпавський.

’Ми відмовляємося, щоб нас куди-небудь викликала Росія. Чехія не служитиме отруєній брехнею пропаганді агресора. Коли Росія захоче обговорити виведення своїх окупаційних військ на Радбезі, ми з радістю прийдемо”

Перед цим представник Росії в ООН Дмитро Полянський заявив, що його країна вимагає проведення екстреної зустрічі Радбезу ООН. Він звинуватив Україну у ’вбивстві мирних жителів’ за допомогою боєприпасів з Чехії і вимагав присутності посла Чехії при ООН на засіданні.»

Цинізму парашки немає меж, вбити 100 тисяч невинних людей в Маріуполі, вбивати українських мирних, військових щодня другий рік поспіль.
І бігати з визгами, що в них три вікна розбили.
Вимагати пояснень, розборок.

Вони хворі на голову, живуть в примарному совку і крутять собі мультики, що Чехія до цього часу їхній васал.
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ дляVShpak
Аааа, так Байден з путлером домовилися пограти у війну ?
Тільки Байден грається у неї з-за океану, а путлер топить власні кораблі, ловить ракети у Білгороді, безпілотники у москві, за смерть чмобіків компенсації платить … ну не лох ???
підступний захід знову його підставив ?
Слушайте , чи ему не пох..на тех мобиков.
Mariya Prokhorova• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Ну так люди вообще не знают где такой город на карте
А тут лелеют влажные мечты, что «теперь все выйдут и покажут!»
Не вийдуть кацапи , нам на це нічого сподіватися (
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ для vihola

Вимагати пояснень, розборок.

Интересно, что остальные скажут
Может нам теперь объявили «ФАС»
И сказали «все можно»

Если на это отреагируют «занепокоенням», то такая тактика может стать хорошей традицией.
Life is Beautiful• 31 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Вже були спроби, їх подавляють там.
Я ще на це надіюсь.
Mariya Prokhorova• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Интересно, что остальные скажут
Может нам теперь объявили «ФАС»
И сказали «все можно»

Своїми ракетами ми можемо хоч на москву , на то дозвіл не потрібен
VShpak• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
На кораблі, бюджет, санкції не пох …
Чмобіки також грошей вартують !
На них самих звісно пох …

Але цю гру він затіяв сам, готувався, населенню мізки пропагандою засерав! А не оте - «великі дядьки вирішали воювати»
Mariya Prokhorova• 31 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Вже були спроби, їх подавляють там.
Я ще на це надіюсь.
треба чекати поки їх економика здохне , але зараз керує ліберальний економ блок там , тому поки чекаємо
За яйцями вже стоять в чергах на морозі
VShpak• 31 декабря 2023
Ответ для vihola

Вимагати пояснень, розборок.

Боже, це гній землі …
Цинічні, кровожерливі манʼяки …
ООН вони скликають тварі
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ дляVShpak
На кораблі, бюджет, санкції не пох …
Чмобіки також грошей вартують !
На них самих звісно пох …

К сожалением, я думаю он знает, что делает.
Игра в долгую выматывает нас.
Энтузиазма к 2024 стало меньше, чем в 2022
Джеральдина.• 31 декабря 2023
Ответ дляnahaka
Наверное, напишу непопулярное, но почему только один город?
На большее у нас боеприпасов не хватило
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
За яйцями вже стоять в чергах на морозі
Хватит ли нашей с вами жизни столько ждать.

Время вот точно нам не на руку
Карина250• 31 декабря 2023
Они в шоке там, не ожидали...
Ну а что они хотели? Только нас обстреливать и чтобы мы в ответ не давали? Ну это война.... которую не мы начали
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ дляVShpak
Боже, це гній землі …
Цинічні, кровожерливі манʼяки …
ООН вони скликають тварі
Посмотрите видео.
Небензю там по плечу все хлопают и фоткаются с ним.
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Т.е. нам не разрешают защищаться.
Вот как интересно
ok1904• 31 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Спекуляції продовжуються ? Як би було насрати , ви уявляєте , щоб вже було з нами ?
Повбивали б усіх
vihola• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da

Время вот точно нам не на руку
А що треба робити?
ok1904• 31 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Розслабився світ , слабкі політики (((
Не повезло нам в 2014 році , що Обама був тоді , а Буш радив йому уважно віднестись до конфлікту в східній Европі
То ж друг-пауифіст прастітутки меркельші, вона ж тіпа найвпливовіша чука Європи була, все парішала в обнімашечках з пуциком.
Life is Beautiful• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Т.е. нам не разрешают защищаться.
Вот как интересно
Так, країни, які дають зброю, бояться, щоб війна не перешла на їх територію. Тому не дають дозволу на обстріл росії зброєю їх виробництва.

Якщо б ми самі виробляли достатньо зброї та мали ядерку, все б було по-іншому.
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful

Именно!!!
Так о какой перемоге мы тут орем ???!

И вещаем, что чуть-чуть и гегей! Заживем!

Рашка проиграла и мы победители!

В Харькове ситуация, как в Белгороде довольно часто происходит.

И никто заседания ООН не собирает
Pole• 31 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Хто знає ? То рашисти в себе неправильну назву міста пишуть на форумах
Нєукі-сссс)))
Life is Beautiful• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Именно!!!
Так о какой перемоге мы тут орем ???!

Рашка проиграла и мы победители!

И никто заседания ООН не собирает
Я не знаю, що буде. Все змінюється.
vihola• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Посмотрите видео.
Покажіть.
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ для vihola
Покажіть.
Life is Beautiful• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Именно!!!
Так о какой перемоге мы тут орем ???!

Рашка проиграла и мы победители!

И никто заседания ООН не собирает
Не треба було віддавати раші ядерну зброю колись. Тепер раша нас шантажує нею(
Домовленності з росією нічого не варти.
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Домовленності з росією нічого не варти.
Поздно пить Боржоми.
Что сделано, то сделано
vihola• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Именно!!!
Так о какой перемоге мы тут орем ???!

Рашка проиграла и мы победители!

И никто заседания ООН не собирает
Pole• 31 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Я, наприклад, завжди дивуюся їх тотальній безграмотності. Вялікій і могучій рус.язИк вони все ніяк нє осілят)))
vihola• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
фото
Зі всіма це з ким?
Конкретно, будь ласка хто на фото, представники яких країн, бо ви написали що всі.
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ для vihola
Зі всіма це з ким?
А какие страны входят в ООН.
Вы знаете?))
Напишите, кто отказался с ними участвовать в заседании, кроме Чехии.