Isidda• 31 декабря 2023

Белгород....

А что случилось у них? Откуда эти визги? Уже не так смешно? Пришла ответка на примере одного города. Безнаказанных обстрелов мирных украинских городов уже не будет. В следующий раз русский будет думать перед тем, как обстреливать чужую страну Это не прошлый год, когда украинцы терпели, теперь украинцы уже будут давать по зубам.
Pole• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Посмотрите видео.
Небензю там по плечу все хлопают и фоткаются с ним.
Співчувають тварюці...
Ваша величність• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
А какие страны входят в ООН.
Вы знаете?))
Напишите, кто отказался с ними участвовать в заседании, кроме Чехии.
До чого ці дешеві маніпуляції?
То ви закликаєте до перемовин з агресором, а тепер невдоволені щодо можливості вести таки перемовини, нехай навіть у такому форматі.
Ну такоє.
angelo4ka• 31 декабря 2023
Ответ дляnutty
Мабуть, саме для цього і зареєструвалась 2 місяці як..
Так это же всем ясно, миллион тем о войне против рашки, якобы глазами украинцев. Вечно вынюхивает мнения
vihola• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
А какие страны входят в ООН.
Вы знаете?))
І що це означає що по плечу хлопали і фоткались всі з терористами? Чи ви зумисно перекручуєте, з метою сіяти тут упадницькі настрої про недосяжність перемоги, що весь світ проти нас заодно з парашкою.
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ дляВаша величність
До чого ці дешеві маніпуляції?
Ну такоє.
До чого ці маніпуляції про перемогу ?

І ця радість з Бєлгородом ?
Типу ми шось здобули від того.
В чому профіт?
Можете пояснити?
Ваша величність• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
До чого ці маніпуляції про перемогу ?

І ця радість з Бєлгородом ?
Типу ми шось здобули від того.
В чому профіт?
Можете пояснити?
А я щось писала про Перемогу?
Так, ми всі сподіваємося на Перемогу і повернення наших захисників.
vihola• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
До чого ці маніпуляції про перемогу ?

І ця радість з Бєлгородом ?
Типу ми шось здобули від того.
В чому профіт?
Можете пояснити?
Якщо вас постійно бʼють, а ви терпите, а потім влупите у відпувідь так що воно побіжить з визгом мамці жалітись, ніякого профіту?
А який профіль від того що срср до Берліну дійшов?
Life is Beautiful• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
До чого ці маніпуляції про перемогу ?

І ця радість з Бєлгородом ?
Типу ми шось здобули від того.
В чому профіт?
Можете пояснити?
Росіяне повинні зрозуміти, що ті, хто почав війну, теж можуть постраждати від неї.
І, якщо б у нас було богато зброї, це був би не тільки Белгород.
vihola• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
фото
Коментар під цією публікацією.
sky2012• 31 декабря 2023
Ага, подумали-подумали, и снова влупили по Харькову. Только во много раз сильнее. Центр побили как...
Nat-li• 31 декабря 2023
Ответ для vihola
Зі всіма це з ким?
Конкретно, будь ласка хто на фото, представники яких країн, бо ви написали що всі.
Пакистан и Индия, судя по рожам)
fialka123• 31 декабря 2023
Ой прям таки, будут думать
savchuki• 31 декабря 2023
Ответ дляIsidda
завтра белгород хоронит детей.ночью родители тех кто в реанимации тяжелые молились всем богам и рвали волосы на себе что б дети выжили.откачивали родителей и сами медики.осколочные ранения-это и конечности потеряны и глаз.не думаю что эти родители путина полюбили еще больше
А я думаю, полюбили, они же до сих пор спокойно на ракеты над головой в нашу сторону смотрели, не хватило ума уехать хотя бы, теперь в голове будет ’надо мстить, царь был прав’, ну в лучшем случае кто-то уедет подальше от границы,, а мяса сибирского чукотского наберут (((, кладбища у них растут, но очень сильно рассеяны по территории а страх мало кто может почувствовать
ok1904• 31 декабря 2023
Ответ для vihola
Ні, це означає є союзником в нас, а ж союзники в підорашки , що світова безпека порушена, і цей стан речей комусь вигідний
ok1904• 31 декабря 2023
Ответ дляsky2012
І по Сумам
ok1904• 31 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Пакистан и Индия, судя по рожам)
Пакистан це з перших днів виробництво наших набоїв. Ймовірно Афган і Індія
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ для vihola
Аналогії не ваш коньок))
Бєлгород аж ніяк не Берлін 🙈
Renesmeе 16• 31 декабря 2023
Ответ дляOllka
Детей похоронили двое. Ну ещё родня. Остальным пофиг.
Они не думают, что это ответа от нас. Они мечтают за это отомстить. Вот такая у них логика
Ну повернуться додому ще і родичі в чорних пакетах, вони повинні стільки отримувати щоб будь яка атвєтка сламалась
vihola• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Аналогії не ваш коньок))
Бєлгород аж ніяк не Берлін 🙈
До берліна парашенського також дістанемо.
Це ж треба все так засрати, знецінити.
А навіщо це робити, а який сенс, який профіт, а навіщо кораблі парашенські топити, збивати літаки, краще беріть і здавайтесь.
Чи що намагаєтесь тут донести?
savchuki• 31 декабря 2023
Ответ дляIsidda
они боятся путина?а детей хоронить они не боятся?пусть на митинг выходят.пусть с их стороны к нам не летят самолеты и ракеты.пусть путин одним звонком прекратит войну.им те посадки с селами выжженными ’завоеванные’в Украине так нужны как зайцу гонорея.жизнь детей дороже
На недавнем заседалове в ООНе Невъебензя советовал украинцам не сбивать российские ракеты, тогда, мол и гражданское население страдать не будет. Ну, пусть вот теперь кацапы сами попробуют воспользоваться его советами.
Nat-li• 31 декабря 2023
Ответ дляok1904
Можливо
Але ніяк не всі члени, як тут деяким дуже хочеться
МиссКаприз• 31 декабря 2023
Может хватит визжать про тот Белгород? После Белгорода сколько наших мирных они убили и по Харькову выпустили ракет?
Вас заклинило на этом Белгороде? Про наших людей лучше помолитесь.
Marusia.• 31 декабря 2023
Ответ дляsavchuki
А Невъебензя заодно не объяснил куда, прежде всего, и зачем, летят эти самые российские ракеты? Орк и мразь гнилая.
Горда пташка• 31 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Життя дітей важливіше для батьків, це максимум. Для решти росіянців, які живуть подалі від кордонів це новина на 1 день. Сьогодні вже до вечора ніхто не згадає та буде новий рік зустрічати. За Уралом взагалі на цей двіж пофіг. Ну а путлеру пофіг не тільки на дітей загиблих, а й на військо, яке значно зменшилося за ці два роки.
Які мітинги, яка зупинка війни? Про що ви? Вони вимагають помсти. Там вся країна - колективний путін.
Ваша величність• 31 декабря 2023
Басина• 31 декабря 2023
Ответ дляnahaka
Наверное, напишу непопулярное, но почему только один город?
Бо звідти Ха обстрілюють. Бо це логістичний вузол.
nikiya• 31 декабря 2023
Ответ дляAnonimka ya
Я уверена, что они сами себя обстреляли . Это очень в их стиле. А теперь бегают по всему миру с табличкой ’потерпевшие’.
Просто предвыборная компания пуйла. Украина плохая, а царь хороший
Я теж не розумію чому втішатися. Цей обстріл не на нашу користь хто б це не зробив. Зараз раша використає це як привід виставить українську армію як терористів що нападають, а не обороняються…
il-mari• 31 декабря 2023
Ответ для vihola
А що треба робити?
Удалено администрацией...
БальзаковскийВозраст• 31 декабря 2023
Не знаю будет ли так, тут до сих пор многим украинцам жалко Белогород
alenka3108• 31 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так крах , це і є минуси цивілізаційних країн , як і закон в ЕС , де орбан блокує рішення більшості , бо створювався той закон , щоб не ображати маленькі країни ЕС , а було їх тоді 10 , а зараз - 26
Проспали , розслабились , своєчасно не внесли поправки в закони
меркель - потвора стара , сподіваюсь , що кожну ніч до неї приходять наші загинувші діти у ві сні
Та їй пох, як і кучмі. Гріють свої пердаки на пенсії тепер, а ми в крові захлинаємось.