Деловитая• 31 декабря 2023
Фен для гладкості і блиску волосся, в кого є? Браш треба? Чи іони?
Волосся в мене мало і пористе. Хочу щоб виглядало гладким і розсипчастим, рівним, і блискучим як в рекламі.
Мені потрібен звичайний фен з іонізацією чи фен-браш чи мультистайер?
В кого є браш, він не путає волосся, коли сам крутиться?
Мені б такий, щоб просто висушити швидко і все, а не кожну прядку окремо
Деловитая
• 31 декабря 2023
Ответ дляКукусики
Я так і не зрозуміла, що вам потрібно)))
Якийсь фен, який швидко висушить і залишить пряме волосся, але блискуче.
Деловитая
• 31 декабря 2023
Ответ дляКукусики
Я просто сама не знаю що саме підійде під мій запрос: фен з іонізацією, фен-браш чи мультистайер?
Кукусики• 31 декабря 2023
Ответ дляДеловитая
Ботокс зробіть.
Перша леді колгоспу• 31 декабря 2023
Дайсон, там є спеціальна насадка, волосся рівне, гладеньке і блискуче, але і правильні засоби по догляду потрібні
Деловитая
• 31 декабря 2023
Ответ дляКукусики
Ботокс зробіть.
Це шкідлива процедура. Тим більше, в мене блонд, а в цьому випадку протипоказана
Ромашкинная• 31 декабря 2023
Я маю таке ж волосся, пухнасте , хвилясте , пористе
Фен вам допоможе якщо ви вмієте сушити на браш
Я користуюсь фен-щіткою від бейбіліс, натуральна щетина+як в масажці щетинки тверді які як раз допомогають вирівняти волосся+ іонізація
Дивіться саме на фен-щітку що б були і тверді щетинки бо лише з натуральної щетини мені не підійшла фен+щітка, не захоплювала та не утримувала волосся , неї вирівняти було неможливо
Кукусики• 31 декабря 2023
Ответ дляДеловитая
Ясно. Тоді дайсон. Якщо дешевше то фен, де є щітка
Деловитая
• 31 декабря 2023
Ответ дляРомашкинная
Такий? А воно не плутає волосся, коли крутиться?
Ви берете окремо кожне пасмо і його сушите? Багато часу займає?
Пані з калабані• 31 декабря 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Які засоби ви берете для дайсона?
ХаДиДиШь• 31 декабря 2023
Так не буває,швидко і все і не кожну прядку.Гарний вигляд-укладка.Іони і т д-маркетинг.Це те саме що шампунь для об‘єму😂
Престидижитатор• 31 декабря 2023
Ионизация должна снимать статическое электричество на волосах, соответственно и волосы при укладке меньше пушатся.
Если обычные фен, то и Браш нужен, единственное, на него надо научиться укладывать. Можно с натуральной щетиной взять, лучше и быстрее полируется кутикула.
Перед укладкой подготовьте волосы, т.е. после шампуня бальзам - кондиционер, можно какой-то несмывной уход, плюс термозащита.
Невгамовна Бу• 31 декабря 2023
У меня был Браш, но разочарована. Где то через 6 месяцев перестал вращаться.Вернее он крутит, если включить, а когда с волосами стопорит. Использую теперь , как фен. Хочу теперь фен обычный, хороший. Сейчас покажу, какой у меня
Перша леді колгоспу• 31 декабря 2023
Ответ дляПані з калабані
Які засоби ви берете для дайсона?
Не для дайсона, а для волосся засоби
Престидижитатор• 31 декабря 2023
Ответ дляДеловитая
Чтобы укладывать волосы на такое, надо зажимами подобрать волосы, и отделять по ряду волосы, чтобы толщина пряди не шире диаметра этой щетки была. И тогда по пряди и укладывать. В таком случае не будет путаться. Если планируете как-то абы как пряди доставать и крутить, то лучше и не начинайте, иначе рискуете намотать волосы на эту щётку и отрезать потом. Такое могут себе позволить разве что дамы с негустыми и здоровыми волосами, которые скользят и их немного.
Деловитая
• 31 декабря 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Спасибо, у меня те же мысли, что оно запутается у меня.
Пані з калабані• 31 декабря 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Не для дайсона, а для волосся засоби
Яка гарна порада. Щиро дякую вам 🙏😁
Чудовий каламбур• 31 декабря 2023
Як ви собі уявляєте, не вирівнювати кожну прядку і щоб було рівне? В рекламу не беруть з поганим волоссям, застосовують безліч засобів, світло, вирівнює професіонал на професійний фен
Престидижитатор• 31 декабря 2023
Ответ дляДеловитая
Нужно набить руку просто, девочки же как-то укладывают
ИграйМойГормон• 31 декабря 2023
Ответ дляДеловитая
Стайлер дайсон, той що оновлена модель.
Деловитая
• 31 декабря 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Я не про таку рекламу, а про тіктокерів - у них теж виходить гарно.
Замулена ріка• 31 декабря 2023
Вам потрібний догляд в першу чергу, ніякий фен та браш не зроблять волосся блискучим, якщо воно пересушене
Деловитая
• 31 декабря 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Дякую, це теж правильно. Але з доглядом я розібралась. Тепер хочу правильно його сушити, щоб не псувалось як мінімум хоча б від фену.
Замулена ріка• 31 декабря 2023
Ответ дляДеловитая
Будь-який професіональний фен підійде, також необхідний теомозахист
Деловитая
• 31 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
фото
Спасибо, наверное тоже выберу фен хороший с ионизацией
Ромашкинная• 31 декабря 2023
Ответ дляДеловитая
Якщо правильно користуватись то не плутає, розділяю волосся на два шари - верхній і нижній, спочатку сушу нижній , кожне пасмо окремо , просушую і протягую
Потім коли вже нижній шар готовий ,збираю його заколкою чи резинкою,розпускаю верхній шар ітак само просушую,протягую кожне пасмо
Я дуже задоволена , можливо не прям ідеально рівною але укладка і об´ємна а не така прилизана як від утюжка, і гладка і вирівняна, трохи є хвиля , як на дуже крупні бігуді липучки , але я і не добиваюсь прям супер рівного результату , у мене ще руки не дуже з того місяця ростуть в плані укладок, але фен-щітка це найкраще що я пробувала
Невгамовна Бу• 31 декабря 2023
Ответ дляДеловитая
И смотря, какая у вас длина. У меня карэ, Браш справлялся хорошо. Но обидно, могла бы купить за эти деньги фен нормальный( щётку покупала где то 40 евро). Но это мой личный опыт. От себя могу сказать, что сама щётка для укладки ( если щётка и фен отдельно)играет большую роль. У меня Оливия Гарден, которой уже больше года, очень советую!
Теща дочки• 31 декабря 2023
купите круглую щетку и мощный фен
фен браш только для волос до плеч нормально плюс он как правило без регулировки температуры то есть палит волося
Почемучечка• 31 декабря 2023
Ответ дляДеловитая
У меня фен с ионизацией,но гладкие волосы только в первое время после тонирования.Браш не пробовала,волосы тонкие,пористые,боюсь навредить.