Помогалочка• 31 декабря 2023
Тема для підтримкі тих, у кого сумний настрій перед НР..
Все буде добре 💛💙 Треба підтримувати один одного.
Пишить про Ваші сподівання, мрії та плани на майбутнє.
Що б Ви хотіли, щоб сталося?
Чим себе втішаєте зараз?
Що б Ви хотіли, щоб сталося?
Чим себе втішаєте зараз?
ХвостПистолетом• 31 декабря 2023
Я б дуже хотіла, щоб наші захисники повернулися додому живі та здорові. І щоб здохли всі кацапи на Землі
Оля_с_киркою• 31 декабря 2023
кінець війни ,повернення в рідний Харків ,все ,що мені треба(( сумно
Тут надолго• 31 декабря 2023
Я хочу щоб до мене повернулося відчуття спокою. Постійна тривога на душі
Тут надолго• 31 декабря 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не буде добре і це вже стало зрозуміло.
Колись буде
Помогалочка
• 31 декабря 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не буде добре і це вже стало зрозуміло.
Буде, треба завжди на краще сподіваться.
Мамкиня доця• 31 декабря 2023
Как я хочу, уже не будет, все друзья, коллеги, часть семьи разъехались по миру. Новых друзей в почти 40 лет не найти
Папобус• 31 декабря 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Щоб росія зникла як країна. І щоб ніколи не було війни
Разом з нашими можновладцями
Астановитесь• 31 декабря 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Хочу одужати спочатку. І спокійного життя.
Поддакиваю иногДА• 31 декабря 2023
Ответ дляТут надолго
Колись буде
Мені мама сказала, що вони так все життя прожили, що колись буде добре. Не стало. Вони не виїжджали і ми - ні. І так само живемо надією , що стане краще. А - ні, не стане.
Броніки для Моніки• 31 декабря 2023
Не буду оригинальной. Чтоб сдохли ВСЕ рашики и их территорию снесло ураганом.
А наши воины все вернулись домой к нормальной жизни! 🙏🙏🙏
Тут надолго• 31 декабря 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Для вас тоді не стане, іншим стане
Холодная каша• 31 декабря 2023
Їм цукерку. З дитячого подарунку..хотіла б схуднути, та не можу не їсти солодке… так ото(
Міряю від одиниці• 31 декабря 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не буде добре і це вже стало зрозуміло.
На жаль, так. Ці лозунги вже дістали.. Люди гинуть, а ви все вірте...
ХвостПистолетом• 31 декабря 2023
Ответ дляПапобус
Разом з нашими можновладцями
Поки є йоб..ті сусіди - ті можновладці нам до сраки
Броніки для Моніки• 31 декабря 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Может другую тему поскыглыть найдете?
Папобус• 31 декабря 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Ну ну, мені не до сраки. Якраз вони сидять там і закони клепають
Та прям багіня• 31 декабря 2023
Ответ дляАстановитесь
Здоров´я Вам
Поддакиваю иногДА• 31 декабря 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Так, вірять. І всі ці, щоб повиздихала русня, ну не повиздихають вони.. а ми.. психологічно наприклад вже зруйновані
ТатьянаИгоревна• 31 декабря 2023
Я хочу щоб на росії було так само як у нас. Не більше ні менше, а так само. Наприклад з боку Китаю.
Куплю велику пачку поп-корна і буду сидіти часами коло телевізора.
А у нас щоб усі були живі-здорові. Розбудовували країну, відновили міста, школи усю інфраструктуру.
І щоб Україную керував українець, а не єврей, грузин та інші іноземновірні.
Дівчина заглядєніє• 31 декабря 2023
Хочу чтобы война закончилась.Хчу вывести сына учится в Европу.Денег на это нет,так что...
Весёлая морковка• 31 декабря 2023
Ответ дляОля_с_киркою
а де ви зараз?
Ангел-предохранитель• 31 декабря 2023
Чтобы закончилась война.
Чтобы наша власть перестала воровать и наживаться на чужом горе.
Чтобы наша страна процветала, ресурсов предостаточно.
Но это все мечты.