Кидстаффовка• 31 декабря 2023

Переїзд в США. Декілька питань.

1.Я правильно розумію, що далеко не всі живуть у спонсорів? Тобто спонсор - то фактично формальність?
2. Окрім білетів, яка мінімальна сума на одну людину на перші часи треба?
3. При аренді квартири там зазвичай задаток як місячна аренда? чи можна за аренду платити щомісяця? бо чула що в деяких країнах треба одразу за півроку платити.
3. В яких містах ритм життя найбільш схожий на довоєнний Київ? Чи є серед них міста з теплим невітряним кліматом?
Щоб в тому числі швидше інтегруватися, більше було варіантів роботи, спільнот, де мову підтягувати, ну і на громадський транспорт не сильно час витрачати (машини нема)?
4. Наскільки проблематично знайти житло, якщо ще є домашня тварина кішка?
5. Наскільки реально з мовою А2-В1 якусь більш-менш роботу знайти, щоб перші часи вистачало?
Якщо я колись мала досвід в бьюті сфері, то може це упростить працевлаштування навіть з таким рівнем мови?
6. Чи правда, що 2 роки не можна навіть на тиждень виїжджати з Америки? Між штатами ж спокійно можна переміщатися? Наскільки там взагалі громадьський транспорт розвинений? Бо чула що в Америці не дуже з гром.транспортом, тому у всіх авто майже..
Іллюха Перчик• 31 декабря 2023
Повезло вам.
Гравіцапа• 31 декабря 2023
Ой, автор, судячи по питанням, ви не підготувалися зовсім до переїзду в США. Вам потрібно подивитися відео, люди детально розповідають, що і як в різних штатах. Підписатися в телеграмі в групи тих штатів, які цікавлять. Там люди обмінюються інформацією, щодо всього. Знань у вас немає, навіть нульових. Жити у спонсорів - це виключення, спонсор вам нічого не винен, взагалі. Спокійно переміщатися між штатами- це в сенсі не заборонено? Ні, не заборонено, можете літати між штатами скільки хочете, але за кордон виїзжати по програмі Ю4Ю не можна.
Ms. Скромность• 31 декабря 2023
У вас нема мови - навіть не вигадуйте.
сладкий_ноябрь• 31 декабря 2023
Тобто ви зібралися в штати і поняття не маєте про те, що там і які закони?
Як ухурделю• 31 декабря 2023
Вам максимум у Польщу поки ...
автор Кидстаффовка • 31 декабря 2023
Ответ дляГравіцапа
Так ще півроку шонайменше. Тому і створила тему, аби вже потихеньку готуватися
автор Кидстаффовка • 31 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
сладкий_ноябрь• 31 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка
Чому тут, а не в відповідних групах людей, Які виїхали і знають що до чого?
автор Кидстаффовка • 31 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
а де саме є такі групи? можна конкретні посилання?

а Ви в США?
сладкий_ноябрь• 31 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка

а Ви в США?
Та скрізь
Телеграм, фецсьук
Мая твая не панимать• 31 декабря 2023
квартиру снять без кредитного рейтинга очень сложно. обычно приезжие для начала снимают комнату. Если вам сдадут квартиру очень повезет, это будет выше рынка, залог минимум за пару месяцев и риелтору.
Гравіцапа• 31 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка
Почніть з перегляду відео на ютуб. Там їх мільйон саме від людей, хто по програмі виїхав. Підпишіться на канали в телеграм. Повно таких відео і в тік ток. Люди діляться всім. У вас, поки що, уявлення немає про США зовсім. До речі, і інстаграм теж є сторінки тих, хто дає купу безкоштовної інформації про саму програму, бенефіти, працевлаштування і тд. Спонсори у вас чужі люди, я так розумію. Ну то на них розраховувати не дуже варто. Збирайте інформацію про різні штати. Повірте, інформації валом, почніть її шукати.
автор Кидстаффовка • 31 декабря 2023
Ответ дляГравіцапа
Дякую, часу все підряд дивитися мало. Хочеться конкретно. Якщо що, я вже навіть заплатила такій людині, хто чітко усе розповість на мої питання, ніж півроку дивиися усе підряд
автор Кидстаффовка • 31 декабря 2023
Ответ дляМая твая не панимать
дякую. тобто з кішкою нереально значить житло? бо кімнату ж мабуть - там без тварин?
кредитів ніколи не брала ніде. колись були хіба що в укр.банку кредитки. але то мабуть про інше
Конфиденциальность• 31 декабря 2023
Автор той створила тем, щоб дізнатися, а тут тільки свою злість усі випускають. Краще вже промовчати, якщо не можете порадити нічого. У мене бабуся живе в америці і її родина вже 7 років, але їм все організувала їх баптистька організація...
автор Кидстаффовка • 31 декабря 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Вам максимум у Польщу поки ...
Як тимчасовий варіан я і про польщу думаю, але війна така, що можливо вже треба десь осісти назавжди а не кочувати, тоді вже сша
автор Кидстаффовка • 31 декабря 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Дякую Вам за адекватну відповідь!
саме тому я і тут створила, бо читати в фейсбукі чи телезі , де завжди на коментар 99.9% срачу, нема часу
Мая твая не панимать• 31 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка
кошка это меньшая проблема чем отсутсвие кредитного рейтинга. В Америке он показатель вашей благонадежности и без него даже не разговаривают арендодатели. Подруга в Нью Йорке тоже с кошкой. Сначала снимала комнату. Там многие ищут руммейтов, то есть человек который уже снимает квартиру ищет кому сдать комнату или две, что бы разделить расходы. вот так можно подселится. Полноценную квартиру получилось снять года через полтора, когда прокачала рейтинг. Работать над ним надо сразу.
автор Кидстаффовка • 31 декабря 2023
Ответ дляМая твая не панимать
а мова в неї з самого початку була на високому рівні?
Я як раз про Нью Йорк і думаю, бо вже якщо починати все з нуля, то там де усе в пешохідній оступності, де багато можливостей і по заробітку і по спілкуванню і по інтересам.

А як там з ейджизмом? 37 років якщо. ну це я про флетмейтів. я сучасна, але ж розумію, що 18-20-річні скоріш за все неохоче таку кандидатку у флетмейти приймуть
Мая твая не панимать• 31 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка

подруге 41. про эйджизм ничего не говорила. по моему где где, как раз в Америке его нет. Язык был на неплохом уровене, как она думала)) Без проблем свободно обьяснялась в путешествиях с европейцами, но разговорная речь носителей оказалась это другое, плохо понимала на слух. Но вобщем обьяснится везде могла. Американцы терпеливы к незнанию языка, обьясняют на пальцах если что. переводчики есть много где.
автор Кидстаффовка • 31 декабря 2023
Ответ дляМая твая не панимать
дякую. а вона з якимись грошовими запасами їхала, чи фактично 1-2 тис доларів?
Мая твая не панимать• 31 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка
она как раз ехала с 2000, но это было очень экстремельно. Работала буквально со второго дня. И у нее очень востребованная специальность. мастер маникюра. если вы не уверены что ваши навыки вам сразу обеспечат работу, то без денег ехать, это такая себе затея. Вообще со слов той же подруги, что б более мение комфортно переехать, без такого бешенного стресса, тысяч 10 на человека надо.
автор Кидстаффовка • 31 декабря 2023
Ответ дляМая твая не панимать
в мене є досвід але без портфоліо (вже 7 років не працюю в цьому)як майстер в бьюті сфері. звісно, в сша пішла б працювати і в цьому напряму

Вона мабуть напочатку повномасштабн війни переїхала?
Мая твая не панимать• 31 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка

да, в самом начале. Одной из первых, только открыли эту программу
автор Кидстаффовка • 31 декабря 2023
Ответ дляМая твая не панимать
тоді мабуть же і якісь пільги бути для тих хто на перших порах приїхав..
але мабуть і зараз можна з 2тис доларів приїхати?
а житло вона вже там на місці знайшла? бо з кішкою прям одразу житло ннайти - то прям лотерея.
і ще з твариною мабуть добратися - це десь під 1тис доларів?
Мая твая не панимать• 31 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка
Про льготы не знаю, пособий точно нет. Вроде какие то фудбанки есть. С жильем там сплошные приключения были. поначалу практически бомжевала. Сначала ее приютил мужик с сайта знакомств на несколько дней, потом нашел ей на пару недель какой то временный бомжатник у еврейской бабки. Там ужас была а не комната. Потом еще подселилась к девушке, которая перестала платить свою часть оплаты и их выселяли, подруга даже рассматривала вариант что придется с дочкой селится в приюте для бомжей. Ну как то выгребла, но вобщем легко не будет. Что она сказала тогда, что в Америке практически невозможно умереть с голоду, бесплатная еда есть, но вот остаться под мостом, это очень очень вероятно
автор Кидстаффовка • 31 декабря 2023
Ответ дляМая твая не панимать
про пособия я не хочу з цим звязуватися..
а от ті історіі що ви описали з житлом я вже проходила колись в києві, і ще раз не витримаю.. в 20 років воно легше оті аваннтюри було..
ну і все ж таки на початку повномасштабної війни за кордоном більше шансів було на просто чуйну людину перекантуатися попасти, бо і волонтери ж були масово усюди, а зараз мабуть важче..

а той чоловік з сайту знайомств - то і був її ’спонсор’? чи тоді ще без спонсорства мжно було?
Мая твая не панимать• 31 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка

Спонсор был тоже с сайта знакомств, но другой мужчина. Они познакомились вроде как для отношений, случилась война, эта программа и он ее пригласил приехать к нему жить, в качестве невесты, выступил спонсором. Она к нему и поехала. Он жил в своем дома в Минесоте. При встрече у них химии не сложилось, без машины ей там в его селе без транспорта вообще делать было нечего, и она попрощалась со спонсором улетела в Нью Йорк в свободное плавание с чем была.
автор Кидстаффовка • 31 декабря 2023
Ответ дляМая твая не панимать
о да, закордонні села - це трешак без авто. все незрозуміле, нікого не знаєш, транспорт не ходить нормально.. наші села довоєнні і то кращі в контексті інфраструктури.

і оце вона норм з котом їздила по різним людям? чого питаю - бо житло і у нас коли ти з тваринкою важко знайти, а тинятися з котом який ще норовить вбігти в незнайомій місцевості - ще той стрес..

а на якому сайті вона для стосунків знайомилася?) баду? чи який в почьоте у американців?) я правда надто серйозна, але стільки історій чула що серйозні стосунки і там можна знайти.

зараз погуглила мінесоту - там ще дубарь погодка..
я вже зрозуміла що якщо їхати то краще спершу потерпіти незручності, але їхати туди територіально де одразу можна багато знайомств і перспектив по інтеграціі і реалізаціі. ну от як в Києві: в києві довоєнному навпаки дешевше жити ніж в селі - бо і транспорт громадський часто ходить, і багато чого пішки, і ті ж продукти і все таке в супермаркеах дешевше ніж в одному магазинчику-монополісті в селі.

Виходить, що вона без проблем потім перемістилася в НьюЙорк?
Чого питаю, бо в тій же німеччині якщо в якійсь землі зареєструвався спершу, то потім дуже проблемно і іноді неможливо переїхати в більш перспективну землю.
Мая твая не панимать• 31 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка

На тиндере знакомилась. Еще до войны она мечтала о муже американце. Ставила там локацию типа она в Америке, и ей писали, знакомилась.
Без проблем переместилась. Спонсор вообще то намекал, что может ей назад в Украину, он билет купит. Но подруга мечтала об Америке много лет, ее так просто не выпрешь))) Он переживал, что если она уедет по стране, и что то где то начудит, с него спросят, ибо он же был спонсором того, что она заехала в страну, они вместе пошли в миграционку, там его успокоили, что он никакой ответветсвенности не несет, и он купил ей билет до Нью Йорка, все, больше они не виделись.
Вообще если вы ограничены в средствах, и у вас нет человека который готов выступить спонсором, вам пожалуй только на знакомства и пытать счастье. Потому что спонсоры давно платные, от 3000 баксов хотят.