МЕСТО_Встречи• 31 декабря 2023

Ето аллергия? Фото внутри

Добрый вечер! Девочки нужен ваш совет, ето аллергия? Раньше такого небыло...
Сменила порошок на Ариель капсулы.. После душа такое началось. Чешется и краснеет... Где почесалась там и аж вздувается... У кого такое было?
Поміркована думка• 31 декабря 2023
Так, алергія
Муууумие• 31 декабря 2023
Похоже, что да. Выпейте что то от аллергии. Такая реакция сильная, может и укол надо
Чумачечая Весна• 31 декабря 2023
Так, дуже схоже.
Пийте щось від алергії, можна намастити псилобальзамом.
І перепрати всі речі, що попрали цими капсулами.
автор МЕСТО_Встречи • 31 декабря 2023
Ответ дляМуууумие
Оно то проходит, спустя какое то время...
Ето у дочки
Муууумие• 31 декабря 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ето у дочки
Пересмотрите рацион, может мандарины ест
автор МЕСТО_Встречи • 31 декабря 2023
Ответ дляМуууумие
Мандарини також їсть, дуже їх любить, але не дуже багато
Бабця в мештах• 31 декабря 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
цитрусові дуже сильні алергени, єлементарно могло накластися одне на друге - реакція на новий порошок + мандарин. Іноді вистачає і однієї штучки щоб пішла реакція. Мені досить поцілуватись з чоловіком після того як він їв мідії і не почистив зуби, прополоскав рот - я вже з губами-варениками і ’луноліка’
автор МЕСТО_Встречи • 31 декабря 2023
Ответ дляБабця в мештах
Боже це капець... Раніше такого не було, 100% порошок, бо саме після душу і з полотенцем в контакті....
Бабця в мештах• 31 декабря 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
значить прибитріть цей порошок взагалі, не періть ним речі. А дитині антигістамінку дайте і на пару днів на легеньку дієту
автор МЕСТО_Встречи • 31 декабря 2023
Ответ дляБабця в мештах
Так, вже таблетку дала, порошок віддам... Дякую, впевнилась що це алергія
Поміркована думка• 31 декабря 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Після препарату від алергії стає краще? Спостерігайте, це важливо
Единая страна!• 31 декабря 2023
Ответ дляМуууумие
Врядли, это не очень сильная реакция
Единая страна!• 31 декабря 2023
Это ребенок?
Единая страна!• 31 декабря 2023
Ответ дляБабця в мештах
Якщо є алергія на цитрусові—то вона є, якщо немає—значить немає
Единая страна!• 31 декабря 2023
Ответ дляБабця в мештах
Який сенс в дієті?
Бабця в мештах• 31 декабря 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Який сенс в дієті?
при загостренні алергії або її прояві алерголог завжди рекомендує дієту - утримання від продуктів-алергенів, це поперше. А по друге - любий висип на тілі - це страждіє печінка або кішківник, тому і рекомендують дієту як алергологи так і дерматологи.
Алергія може бути на цитрус, але не завджди явна, іноді прояв буде коли ’зустрічаються’ декілька алергенів одночасно