Мурзилка• 01 января 2024

Говорили бы мужчине о беременности

Если бы знали, что он очень хочет ребенка, Вы нет. И он будет всячески уговаривать оставить. Не знаю нормально это будет сделать , молча аборт и ничего не сказать
автор Мурзилка • 01 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Почему?
Та ну, я таблетки принимаю, зачем такие крайности. И сейчас не хочу,а потом может захочу, всякое бывает
Море_море_я_скучаю• 01 января 2024
Ответ дляМурзилка
Вы забеременели при регулярном приеме таблеток?не верю
автор Мурзилка • 01 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Пропустила 1 прием во второй день цикла, тогда и залетела
Банка з медом• 01 января 2024
Ответ дляМурзилка
У него , и у меня дети есть, он хочет общего. С ним потому что люблю и мне с ним уютно и комфортно, а что совместные дети обязательно?
Якщо він просто несерйозно сказав, то це одне. Якщо сапе мріє про спільну дитину, або про ще одну дитину, то це інше. Який саме ваш чоловік, я не знаю. Вам видніше. А ось якщо ви вже вагітні, та протипоказань нема, то слід подумати. Бо якщо по-чесному, то дитину робили двоє, і мають право двоє знати, що вона вже є. І двоє приймати рішення. Особливо якщо йдеться про серйозні стосунки. Але ви краще знаєте свого чоловіка, вам видніше.
Море_море_я_скучаю• 01 января 2024
Ответ дляБанка з медом
Он ей не муж и она на птичьих правах в стране ,любимый даже не оплатил за нее страховку.Какой ребенок?
автор Мурзилка • 01 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Я хожу к его врачу, мужем пока быть не может, я официально замужем
Банка з медом• 01 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Чому не муж одразу повинен платити? Він же не знає про ситуацію. Можливо, в іншій ситуації і оплатив би. Якщо в автора іноземець, то багато випадків, коли вони більш практичні, це не подарує мільйон троянд, але подарує щось практичне. І це не означає, що людина погана, просто різні менталітети. Плюс варіант, коли коханий дізнався про вагітність та зірку з неба дістав, то це тільки в кіно чи інстаграм буває. Дорослі люди зважено підходять до своїх рішень, обговорюють, спілкуються, вирішують разом. Це якщо вже дитина там, вагітність є, протипоказань нема, тоді є шанси на обговорення.
Море_море_я_скучаю• 01 января 2024
Ответ дляМурзилка
Если что ,запишите ребенка на бывшего)