Завжди з рушником• 01 января 2024

Секс только ночью когда дома дети? 9-11 лет

Как у вас?
У всех есть комнаты, спальня которая закрывается...
Daria0000• 01 января 2024
Ответ дляАБВГДейка
Просто в мене діти такого віку, не пригадую коли востаннє мультики дивились. Лише в кінотеатрі на прем´єрі, ту ж Мавку. Більше фільми вже. Поттера, трансформерів.
Присуіпуєтеся то ви. Я просто здивувалася.
Не уявляю собі такого - дивіться мультики, мама з татом йдуть потрахатись:)))
В нас телевізор - то якийсь спільний перегляд, а індивідуально кожен у своєму гаджеті.
Ну моя в своєму ноуті чи планшеті і дивиться. Включає собі мегого або нетфлікс, малює в цей час, їсть, або лего сбирає, або в телефоні сидить. А що тут такого? )) Вона на кухні, або в себе в кімнаті, ми собі закрились на замок в спальні. )) Їй не дуже то і цікаво де ми і що робимо, я не впевнена,що вона взагалі помічає нашу відсутність ))

Triphunter• 01 января 2024
Ответ дляDaria0000
Секс - це тваринний інстинкт, розвивайтесь, читайте більше розумних книг і тоді буде не до тваринних інстинктів
АБВГДейка• 01 января 2024
Ответ дляDaria0000
Є таке :))) вони у своєму світі.
Але я буває деколи приляжу подрімати вдень, то усім - від пса до чоловіка я стаю конче потрібна і мене всі шукають. Тому я б психологічно не змогла. Вночі та вранці - так. В нас в принципі не прийнято заходити дітям у нашу спальню, нам- у кімнати до дітей. Але я б все одно не могла розслабитися як слід.
Бензопирен• 01 января 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Колись сусідські діти вийшли гуляти самі на двір. Їх запитали, що мама робить. Вони відповіли ’ А мама з дядьою Вітьою спати лягла. ’. Це реальний випадок
Мы з чоловіком можемо вдень поспати.
Не за Будка• 01 января 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Можна завжди піти в готель
Ага, в отель. Особенно если нет денег. Или поюлизости нет отелей
Секретница• 01 января 2024
Ответ дляАБВГДейка
У нас ребенку почти 9, скоро др, то смотрит на телеке ютуб - блогеров всяких, как в игры играть - Майнкрафт, Икея, из мультсериалов Покемон, Ниндзяго на Нэтфликсе - девочка, между прочим
Salsa-24da• 01 января 2024
Ответ дляБубль Гум)
А у Вас возбуждает когда они сидят за стенкой?
Не все живут в малосемейке
Донька подруги• 01 января 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Нет, когда мы закрываемся в спальне, включаем погромче телик, дети в другой комнате играют на компе , плей стейшн, я говорю, мы отдохнем часик, нас не беспокоить
Ну вони ж звичайно ні про що і не здогадуються)
Ms. Скромность• 01 января 2024
Ввечері, коли син спить.
11 років це ще нічого.
А от 16-17-18..коли до півночі швендяють, то попити, то в туалет...
На щастя, у нас були тоді вільні графіки, то діти вранці в універ/садок, а ми мали час для себе.
Але якщо вранці треба і нам кудись, то все, каюк) спроба провалена

Точу ляси• 01 января 2024
Ответ дляСекретница
Может тратиться не хотел дополнительно или брезглив?
І те, і друге.
Daria0000• 01 января 2024
Ответ дляTriphunter
🤣🤣 ок. Без сексу та з книгами! 👌
Daria0000• 01 января 2024
Ответ дляАБВГДейка
Є таке :))) вони у своєму світі.
Ну тут я Вас розумію, але буває різне 😄
Daria0000• 01 января 2024
Ответ дляTriphunter
Цікаво тільки чому в Вас одне одному заважають розвиток та секс 🤔
автор Завжди з рушником • 02 января 2024
Ответ дляНе за Будка
так даже если есть, то на ветер выбрасывать не хочется как то..
Не за Будка• 02 января 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
И это тоже