Дівчина Бобула• 02 января 2024

Реально ли сейчас оформить групу инвалидности?

По показаниям реальным, не платив никому?
Я сейчас в очередной раз лежу в стационаре. Лечащий врач советует обратиться к семейному и взять направление на комиссию, чтобы оформить группу инвалидности. Я сразу хочу сказать, что это никак не связано с мобилизацией, это не чтобы мужа отмазать (он уже мобилизирован), а чтобы оформить пенсию, пускай и не большую, но хотя бы часть ежемесячных лекарств будет покрываться.
Но врач сразу предупредила, что если откровенно, то шансов сейчас именно сделать это мало, потому что сейчас все кому не лень пытаются оформить инвалидности, даже если её нет и без денег не сделают.
За деньги конечно же я не буду, это нонсенс, платить много, чтобы получать копейки.
Возможно кто-то сталкивался, молодой женщине реально сделать это?
Диви яка я пава!• 02 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Ні. Так все створюють, що треба давати гроші.
У мене у подруги дорослий син 22 роки, інвалід з дитинства, проблеми з ногами, ледве ходить. Кожного разу дають гроші, бо лікарі по триста раз відправляють по кабінетах. Також платять, щоб не лежати тиждень в стаціонарі в неврологічному відділенні серед неврологічних хворих. Ноги краще ходити не будуть, вже була купа операцій.

Найбільший треш в цьому році. Подруга пішла проходити щорічну комісію з сином. Сімейний лікар, якому вона постійно дає гроші, щоб швидше пройти, нічого не сказала, що під час воєнного стану комісію проходити не треба, воно перезараховується автоматично.
Син пройшов половину лікарів. А потім дізналися, що можна не проходити. Ніхто з лікарів їй не сказав цього, дізналась випадково. Всі чекають грошей.
да пиздц, они лишний раз рта не раскроют

Ядвига Юсьлегко• 02 января 2024
Ответ дляДайте подумать
А зачем пенсионеру инвалидность?
Он не сможет получать две пенсии. Пенсии у 3 и 2 групп - меньше , чем пенсия по возрасту. 50% и 90% соответственно)
Только если ему дадут первую группу, тогда может быть пенсия по инвалидности будет больше пенсии по возрасту (но это крайне редкий случай). А первую группу при диабете и катаракте никто не даст.
там есть какие-то льготы - это раз. Ну и то, что актуально в войну - например, вывезти сына, зятя..... пока что еще не отменили или не внесли поправки в постанову 57.
Инстагра_мерша• 02 января 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Может группу давали третью, а он хотел вторую.
Так он и получил 3. за 1 почку не дают 2.
Ядвига Юсьлегко• 02 января 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
так а за что ваш родственник тогда заплатил? Тоже знаю, что за отсутствие почки дают 3 группу, причем там железно, в законе прописано. У мужа подруги была онко почки в 30 лет, удалили, он на 3 гр пожизненно уже 15 лет.
Цикавенная• 02 января 2024
Ответ дляАль де Барановна
Дочке 18, бесплатно оформили 2 группу. Подруге 32 - тоже 2 бесплатно
Багато волокити з донькою було? Треба було на стаціонарі лежати?
Теж в цьому році треба буде донці дорослу групу робити.
Дайте подумать• 02 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Никаких льгот нет. Вывезти можно. Оформить официальный уход можно только для 1 группы.
Дайте подумать• 02 января 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Может он не странный, а объективно смотрит на реальность?
Моей маме (78 лет, 2 инфаркта) кардиолог тоже сказал - у вас по всем показателям 2 группа, обратитесь к семейному, чтобы занятся оформлением инвалидности. А семейный сказал - не дадут вам сейчас вторую группу, если вы в состоянии доползти самостоятельно до туалета.
Полный и абсолютный бред. Дело семейного - начать оформление, а не свои фантазии рассказывать. Нам тоже говорили, что маме максимум 3 дадут. Дали первую.
Диви яка я пава!• 02 января 2024
Ответ дляLady in black
та камон. Ну сделали и свалили. Никто не будет возвращаться для перекомиссии через год. Пожизненные дают единицам. Так что, не большой урон для бюджета.
куда свалили ? счас без комиссии ТЦК никого не выпустят и вся липа вскроется
Диви яка я пава!• 02 января 2024
Ответ дляLady in black
Это выбор людей. Либо в военкомате дашь 5-7к$, либо в больничке. Коррупция в каждой стране, вопрос лишь цены. Это сущность человека, а дальше только вам выбирать, будешь ты принимать участие в этом или нет
капец цены

Жена аллигатора• 02 января 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
дядя без почки заплатил 500 баксов.
прям когда рассказывал я такая - в смысле? то есть у тебя осталась одна почка и ты еще за то, чтоб получить за это инвалидность заплатил денег?
Это должна быть третья группа, значит ваш дядя платил за вторую.
ИМХОля• 02 января 2024
Ответ дляЛижТолько
3-тя група.
Хворіє вже давно. На інсуліні з травня, до того був на таблетках.
Після того, як я наполягла на сдачі аналіза, який він з початку ковіду не здавав, і прийшли результати, його госпіталізували наступного дня.
Де робили групу?
ЛижТолько• 02 января 2024
Ответ дляИМХОля
Де робили групу?
В Миколаєві
Анонимарик• 02 января 2024
Ответ дляБолеИменее
Вот поэтому и правильно, что закрыли границы для инвалидов. Пусть доказывают свою инвалидность, не говоря, что получают ещё и деньги
Ви хоч приблизно знаєте, скільки ті інваліди грошей отримують?
Безпорадна Кроко• 02 января 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Мама после инфаркта оформила 3ю группу в четверг. За полдня
А документы на комиссию готовила сколько? Сама комиссия может и полдня, но доки оформляются не меньше месяца.
Аль де Барановна• 02 января 2024
Ответ дляКарамелька
Як давно хворіє?так 3 чи 2 групу оформив?
У мене в чоловіка діагностували астму за пів року до війни,у берещні 22 повинен був лягати і оформлювати ,не поїхав по зрозумілим причинам,тепер не знає чи варто возитися,ліки зараз безкоштовно,третя група ні на що не впливає,і всі говорять що проблемно її оформити.
Ну, поки що впливає. Це відстрочка й можливість виїхати
Аль де Барановна• 02 января 2024
Ответ длямегамоСГ
а если бы я была мамой одноклассника вашего ребенка - написали бы? думаю, нет - мама тоже может быть провокатором, которые борятся с коррупцией )
Да больше скажу, если бы у меня были такие знакомые, то я бы тоже ни с кем не поделилась. Честно. Потому что я никому не могу доверять, кроме своей семьи. Знакомые могут подставить этого человека, я ни за кого не смогу на 100% поручиться.
И так - все. Поэтому так, чтобы сошлись факторы наличие 180 тыс+близкие знакомые+желание сделать инвалидность за такие деньги - очень редко.
Интересно, как с таким подходом они вообще клиентов находят, эти делатели инвалидностей
Безпорадна Кроко• 02 января 2024
Я оформила вперше в грудні. Дали третю на рік. Хоча по показанням повинна бути друга. Мені 46 років. Хворію з дитинства. На пожиттєвих препаратах.
В лікарні лежала двічі за рік. На лікарняному потрібно бути 120 днів за рік.
Поки пройшла цей круг аду, то вже нічого не хотіла. І, нажаль, бачення лікарів стаціонару, сімейних значно відрізняється від бачення лікарів МСЕК. Ознайомтесь спочатку з переліком захворювань, за якими дають групу.
Аль де Барановна• 02 января 2024
Ответ дляЦикавенная
Ні, небагато. Але в неї до того був статус дитини з інвалідністю. Зробили аналізи, обстеження, в стаціонарі не лежали. На МСЕК питали за стаціонар, але я сказала, щоб показали, в якому нормативно-правовому акті написано, що це обов´язково й питання знялося. Хотіли дати 3 групу, але я звернула увагу комісії, що дитина є студенткою денної форми навчання й на час навчання має отримати 2 групу, довідка з університету була в документах на комісію. Дали 2 на 2 роки
Безпорадна Кроко• 02 января 2024
Подачею документів на інвалідність, яка оформляється вперше, займається не сімейний лікар, а вузький спеціаліст. Ну, принаймні, це така вимога в Києві

Аль де Барановна• 02 января 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Инвалиды пройдут комиссию, получат отсрочку и выедут
Безпорадна Кроко• 02 января 2024
Ответ дляАль де Барановна
Це явно не Київ.
Аль де Барановна• 02 января 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Оформлювали у Львові, займався сімейний
Аль де Барановна• 02 января 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Це явно не Київ.
Львів.
Безпорадна Кроко• 02 января 2024
Ответ дляАль де Барановна
Львів.
В Києві так не проходить. Або хіба що тільки для ВПО. У них свій окремий МСЕК
Чарівне зіллячко• 02 января 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Той лікар сильно розбирається? Нікого не слухайте, якщо діагноз реальний, все зроблять.
Зразу видно щасливих людей, які далеко від наших лікарів та комісії.
ХвилювАллочка• 02 января 2024
Тут якісь такі баталії розвелись. А що, обов`язково бути на якомусь із полюсів/протилежних сторін? Всі знають, що правда у тому, що інвалідів (справжніх) дійсно багато, з цим ніхто не сперечається. Але до війни, ще навіть минулі 10-20 років ті інвалідності робили всі кому не лінь (маю на увазі, липові). Ну от чесно. І це не коштувало всі гроші світу тоді. От зараз дійсно, зробити так вже дуже маленький шанс, бо люди скаржаться і лікарів/комісії перевіряють. Але ще б так ТЦК перевіряли)
Чарівне зіллячко• 02 января 2024
Ответ дляБулькаю
Мама не платила нікому 10 років назад.
Сестра покійна(онкологія крові) не платила нікому ...рік назад.
Знаю двох людей, які по онко мали оформити групу інвалідності. Не платили - все йшло на лікування. До призначення групи просто не дожили.
Аноним НаВсеГда• 02 января 2024
онкологія, була операція. Пішла на МСЕК, відмовили, сказали, що все не так і страшно, я ж прийшла своїми ногами, а не лежача))). В черзі жіночки сказали, що платили 15тис грн за групу, маючи реальні хвороби. Лікарі з комісії сказали, що як не згідна з висновком, можу йти на облМСЕК, який у них в будівлі знаходиться, туди йдуть всі, хто не згідні з першим рішенням мсек. Заради цікавості зайшла глянути туди, а там хлопці без руки, без ноги, тобто їм відмовили на першій комісії і відправили на апеляцію(. Думала, що війна щось змінила, але ні(. Плюнула на все і пішла додому, я ж не лежача, як мені сказали на комісії)))
Як_наготую...• 02 января 2024
Автор, реально. Я оформляла осенью. Много времени, беготни и нервов. Никому ничего не платила. Киевская обл, +нужны были пару заключений из областной больницы в Киеве. Пенсию получаю, но учтите, что в связи с мед реформой понятие инвалидности хотят упростить с 2025, так что особо на те деньги наперёд не рассчитывайте.
Не заздріть тьоті• 02 января 2024
Ответ дляInna_ko
Оформила родичу 53 роки без усяких взяток 2 групу. Але у нього видалили нирку(онкологія) і рак шлунку-вже не можна оперерувати.
За что же тогда дают первую группу? За смерть?