Дівчина Бобула• 02 января 2024
Реально ли сейчас оформить групу инвалидности?
По показаниям реальным, не платив никому?
Я сейчас в очередной раз лежу в стационаре. Лечащий врач советует обратиться к семейному и взять направление на комиссию, чтобы оформить группу инвалидности. Я сразу хочу сказать, что это никак не связано с мобилизацией, это не чтобы мужа отмазать (он уже мобилизирован), а чтобы оформить пенсию, пускай и не большую, но хотя бы часть ежемесячных лекарств будет покрываться.
Но врач сразу предупредила, что если откровенно, то шансов сейчас именно сделать это мало, потому что сейчас все кому не лень пытаются оформить инвалидности, даже если её нет и без денег не сделают.
За деньги конечно же я не буду, это нонсенс, платить много, чтобы получать копейки.
Возможно кто-то сталкивался, молодой женщине реально сделать это?
Люблю джаз• 02 января 2024
Ответ дляБолеИменее
Вот поэтому и правильно, что закрыли границы для инвалидов. Пусть доказывают свою инвалидность, не говоря, что получают ещё и деньги
’Получают’ ДЕНЬГИ !!!
Жаба она такая жаба
Дайте подумать• 02 января 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
онкологія, була операція. Пішла на МСЕК, відмовили, сказали, що все не так і страшно, я ж прийшла своїми ногами, а не лежача))). В черзі жіночки сказали, що платили 15тис грн за групу, маючи реальні хвороби. Лікарі з комісії сказали, що як не згідна з висновком, можу йти на облМСЕК, який у них в будівлі знаходиться, туди йдуть всі, хто не згідні з першим рішенням мсек. Заради цікавості зайшла глянути туди, а там хлопці без руки, без ноги, тобто їм відмовили на першій комісії і відправили на апеляцію(. Думала, що війна щось змінила, але ні(. Плюнула на все і пішла додому, я ж не лежача, як мені сказали на комісії)))
Какая-то нереальная история. Вы с улицы без документов на МСЭК пришли?
И при чем тут своими ногами? С третьей группой почти все ещё и работают, но группу имеют. Что-то не то в вашем рассказе, извините
Аноним НаВсеГда• 02 января 2024
Ответ дляДайте подумать
прийшла з документами, три рази перевіряли мої шрами від операції, міряли тиск і в кінці кінців відмовили. Що в моїй розповіді не те? Кажу те, що є. Більше на мсек я йти не хочу і не буду, бо такої зверхньої наглості як в тих лікарів я ще в житті не бачила.
90x60x90• 02 января 2024
врач странная
если нсть показания все делается без проблем особенно в Киеве
это как некоторые считают что никто не поступает или не получает диплом без взяток
Освічую темряву• 02 января 2024
Ответ дляДайте подумать
Полный и абсолютный бред. Дело семейного - начать оформление, а не свои фантазии рассказывать. Нам тоже говорили, что маме максимум 3 дадут. Дали первую.
В чем бред? Семейному по барабану датут кому группу или нет и какую дадут. Она направление выпишет - и вперед. Она рассказала, что реально получают пациенты, которых она ведет.
почитайте, что пишут люди
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3462225-6#8...
почитайте, что пишут люди
Ответ дляАноним НаВсеГда
верю Вам , даже в мирное время там такие скоты работали, что ужас, каждый знает, кто сталкивался..а сейчас так и подавно..тримайтеся, что еще сказать(((
90x60x90• 02 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Ні. Так все створюють, що треба давати гроші.
У мене у подруги дорослий син 22 роки, інвалід з дитинства, проблеми з ногами, ледве ходить. Кожного разу дають гроші, бо лікарі по триста раз відправляють по кабінетах. Також платять, щоб не лежати тиждень в стаціонарі в неврологічному відділенні серед неврологічних хворих. Ноги краще ходити не будуть, вже була купа операцій.
Найбільший треш в цьому році. Подруга пішла проходити щорічну комісію з сином. Сімейний лікар, якому вона постійно дає гроші, щоб швидше пройти, нічого не сказала, що під час воєнного стану комісію проходити не треба, воно перезараховується автоматично.
Син пройшов половину лікарів. А потім дізналися, що можна не проходити. Ніхто з лікарів їй не сказав цього, дізналась випадково. Всі чекають грошей.
так нащо вона їх дає? ви ж самі написали - платить, наприклад, щоб не лежати в стаціонарі
тобто за хабар порушує закон
еле винна система а не вона
тобто за хабар порушує закон
еле винна система а не вона
90x60x90• 02 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
У мого батька діабет 2 типу 67 років, вже 15 років, проблеми значні з очима, ретинопатія, постійно набряк, видалення катаракти, підкажіть чи реально йому звертатись по групу, бо має мінімальну пенсію, живе сам, мама померла того року. Я допомагаю як можу, але не знаю чи варто зараз взагалі звертатися до сімейної лікарки
ну так хоч ліки якісь будуть безкоштовно
90x60x90• 02 января 2024
Ответ дляGirlSuper
Надо пробовать. А вдруг повезет.
Да знаю такое … Наша терапевт сказала а ты ещё попробуй докажи что ты болен 😱🤷♀️
Вот так
не все терапевты рдинаково умные
90x60x90• 02 января 2024
Ответ длямиссДавеча
А как много всего нужно обойти, чтобы эти группы получить? Просто моей маме не дали группу после первого инсульта, сказали, нужно было дать взятку. После второго инсульта, когда она в результате этого ослепла и после больниц я уже не рыпалась, чтобы снова бегать по врачам и опять получить отказ, не дав взятку. Поэтому просто интересен механизм
мехаеищм такой - предлагабт дать взятку - пишете заявление в прокуратуру, звоните в минздав и т.п.
Як_наготую...• 02 января 2024
Ответ длямиссДавеча
Семейный врач+ (если надо) врач по профилю болезни. Потом как профосмотр: хирург, лор, гинеколог, невропатолог, окулист, психиатр. Общий анализ крови +флюорография. Ваши документы и заключения по болезни, с которыми обращаетесь к семейному /профильному врачу. Потом МСЭК. Муторно(
Садова гойдалка• 02 января 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Хлопцям без руки, без ноги відмовили у інвалідності? Ну навіщо вже таке писать
Аноним НаВсеГда• 02 января 2024
Ответ дляСадова гойдалка
я написала, що таких хлопців бачила в черзі на апеляційний мсек, туди йдуть ті, кому відмовили, або дали не ту групу на першому мсек. Ви зайдіть на форуми, де спілкуються дружини військових, які постраждали від війни, там таке пишуть, що за волосся дибки стає. Групу не всім дають, а щоб вибити якісь виплати, то потрібно дуже багато вибігати.
Дайте подумать• 02 января 2024
Ответ дляОсвічую темряву
почитайте, что пишут люди
Бред в том, что ее ценного мнения вообще никто не спрашивает. Ее дело- дать направления и сделать свое заключение. Вот пусть и делает. А им заморачиваться не хочется, потому и рассказывают всем о том, как невозможно получить инвалидность.
Дайте подумать• 02 января 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не то, что вы даже не знаете порядок подачи документов. Никакое давление там никто не меряет. Документы сдал - через месяц приехал за ответом.
А про ’хлопцев без ноги с отказами’ - вообще сюр.
Ворую вкусняшки• 02 января 2024
Ответ для90x60x90
тобто за хабар порушує закон
еле винна система а не вона
тобто за хабар порушує закон
еле винна система а не вона
Тому що повноцінне здоровʼя ногам не повернеш. Вже робили операції. Зробили все, що могли.
І дуже не хочеться, щоб дитина ( хоч і доросла) лежала тиждень мінімум в неврологічному відділенні серед неврологічних хворих.
все по ГОСТу!• 02 января 2024
Ответ дляБез комплексів
Якщо він вже пенсіонер і отримує виплати , то не зможе отримувати і пенсію по інвалідності. Там або одна або інша( вибере яка більше). 2 пит наче не підлягає під групу, тільки інсулінозалкжні.
Зрозуміло, діабетчики на таблетках не підпадають під групу
Освічую темряву• 02 января 2024
Ответ дляДайте подумать
это вашего мнения никто не спрашивает, а мнение врача лично мне интересно
Апрель Ивановна• 02 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
А чем Вам не угодили неврологические больные?
Они не заразы
Аноним НаВсеГда• 02 января 2024
Ответ дляДайте подумать
лікарі з комісії міряли мені тиск, бо казали що я бліда дуже). Це ви не знаєте порядок подачі документів. Мені дали номерок на дату комісії мсек, я туди приїхала, лікарі дивились всю мене, огдядали в оглядовому кабінеті шрам, черз годину оголосили свій вердикт. Це львівський онкомсек.
Аноним НаВсеГда• 02 января 2024
Ответ дляДайте подумать
Спеціально для вас зробила фото висновку мсек. І запрошую приїхати на обласну мсек подивитись, хто там сидить в черзі на апеляційний мсек.
Пушкининиана• 02 января 2024
Автор вы можете попробовать , но будьте готовы к тому что вам прийдется пройти 7 кругов ада и не факт, что оформят. Я парализованной лежачей маме, которую определили в паллиатив (!) сколько нервов и времени потратила что бы оформить и это ещё до войны было, просто уже пошла на принцип её оформить...Готовьтесь что вам будет очень сложно морально, загоняют и расскажут что здоровы
Для драки• 02 января 2024
Ответ дляАль де Барановна
Ні, небагато. Але в неї до того був статус дитини з інвалідністю. Зробили аналізи, обстеження, в стаціонарі не лежали. На МСЕК питали за стаціонар, але я сказала, щоб показали, в якому нормативно-правовому акті написано, що це обов´язково й питання знялося. Хотіли дати 3 групу, але я звернула увагу комісії, що дитина є студенткою денної форми навчання й на час навчання має отримати 2 групу, довідка з університету була в документах на комісію. Дали 2 на 2 роки
Ого, да вы зубастая. Поэтому, видимо, мне и говорили, что на время обучения могут дать 2ю. Дальше хз что и как
Для драки• 02 января 2024
Ответ длянеДоПриличий
Ми оформили минулого тижня дитині. Знайомі казали, що це без хабарів неможливо, але це не так. Діагноз аутизм, якщо що. Варто сказати, що якби ми не пройшли якісне обстеження в Київі (а воно платне), то скоріше за все нічого б нам не дали. Там висновок був дуже правильно оформлений, вказані всі шифри з МКБ-10 і 11, тому якщо б ВЛК нам відмовила, вони підставили б себе в першу чергу, бо не було причин не дати цю інвалідність.
Тоже заметила, что на вышестоящие высновки аж молятся, с них все разговоры начинаются
Для драки• 02 января 2024
Ответ длямегамоСГ
зачем? Ваш дядя мог получить 3 гр пожизненно.
Про затвердження Інструкції про встановлення груп інвалідності
Н А К А З 05.09.2011 N 561 Про затвердження Інструкції про встановлення груп інвалідності
III. Перелік захворювань, дефектів, необоротних морфологічних станів, порушень функцій органів та систем організму, при яких група інвалідності встановлюється без строку переогляду
3.4.41. Відсутність однієї нирки.
Когда муж оформлял инвалидность по отсутствию почки, а было это несколько раз( на год, на два, потом пожизненно) - то рассказывал про качели.в этом году дают, в следующем уже нет, потом опять вернули, крч нервно было, но на мсек мы ничего не платили. Возможно, дяде не повезло попасть по времени на период ,,не дают,,. Дело тоже было давно.
Для драки• 02 января 2024
Ответ дляФайна цьоця
Найлегше через лікарню, але знайомий оформив зараз 3 групу через сімейного лікаря(з дитинства одна нирка і ще купа проблем).
Але! Якщо є можливість оформити 2 групу, то ваш чоловік матиме право на звільнення, а 3 дружини прибирають зараз із підстав для звільнення за сімейними обставинами
С третьей группой и одной почкой муж непригоден к службе. Снят с учёта. Там перечень заболеваний, при которых освобождают от службы, невзирая на группу
Для драки• 02 января 2024
Ответ длямегамоСГ
о, я вас ждала ) У меня есть 180 тыс, куда с ними обратиться? Это же так просто, оказывается, как за хлебом сходить, так куда идти?
Дайте две)) при пенсии в 2 штуки я всего за пять лет отобью вложения. Черт, калькулятор барахлит, кажется
Для драки• 02 января 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Подачею документів на інвалідність, яка оформляється вперше, займається не сімейний лікар, а вузький спеціаліст. Ну, принаймні, це така вимога в Києві
Семейный, но профильный специалист даёт свой высноврк, ещё и в областную сгоняли
100%• 02 января 2024
У листопаді оформлювала! Київ. Нікому нічого не платила, ніхто навіть не натякав. Треба спочатку до сімейного, вона дасть обхідний листок. А далі записуєтесь через хелсі до потрібних лікарів, можна і не в своєму районі навіть. Бо мені наприклад, треба був онколог , а його нема в нашому Дарницькому районі. Усе безкоштовно. Єдина незручність, це коли тривоги і із-за цього візити згорали. А так за місяць усе оформила і потім подала онлайн у пенсійний. Вже й пенсію отримую.
Ответ дляБлагоуханочка
А моя подруга оформила влітку у 22 році без проблем, їй 40 років і у неї вирізана щитоподібка.
Дивіться, по щитоподібній там спрощена процедура і раніше навіть був інший мсек, тільки для таких, як ми. Бо нас дуже багато. До 14-го всім давали третю автоматом, тоді прибрали, давали тільки з рецидивом, зараз мо знову повернули.
Мені давали другу на рік, я відмовилась і попросила третю довічну - правильно зробила, до речі. Звісно, в мене є певні обмеження, я не можу ніякі кардіологічні навантаження отримувати, але в мене дійсно важка хвороба, нестандарне лікування і рецидиви.
Але коли мені давали, то знайомий вже з останньою стадією раку лімфатичної системи проходив звичайний мсек - і йому навіть третю не дали. Також написали суму на листочку, а в нього не було грошей, то й не дали. І помер він за кілька місяців.
Аби якась відповідальність була в тих лікарів мсеку, аби їх можна було засудити за таке, то й працювали б нормально...