Бізешка• 02 января 2024

Якщо тут є російські тварі, то я бажаю вам відчути те, що зараз відчуваємо ми

Центр Європи, столиця, 21 століття.
І всім пофіг. Чому нас можуть так вільно вбивати? Дивлюсь на це все і не розумію за що.
Marty• 02 января 2024
Вони це не зрозуміють... не намагайтесь...
СвітланкаОК• 02 января 2024
Одна вже свинота ратицю до пики приклала.
Тут таких багато, авторе. І рашистки і свої ждунихи.
Муркамурковна• 02 января 2024
До кого ви звертаєтесь? Вони щасливі від того, оргазмують і путлірують...
Незламна• 02 января 2024
Це ’атвєтка за белгород’
Lady Luck 99• 02 января 2024
Удалено администрацией...
rybka21• 02 января 2024
Русня радіє.
Ви шо, до сумління вирішили звернутись?
автор Бізешка • 02 января 2024
Ответ дляНезламна
Це ’атвєтка за белгород’
А до того, за що були атвєтки? Це їхня сутність
Helenny• 02 января 2024
Тут кацапок, ждуніх та какаяразніца від 30 до 50%.
СвітланкаОК• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
Небензя, ти?
ebbi• 02 января 2024
три штуки вже точно є
ShellyBelly• 02 января 2024
Амінь. Як я їх ненавиджу. Хочу щоб вони до кінця своїх днів обсирались від страху. Просто такий вже рівень ненависті,що не передати. Виблядки. Горіти їм зі своїми виводками в пеклі.
Незламна• 02 января 2024
Ответ дляБізешка
Ви мене питаєте? Я б хотіла виловити десь в темному провулку якогось отвєтчіка і поставити йому це запитання, але ж не відповість
Helenny• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
Tammy21• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
Lady Luck 99• 02 января 2024
Ответ дляHelenny
Удалено администрацией...
СтрашнаяНаташа• 02 января 2024
А вам було не пофіг на Сірію, на Ірак, на Ємен? Це стосується тільки нас, нажаль. Расіянці це роблять, бо можуть, от і все.
Муркамурковна• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
автор Бізешка • 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
Надіюсь адміністрація читає і буде банити проросійських сук, щоб ппо не збивало, то не потрібно випускати ракети
rybka21• 02 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Небензя, ти?
Три блядіни, що вранці прилетіли, ’прєдназначалісь’ в житлову цивільну забудову.
Helenny• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
Марго 152• 02 января 2024
Ответ дляМуркамурковна
Удалено администрацией...
Адміни не баньте!
СвітланкаОК• 02 января 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Ви теж можете сісти й насрати посеред парку, але ж не сідаєте? Щось вас спиняє, правда ж? От і у автора питання - чому ніщо й ніхто не спиняє це сатанинське поріддя…
rybka21• 02 января 2024
Ответ дляHelenny
Удалено администрацией...
Воно тільки таке й пише
Ollka• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
В Ваш дом к примеру можно?
Вы знаете, что остается от дома при попадании калибра? Разница существенная от осколков и ракеты
Lady Luck 99• 02 января 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
чир• 02 января 2024
Ответ дляНезламна
Це ’атвєтка за белгород’
Нет, это анонсированный вчера пуйлом мУДифицированный удар.
ebbi• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
Коли буде летіти акурат у ваше вікно,то нехай летить?Не треба збивати,щоб десь біля мене не впало?Ну як бажаєте...
автор Бізешка • 02 января 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Серйозно? А ви чули що пуйло говорить? Ще трохи і це буде стосуватися і Польщі і багатьох інших, бо вони воюють з НАТО
nabludatel• 02 января 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
МиссКаприз• 02 января 2024
Я для себя поняла одно, что наши проклятия не помогают. И еще и к нам могут вернуться ...Поэтому и душу свою не хочу очернять из-за этой падали. Молюсь о наших людях и прошу защиты для нашей Украины. Надеюсь, что карма эту недонацию и без моих проклятий догонит.