Бізешка• 02 января 2024
Якщо тут є російські тварі, то я бажаю вам відчути те, що зараз відчуваємо ми
Центр Європи, столиця, 21 століття.
І всім пофіг. Чому нас можуть так вільно вбивати? Дивлюсь на це все і не розумію за що.
СвітланкаОК• 02 января 2024
Одна вже свинота ратицю до пики приклала.
Тут таких багато, авторе. І рашистки і свої ждунихи.
Муркамурковна• 02 января 2024
До кого ви звертаєтесь? Вони щасливі від того, оргазмують і путлірують...
ShellyBelly• 02 января 2024
Амінь. Як я їх ненавиджу. Хочу щоб вони до кінця своїх днів обсирались від страху. Просто такий вже рівень ненависті,що не передати. Виблядки. Горіти їм зі своїми виводками в пеклі.
СтрашнаяНаташа• 02 января 2024
А вам було не пофіг на Сірію, на Ірак, на Ємен? Це стосується тільки нас, нажаль. Расіянці це роблять, бо можуть, от і все.
Муркамурковна• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
СвітланкаОК• 02 января 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Ви теж можете сісти й насрати посеред парку, але ж не сідаєте? Щось вас спиняє, правда ж? От і у автора питання - чому ніщо й ніхто не спиняє це сатанинське поріддя…
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Серйозно? А ви чули що пуйло говорить? Ще трохи і це буде стосуватися і Польщі і багатьох інших, бо вони воюють з НАТО
МиссКаприз• 02 января 2024
Я для себя поняла одно, что наши проклятия не помогают. И еще и к нам могут вернуться ...Поэтому и душу свою не хочу очернять из-за этой падали. Молюсь о наших людях и прошу защиты для нашей Украины. Надеюсь, что карма эту недонацию и без моих проклятий догонит.