Бізешка• 02 января 2024
Якщо тут є російські тварі, то я бажаю вам відчути те, що зараз відчуваємо ми
Центр Європи, столиця, 21 століття.
І всім пофіг. Чому нас можуть так вільно вбивати? Дивлюсь на це все і не розумію за що.
Tatka Kiev• 02 января 2024
Вони там в екстазі від обстрілів
Мені взагалі давно плювати на ту гниль і що вони думають чи не думають
СтрашнаяНаташа• 02 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Ви теж можете сісти й насрати посеред парку, але ж не сідаєте? Щось вас спиняє, правда ж? От і у автора питання - чому ніщо й ніхто не спиняє це сатанинське поріддя…
А що ви зробите здоровому мужику, який сидить і сере серед у парку? От і все. Є дія, є протидія, ніхто не хоче зв´язуватися з расієй і отримати за якусь Україну. Так, ми дамо вам біту, та далі ви вже якось самі. Ніхто не хоче, бо нікого це не стосується.
Lady Luck 99• 02 января 2024
Ответ дляRemensa
Удалено администрацией...
Виноваты россияне в любом случае, я же это не отрицаю.
СтрашнаяНаташа• 02 января 2024
Ответ дляБізешка
Серйозно? А ви чули що пуйло говорить? Ще трохи і це буде стосуватися і Польщі і багатьох інших, бо вони воюють з НАТО
Вони говорять це вже майже два роки. Навіть прощупують ситуацію ’випадковим’ попаданням ракет на території тієї ж Польщі. І що? І нічо. Стурбованість.
Аноним Первый• 02 января 2024
Ригаю , коли читаю шо вони пишуть. Але щойно була в одному їхньому пабліку, вирішила на секунду почитати коменти під постом про сьогоднішній обстріл. Паблік позиціонує себе як волонтери і желатєлі міра. Так ось, коменти всі як один радіють і в оргазмі простять про більше руйнувань. Просять добити і стерти Україну. Лікують і вже святкують свою перемогу
МиссКаприз• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
Вы уверены, что этот шахед летит в инфраструктуру? Сегодня ракеты на Киев и Харьков куда летели? Не в жилые дома? Зуб даете?
СтрашнаяНаташа• 02 января 2024
Ответ дляRemensa
Я навіть за Чечню переживала. Я ненавиджу русню з самого народження.
Ні, не пофіг
Так вони ж теж дуже стурбовані та занепокоєні. Чогось не допомагає, авжеж.
Tatka Kiev• 02 января 2024
Ответ дляАноним Первый
Як ви ще можете це читати...
Ответ дляМиссКаприз
Я для себя поняла одно, что наши проклятия не помогают. И еще и к нам могут вернуться ...Поэтому и душу свою не хочу очернять из-за этой падали. Молюсь о наших людях и прошу защиты для нашей Украины. Надеюсь, что карма эту недонацию и без моих проклятий догонит.
Будьте уверены, что догонит! Я про этих падл думаю точно, как и Вы! И полностью с Вами согласна, что проклятия в этом случае не работают. Бог им и без нас все вернёт
СтрашнаяНаташа• 02 января 2024
Ответ дляnezhinka
А чому ви думаєте, що всім було пофіг, якщо вам було? Шкода всіх! Кому могла Україна - помогала. Грузії, наприклад.
А чи нам не допомагають інші країни, та ж Грузія? Допомагають. І теж нас їм дуже шкода, це ж правда. І що далі? Ми їх жаліли, вони нас жаліють. Все рівноцінно.
Ответ дляМиссКаприз
А я думаю, що помагають. І прокляття усіх закатованих людей і цілих народів. Там генофонд, наче країна дві ядерних війни вже пережила.
Ответ дляLady Luck 99
Це пару світлин коли прилетіло куди летіло. І не сбили. Подивіться і подумайте, нехай летить в ваш будинок? ТЕЦ? Водосховище? Коли з вашого будинку залишиться вирва на 3-4 поверхи вниз, ви будете задоволені, що прилетіло куди летіло?
МиссКаприз• 02 января 2024
Ответ дляYuliya82
Мне кажется, что своими негативными эмоциями мы, наоборот, их подпитываем. Они там все порождены сатаной. Им нужна негативная энергия.