Бізешка• 02 января 2024

Якщо тут є російські тварі, то я бажаю вам відчути те, що зараз відчуваємо ми

Центр Європи, столиця, 21 століття.
І всім пофіг. Чому нас можуть так вільно вбивати? Дивлюсь на це все і не розумію за що.
Remensa• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
Julieta78• 02 января 2024
Не то что можно нас так убивать в 21 веке в центре Европы, а нужно - считают они.
На что вы еще рассчитываете?...
Tatka Kiev• 02 января 2024
Вони там в екстазі від обстрілів
Мені взагалі давно плювати на ту гниль і що вони думають чи не думають
СтрашнаяНаташа• 02 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Ви теж можете сісти й насрати посеред парку, але ж не сідаєте? Щось вас спиняє, правда ж? От і у автора питання - чому ніщо й ніхто не спиняє це сатанинське поріддя…
А що ви зробите здоровому мужику, який сидить і сере серед у парку? От і все. Є дія, є протидія, ніхто не хоче зв´язуватися з расієй і отримати за якусь Україну. Так, ми дамо вам біту, та далі ви вже якось самі. Ніхто не хоче, бо нікого це не стосується.
Remensa• 02 января 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
А вам було не пофіг на Сірію, на Ірак, на Ємен? Це стосується тільки нас, нажаль. Расіянці це роблять, бо можуть, от і все.
Я навіть за Чечню переживала. Я ненавиджу русню з самого народження.
Ні, не пофіг
автор Бізешка • 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
Ага, винне наше ппо, яке збиває, а не русня, яка пускає? Так?
Tammy21• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
Ви помилилися, то мальчік у трусіках летів. Ось це правда, ага.
Lady Luck 99• 02 января 2024
Ответ дляRemensa
Удалено администрацией...
Виноваты россияне в любом случае, я же это не отрицаю.
Landuchka• 02 января 2024
Никакие проклятия не помогут. К сожалению
nezhinka• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
Може воно якраз на вашу умну голову призначалось, не думали?
Tammy21• 02 января 2024
Ответ дляnabludatel
Удалено администрацией...
Йап. Чи бажання підзаробити.
СтрашнаяНаташа• 02 января 2024
Ответ дляБізешка
Серйозно? А ви чули що пуйло говорить? Ще трохи і це буде стосуватися і Польщі і багатьох інших, бо вони воюють з НАТО
Вони говорять це вже майже два роки. Навіть прощупують ситуацію ’випадковим’ попаданням ракет на території тієї ж Польщі. І що? І нічо. Стурбованість.
Remensa• 02 января 2024
Ответ дляБізешка
Ви бачили його виступлєніє? Галограма😆 як колись з мікрофоном
ebbi• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
То може він курс до вас тримав?Не думали?Логіка прям як у сусідів
Аноним Первый• 02 января 2024
Ригаю , коли читаю шо вони пишуть. Але щойно була в одному їхньому пабліку, вирішила на секунду почитати коменти під постом про сьогоднішній обстріл. Паблік позиціонує себе як волонтери і желатєлі міра. Так ось, коменти всі як один радіють і в оргазмі простять про більше руйнувань. Просять добити і стерти Україну. Лікують і вже святкують свою перемогу
МиссКаприз• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
Вы уверены, что этот шахед летит в инфраструктуру? Сегодня ракеты на Киев и Харьков куда летели? Не в жилые дома? Зуб даете?
Landuchka• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
Они вообще не должны летать
Вот, где правда
Remensa• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Удалено администрацией...
Небензя, брись.
СтрашнаяНаташа• 02 января 2024
Ответ дляRemensa
Ні, не пофіг
Так вони ж теж дуже стурбовані та занепокоєні. Чогось не допомагає, авжеж.
nezhinka• 02 января 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
А чому ви думаєте, що всім було пофіг, якщо вам було? Шкода всіх! Кому могла Україна - помогала. Грузії, наприклад.
Tatka Kiev• 02 января 2024
Ответ дляАноним Первый
Як ви ще можете це читати...
Kristinka2106• 02 января 2024
Потому что им насрать на обычных людей
Yuliya82• 02 января 2024
Ответ дляМиссКаприз
Я для себя поняла одно, что наши проклятия не помогают. И еще и к нам могут вернуться ...Поэтому и душу свою не хочу очернять из-за этой падали. Молюсь о наших людях и прошу защиты для нашей Украины. Надеюсь, что карма эту недонацию и без моих проклятий догонит.
Будьте уверены, что догонит! Я про этих падл думаю точно, как и Вы! И полностью с Вами согласна, что проклятия в этом случае не работают. Бог им и без нас все вернёт
СтрашнаяНаташа• 02 января 2024
Ответ дляnezhinka
А чи нам не допомагають інші країни, та ж Грузія? Допомагають. І теж нас їм дуже шкода, це ж правда. І що далі? Ми їх жаліли, вони нас жаліють. Все рівноцінно.
nezhinka• 02 января 2024
Ответ дляМиссКаприз
А я думаю, що помагають. І прокляття усіх закатованих людей і цілих народів. Там генофонд, наче країна дві ядерних війни вже пережила.
Марго 152• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Це пару світлин коли прилетіло куди летіло. І не сбили. Подивіться і подумайте, нехай летить в ваш будинок? ТЕЦ? Водосховище? Коли з вашого будинку залишиться вирва на 3-4 поверхи вниз, ви будете задоволені, що прилетіло куди летіло?
rybka21• 02 января 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Польща піднімала ф 16 в повітря сьогодні
Remensa• 02 января 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Вони просто зашугані.
А всім іншим насрати.
Remensa• 02 января 2024
Ответ дляYuliya82
Який бог? Де він зараз, ваш бог?
МиссКаприз• 02 января 2024
Ответ дляYuliya82
Мне кажется, что своими негативными эмоциями мы, наоборот, их подпитываем. Они там все порождены сатаной. Им нужна негативная энергия.