Бізешка• 02 января 2024

Якщо тут є російські тварі, то я бажаю вам відчути те, що зараз відчуваємо ми

Центр Європи, столиця, 21 століття.
І всім пофіг. Чому нас можуть так вільно вбивати? Дивлюсь на це все і не розумію за що.
Natalia505• 02 января 2024
Кожен буде жати, що посіяв. Виродки.
Valentina shop2020• 02 января 2024
Из очень много в Вр,пока они там,нам будет очень сложно
Natalia505• 02 января 2024
Дивлюсь, на цих чоловіків, які рятують, гасять пожежі, розбирають завали, лікують. Не приведи Господь, щоб їх забрали на фронт...
antoninalav• 02 января 2024
Ответ дляNatalia505
Там бронь. Критично важливі ланки необхідні. І є професії де важко знайти заміну фахівцю, енергетика наприклад
JulliK_• 02 января 2024
Добила новость что Польша подняла свои ф 16, бдительные какие, нам это уже второй год передать не могут...всем насрать на эту нашу войну
Natalia505• 02 января 2024
Ответ дляantoninalav
За енергетиків я в курсі. За інших не чула, добре що вони є..
antoninalav• 02 января 2024
Ответ дляNatalia505
є. Маємо знайомих і серед пожених, і енергетиків, і навіть механік в лісництві -мають бронь
antoninalav• 02 января 2024
Ответ дляJulliK_
не дуже н..ть Дуже переживають за економіку своїх країн. возмущєни
Дева Мария• 02 января 2024
Ответ дляМиссКаприз
Я для себя поняла одно, что наши проклятия не помогают. И еще и к нам могут вернуться ...Поэтому и душу свою не хочу очернять из-за этой падали. Молюсь о наших людях и прошу защиты для нашей Украины. Надеюсь, что карма эту недонацию и без моих проклятий догонит.
❤️
Йцфыяч• 02 января 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
А що ви зробите здоровому мужику, який сидить і сере серед у парку? От і все. Є дія, є протидія, ніхто не хоче зв´язуватися з расієй і отримати за якусь Україну. Так, ми дамо вам біту, та далі ви вже якось самі. Ніхто не хоче, бо нікого це не стосується.
Так вони і біту не дають((((
БальзаковскийВозраст• 02 января 2024
Ответ дляMarty
Вони це не зрозуміють... не намагайтесь...
Все вони розуміють, вони пишаються цим
Natal_ka91• 02 января 2024
В цьому і вся суть - в нас навіть тварин рятують, в них і батька рідного кинуть за Ладу.
nezhinka• 02 января 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
А чи нам не допомагають інші країни, та ж Грузія? Допомагають. І теж нас їм дуже шкода, це ж правда. І що далі? Ми їх жаліли, вони нас жаліють. Все рівноцінно.
Взяла вже собі давно за правило не вести діалог з форумчанками, які не в змозі слідкувати за логікою його розвитку.
Lady Luck 99• 02 января 2024
Скольки будете воевать с россиянами? Я беседовала с диплотатами ( немцы) никто не хочет воевать с россиянами
Татьяна123• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Ну на диплотатов ваших раша наверное и не напала пока?
antoninalav• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
шо то таке?
Карина250• 02 января 2024
Есть какой то русский чат в телеге, чтобы я написала все что о них думаю?
antoninalav• 02 января 2024
Ответ дляКарина250
Повёрнутые на Z войне
Даксо• 02 января 2024
Котика жалко
Seehund• 02 января 2024
Моральные уроды, что с них взять. Они только придут над вашими взываниями, потому что рождённый ползать в дерьме, не полетит.
Даксо• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
На німців вони і не нападуть, навіщо кусати руку, яка їх (москалів) годує.
Даксо• 02 января 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
А вам було не пофіг на Сірію, на Ірак, на Ємен? Це стосується тільки нас, нажаль. Расіянці це роблять, бо можуть, от і все.
Мені особисто було не пофіг.
Манула• 02 января 2024
Ответ дляДаксо
Котика жалко
Левицю контузило
https://www.facebook.com/watch/?v=1019724785762967...

nightwoman• 02 января 2024
Ответ дляantoninalav
Це правда. А ще скільки рятівників зараз в Херсоні знаходяться, зі всієї країни ротаціями. Бо там кожен день руйнування і відновлення критичної інфраструктури, а скільки постраждалих серед рятівників😥
nightwoman• 02 января 2024
Ответ дляМиссКаприз
Я також так думаю. Я бажаю нам перемоги, а їх щоб доля наказала але не нашими руками.
eltiempo• 02 января 2024
Ответ дляLady Luck 99
Так это россияне хотят воевать с нами и со всем миром. Долго ещё вы, россияне, будете хотеть воевать?
Elmyska• 02 января 2024
Ответ дляБізешка
Ага, винне наше ппо, яке збиває, а не русня, яка пускає? Так?
А что не так. Если смотреть с государственной стороны, то конечно лучше пусть ПВО собьёт ракету над домом, чем уфигачат какой то стратегический объект, объект инфраструктуры, это и ежу понятно. Просто об этом не принято говорить. Я ж не против, просто не хочу чтобы это был мой дом. Несколько жертв ради благополучия целого города это оправдано. И каждый гражданин единой сплочённой страны молиться чтобы это был дом соседа, тихо про себя, никому об этом не говоря
Аnnеt• 02 января 2024
Ответ дляМуркамурковна
До кого ви звертаєтесь? Вони щасливі від того, оргазмують і путлірують...
не вижу смысла взывать к разуму врага. им по кайфу, когда у нас тут плохо. Как и нам было радостно от прилёта в их ’невинаватый’ Белгород.
Говорить с врагами нет смысла.
eltiempo• 02 января 2024
Ответ дляElmyska
А вы уверены, что летело не в ваш дом? Русские очень любят бомбить многоэтажки, они даже свои в маскве подрывали.
Юния13• 02 января 2024
автор, ви не достукаєтесь ні до кого -кожен так й залишеться при своїх позиціях.... всі ми пам’таємо війну коли раша воювала з чеченцями, впевнена що більшість в Україні переживала за рашу...але насправді нам треба було переживати за чеченців...тут теж саме, пропаганда то велика сила,коли нема мізку