Мурка в бурке• 02 января 2024

Военнообязанные могут получить возможность не идти в ВСУ – в обмен...

«Либо работаешь, либо воюешь». Военнообязанные могут получить возможность не идти в ВСУ – в обмен на выход из тени и уплату налогов. Подробности идеи от Офиса президента

Я подумала что тема важна для форума!

Вместе с усилением процесса мобилизации в ВСУ в Украине могут измениться и правила бронирования военнообязанных. Критерием для этого может стать уплата налогов с официальной зарплаты или доходов. Такую идею предложил офис президента, говорят собеседники Forbes. В чем она заключается и как повлияет на экономику?

https://forbes.ua/ru/money/bronyuvannya-za-6000-gr...
Настасенька• 02 января 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Що значить не хочуть ?Хто вам це сказав?Хоча отаке ...як тут і не варто захищати.
Ну в прямому сенсі не хочуть, чого ті хто ховається і бігає від ТЦК можуть вдома сидіти, а хлопці що два роки міста обороняли і посадки штурмують, не можуть у відпустку піти? З якого дива в них має бути бажання? Може вже час і іншим трохи попрацювати?
Любовь Вадимовна• 02 января 2024
Ответ дляМурка в бурке
Мало толку, а платити доведеться більше: перший віце-спікер ВР Олександр Корнієнко пояснив, чому не будуть мобілізовувати нардепів, — політик в інтервʼю «Укрінформу».

Каже, що мобілізація народних обранців — складне питання, бо, з одного боку, хтось має ухвалювати закони, а з іншого – всі, навіть парламентарі, повинні бути готові стати на захист Батьківщини.
💬«І є ще один аргумент, який не сподобається людям: зараз депутат отримує на руки близько 80 000 грн , а буде отримувати більш як 100 000, якщо воюватиме».
бідосі, з якого то дива 100 000? що одразу на нуль підуть ..
Анна_Бель• 02 января 2024
Ответ длягрешница кающаяся
что бы платить налог 6 тыс,надо получать зарплату 30 тысяч,у кого в Украине такие зарплаты ?! у чиновников и депутатов.
На них і розраховано. Для вищої касти
всем надо• 02 января 2024
Ответ дляWendy Rhoades
да) точно))
В 2014 году большинство людей с деньгами побросали в Донецке свои квартиры-дома-машины и уехали кто куда.
Кто остался в ДНРах? Те, кому некуда было ехать и не за что.
Делайте выводы, кому больше надо.
Выводы печальные. В 2013 жили все лучше. Это было при Януковиче. И сейчас бы так жить могли. Но Яценюк Порошенко Турчинов и т.д. решили что жить так не надо. Надо протестовать против ’ банды Януковича’ и выбрать их вместо него. Что то они не побежали на войну первыми убиваться а к корыту побежали первыми.
Wendy Rhoades• 02 января 2024
Ответ длявсем надо
Янукович приди? так это вы были?))
Оха• 02 января 2024
Ответ дляGIJane
Всі співробітники стратегічних підприємств давно вже на броні.
А в период переоформления брони их не заберут? У меня знакомый в теплосетях работает, пришел заказ на мужиков: дайте... А бронь только на 50% можно. Или теплосети - не стратегическое предприятие?
Оха• 02 января 2024
Ответ дляМурка в бурке

100000,00 - это ’на нуле’ за полный месяц. Ну туда-то они точно не пойдут. А не ’на нуле’ 30000,00. Итого для государства хорошая экономия
Решка7777• 02 января 2024
Ответ дляМурка в бурке
В общем смысл прост! Работаешь по белому, платишь 6 тыс грн налога и получаешь бронь.
Фонтанируете как обычно, прямо с ОП
lisulya• 02 января 2024
Ответ дляОха
Кстати, для того, чтобы обеспечить одного военного тылового, получается нужно 5 человек цивильных с зарплатой 33 тысячи (и его налога с з/п в виде 6000).
А чтобы одного на нуле, получается 17 человек, работающих официально и имеющих зарплату 33 тысячи.
Это, конечно, грубый подсчет, но тем не менее.
Но есть и другая сторона - а сколько нужно таких официально работающих людей, чтобы обеспечить з/п одному судье, 1 чиновнику, 1 депутату или толпе начальников в госаппарате на 1 специалиста, который единственный фактически делает какую-то работу.
Есть ли у нас на данный момент столько людей работоспособных в стране?
mari_klim• 02 января 2024
Ответ длявсем надо
Вот до чего довел Майдан.
Не Майдан, а Янукович по приказу путина. Доброе утро.
П.с. ’спасибо’ таким как вы, что у нас сейчас такое. Жаль, что любители яныка не сильно мозгами от него отличаются((
Дева Мария• 02 января 2024
Можна я буду платить 10000 ? І буде чоловік на броні
СhanelKa• 02 января 2024
Ответ дляnatlem
Не забувайте, що під час війни цілком законно можна примусити працювати без оплати. Людина працює за продуктовий набір і все. А всі зароблені гроші йдуть у бюджет, а не умовні 6тисяч. Так було під час другої світової, якщо хто забув.
Правда ( моя бабуся так працювала на бетонному заводі
df364tye3• 02 января 2024
Ответ дляgalaxy113
Бронь стоит гораздо дороже, не примут никогда
константин бондаренко говорил со 150т гр белой зарплаты , бронь сейчас есть ,,,
Mush_Mash• 02 января 2024
Все просто - якщо ти не здатен заробити 35 к білими, тобі місце на фронті.
Дискримінація за рівнем доходу, ні, не чули.
СhanelKa• 02 января 2024
В мене тільки два питання
Якщо, податку заплатити не 6, а 12, 18 ?
Трошки піднапрягтись..
Можна забронювати двох ? Трьох ? І т.д
Друге питання - чи не будуть красти податки ?
Дякую за увагу
всем надо• 02 января 2024
Ответ дляmari_klim
Я не любитель Яныка но опровергнуть факт что при нем жилось лучше вам не удалось.
mari_klim• 02 января 2024
Ответ длявсем надо
Под россией вы хотели сказать., когда во всех властях сидели фсбшники. Пипец как классно, когда происходила усиленная подготовка к захвату Крыма и к сегодняшним событиям. Пишите о себе, как ждёте не дождетесь как к вам придут буряты насиловать, а потом сертификаты на жилье выдавать.
JulliK_• 02 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Пусть просто сделают ежемесячный платеж для тех, кто не хочет воевать 🤷🏻‍♀️
И для тех кто хочет выехать
JulliK_• 03 января 2024
Ответ дляМурка в бурке
«Оберіг» — державний електронний реєстр військовозобов´язаних України.

❓Хто має доступ до даних реєстру Оберіг
Власником реєстру «Оберіг» та персональних даних є Міністерство оборони, розпорядник — Генеральний штаб ЗСУ.
Доступ до даних мають також Служба безпеки України (СБУ) і Служба зовнішньої розвідки (СЗРУ).
Адміністраторами реєстру визначені обласні Територіальні центри комплектації (ТЦК).
Наповнення даними покладено на районні та міські центри комплектування.
❓Які дані містить реєстр Оберіг
Дані для реєстру військовозобов’заних «Оберіг» збирають з уже існуючих державних реєстрів — від Міністерства фінансів, МВС, Міністерства освіти і науки, Державної судової адміністрації, Пенсійного фонду, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства соціальної політики, ЦВК, Державної прикордонної служб.
Реєстр «Оберіг» містить такі дані:
- ПІБ, дата та місце народження, стать, громадянство;
- місце проживання та перебування;
- сімейний стан, наявність дітей;
- освіта, професія, місце роботи;
- відомості про знання іноземних мов, підвищення кваліфікації;
- стан здоров’я;
- військово-облікова спеціальність;
- відомості про участь у бойових діях, отримання бойових поранень;
- відомості про батьків;
- реквізити внутрішнього та закордонного паспорта;
- наявність підстав для виїзду за кордон під час воєнного стану;
- ІПН;
- оцифрований образ обличчя;
- дані про судимість і відкриті виконавчі провадження;
- номер телефону;
- адреса електронної пошти;
- інформація про дозволи на володіння зброєю;
- дані про купівлю та перереєстрацію транспорту, отримання водійських прав;
- результати явки в ТЦК та проходження медкомісії.
❗️Всі ці відомості про військовозобов’язаного збирають без його відома, тобто не повідомляють про збір особистих даних.
Особисті дані військовозобов´язаного зберігатимуться у картці протягом його життя. Видалення даних про особу проводиться лише через 105 років з дати народження.
А народ спросили? Мы давали согласие на такое?
bella21• 03 января 2024
Девки, От не могу понять -вы реально дуры или прикидываетесь? Вы на полном серйозе это тут обсуждаете, когда и ребёнку понятно, что единственная цель, которую преследует наше государство-это выявить уклонистов!! Какой нафиг налог, какие 6к? Вас в окоп потащат в ту же минуту когда вы идиоты заявитесь налог свой платить, вот и все.
ЛерусикП• 03 января 2024
Ответ дляbella21
Я Вам больше скажу, мне знакомая рассказывала, что ей племяш звонил, инсулино зависимый. Звонит и говорит, тьоть Зин, я в понедельник пойду в военкомат, там говорят закон приняли, новый, надо отметиться. А то если не отмечусь, штрафы большие. А мне работать надо за 5000 грн ( работа неофициальная). Но перед этим к адвокату сходить надо Люди уже за штрафы, которых еще нет, бояться, а тут чтоб отмазаться, конечно пойдут!
Jhenya_Sh• 03 января 2024
Ответ дляНастасенька
Покажіть мені тих психічнохворих людей що хотіли йти на війну.
Ну добре, пофантазуйте, припустимо, мій чоловік теж зараз зробить вибір не йти на війну, ну ось перехотілося йому, його життя цінніше за ваш спокійний сон і життя чиїхось там дітей, і ще 800 чоловік з його полку теж не хочуть йти в посадку гнить, вони встають і йдуть додому, що буде далі?
Ну и что будет?
всем надо• 03 января 2024
Ответ дляmari_klim
Я что хочу сказать то и сказала. Буряты наверное вам снятся уже. Это ваши проблемы. Не приплетайте свои фантазии к тому что я пишу. И вот пишите тоже о себе. Например почему вы не на войне?
Jhenya_Sh• 03 января 2024
Ответ дляtettiana
щодня натрапляю на такий срач про мобілізацію. Хоч хтось таки запропонував варіант, щоб не мобілізовувати громадян і виграти війну? і цікаво, ті хто в Бучі, наприклад, втратив майже все - майно, здоров´я, чи не пішов би він краще у військо, до 24,02, якби знав що так станеться.... Якщо люди будуть керуватися своїми виключно власними бажаннями, і всі військові зараз все кинуть і повернуться додому. То як населення планує пережити мародерства, згвалтування, вбивства і приниження. Невже це буде краще? бо я ну ніяк не може зрозуміти логіку...
Сцдя по тому, как ворует наша верхушка, их ваши страшилки не пугают )
Jhenya_Sh• 03 января 2024
Ответ дляНастасенька
Их туда кто отправил? Те, кто воевать не хочет и от тцк бегает? Или верхушка наша?
Настасенька• 03 января 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Ви вже в Європі?
Jhenya_Sh• 03 января 2024
Ответ дляНастасенька
Ви вже в Європі?
Нет, никуда не ездила. А что?
Настасенька• 03 января 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Нет, никуда не ездила. А что?
Та просто.
Просто не зрозуміло що люди думають робити коли закінчаться ті хто зараз воює, рушники готувати щоб асвабадітей зустрічати у Києві та Львові?
Невже ніхто не розуміє?
Настасенька• 03 января 2024
Скоро буде десять років як я на цьому форумі, мене інколи вражає прочитане, мабуть то вже просто пора починати читати гарну художню літературу
Еленнн• 03 января 2024
Ответ дляMush_Mash
класні ’нітячки’ від нашої зеленої команди. Ну молодці ж. а креативщики які...