Isa Dora• 03 января 2024

Что там видящие прогнозируют?

Благодаря советчице была подписана на 2х.

Диана как то загадочно слилась перед НГ .
То был постоянно расклад на неделю.

Была ещё одна с ютюб, всегда практически точно обстановку на 5 дней прогнозировала, и эта где-то пропала неделю назад.

Что нам день готовит новый?
Filomena• 03 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
То це наче й добре, може виздихають там
Ну загалом наче ж#па😁
Але ж війна( з мінімальними шансами на заморозку.
Abrado• 03 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Вона помилилась з отруйною водою, ще до війни. Казала баклажки купуйте бо капєц буде. Після того я не дивлюсь її.
Зате адептів собі знайшла, он хтось аж млиною сходить захищае її 🤣😂
СвітланкаОК• 03 января 2024
Ответ дляFilomena
Ну загалом наче ж#па😁
А кого з кацапок дивитеся? Теж би позловтішалась ))
Manichka• 03 января 2024
Арестович видящий? Его опять штормит 🤣
СвітланкаОК• 03 января 2024
Ответ дляAbrado
Вона ще й ватнорила. Проти кацапні ні слова поганого.
Filomena• 03 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Не хочу піарити)
Глобу дивилася. Мені здається, що він в цій темі головний проштовхувач наративів.
OLVIK13• 03 января 2024
Ответ дляHappyM
Я дивлюсь заводчика Корги, нехай вас не дивує назва каналу, автор просто ще розводить собак, але на сьогодні в неї самі точні передбачення. Дивилась багатьох (Хомутовська, Пасинкова, Бюн, пипл лайф..........) але багато не здійснилось з того, що вони говорили.
Дайте посилання на канал, будь ласка
Abrado• 03 января 2024
Ответ дляMALINA_M
Так дехто писав в коментарях що комусь 1700 було, почали обговорювати ці питання і прикрили коментарі 😂
🤣😂🤣 ох, ці відящіє
Wendy Rhoades• 03 января 2024
Ответ дляHappyM
це лише ваша думка
звичайно) я свої думки, а не чужі висловлюю)
MALINA_M• 03 января 2024
Дівчата, а де тут жіночка була з графіками на початку війни? Що трапилося? Де вона поділася? Тоді, наче, писали тут в коментарях, що правда її розрахунки.
Abrado• 03 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
От сучка!
До речі, у кацапів там свої відящіє і кажуть все навпаки чим наші. Короче, кожен свою аудіторію гріє 😂🤣😂
автор Isa Dora • 03 января 2024
Ответ дляHappyM
про корону і війну говорила Анна Вегдаш, от просто перш ніж писати таке не говорили би про всіх. Передивіться її річні прогнози, там було про війну на 2022 і про корону вона теж говорила.
А что сейчас говорит?
летта• 03 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Оце приблизно такі розклади у Діани були вчора: Київ - летітимуть ракети і шахеди, Харків - будуть обстріли, Кривий Ріг - працюватиме ППО і так далі… Вода водою.
а Диана это украинская боевая ведьма или другая?
Be_me• 03 января 2024
Ответ для Nafnaf
Победы не случилось в 2023, все плохо молились, все злые, а нужно быть добрыми. Вот такой посыл
Он воно що.. скільки ж цинізму в цьому. Але, головне, скільки було там підписників, стільки й лишиться.. нічому люди не вчаться(
Bransoletka• 03 января 2024
Олексій Кіріченко, астролог. Прогнозування зниження бойових дій навесні, але повністю питання врегулюється тільки до 2026 року.
Suertq• 03 января 2024
Общаюсь с людьми....щас главное чтобы не захватили Запорожье, а оттуда не начали по Днепру с 300 пускать...
Иначе сделают как с Харьковом.
Tatius_ka• 03 января 2024
мені оці 2 відео сподобалися
типу аналіз на основі данних минулих років і періодів
https://www.youtube.com/@Narrative_channel
Жули-ули• 03 января 2024
Що русня буде наступати та прорве фронт(
Але ми їх зупинимо(
Що 2024 буде найважчий рік, і якщо Україна поборе то буде мир, але якщо буде все йти як йшло: немає зброї та закони принижують громадян, то можна пакувати валізи.
MALINA_M• 03 января 2024
Ответ дляSuertq
Иначе сделают как с Харьковом.
Я из Запорожья
Никто не захватит.
Жули-ули• 03 января 2024
Ответ дляSuertq
Иначе сделают как с Харьковом.
Ні, Запоріжжя вільне і буде таким
Lizavel• 03 января 2024
Ответ дляIsa Dora
Судя по смайл минимум 8 человек не читают дальше названия
Диана прогноз давала на Победу на 2023 год. Не верю ей
Kalinaira• 03 января 2024
Ответ для Sчастливая
Автор, я смотрю Только одну - Елена Бюн. Смотрю часто ее постфактум. Т.е, когда уже свершилось, У нее есть все видео на канале, где она предупреждала о Киеве, Харькове и до 29.12 и до вчера. Новое видео - она говорит, что будет повторения и попадания будет в дома и больницы.
Летом она предупреждала о ГЭС за несколько дней
Скиньте ссылочку
Contento• 03 января 2024
Ответ дляIsa Dora
Вот у вас уже видящая в теме. 8 комментарий. Скиньте ей деньги и она вам всё расскаждет. Приличные яснвидящие бесплатно не работают
Марфа Васильна Я.• 03 января 2024
Ответ дляТа ще штучка
.інколи дивлюсь на ютубі прогнози А Єфремової, то після них хоч зразу помирай. Війни до 2037 року, фінансова криза, голод. Але в них якраз є зерно правди, ну так здаєтся
Про голод сейчас многие волшебники подхватили. С 2025 по 2027. Непонятно, в 2028 резкое изобилие будет? Наверное, манна небесная))
VIKYSIA• 03 января 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Если слушать тех медиумов, то во Франции будет все в разы хуже чем в Украине, лазурка уйдет под воду и тд.
А ято думаю чего знакомые вернулись назад в Киев и это с тремя маленькими детьми, значит они что-то знают про Францию
taka• 03 января 2024
Ответ для Sчастливая
Какая то прям корректировщица. Все знала, куда, кому
cherry2015• 03 января 2024
Диана слилась походу потому что несмиян прогнозы не делает. А вообще, автор, я читаю трёх и ничего хорошего вам сказать не могу( ни за Украину ни за мир
Mellisa• 03 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Щодо тих, кого дивлюсь - Валєра Шатилович. Я в якійсь темі вчора викладала скрін його сторіс. Він обстріл 2 числа чітко передбачив.
Кстати, Уранус точно предсказал именно с датой, хотя обычно все мимо было или через чур обобщено
СвітланкаОК• 03 января 2024
Ответ дляMellisa
Як то кажуть, навіть поламаний годинник двічі на добу показує прасильний час 😂
cherry2015• 03 января 2024
Ответ для Sчастливая
Канал ютуб?