Благодаря советчице была подписана на 2х.
Диана как то загадочно слилась перед НГ .
То был постоянно расклад на неделю.
Была ещё одна с ютюб, всегда практически точно обстановку на 5 дней прогнозировала, и эта где-то пропала неделю назад.
Что нам день готовит новый?
То был постоянно расклад на неделю.
Что нам день готовит новый?
Ответ дляСвітланкаОК
Діана каже, що її взломали🤣 Хоча насправді думаю, що її просто дістали з питаннями, як же так, що ти в 2023 пророкувала перемогу.
Тепер завела нову сторінку і вже каже, що в 2024 переможемо )))) Але вже з оговоркою, що є ймовірність, що Україна поверне не туди і не переможе.
Це мабуть щоб в кінці 2024 не зливати сторінку і мати виправдання: ну я ж казала, що повернули не туди 🤣
блін. я заходила раз два на місяць, чекала -чекала
нащо так брехати
ну не знаєш, нащо тепер закривати коментарі і рота всім, коли помилилась(читай ніхера не знала)
набрала сотню тисяч підписників і дехто все ще вірить
що вона тепер каже? як оправдується на рахунок закінчення в 23??
нащо так брехати
Ольга-f5e3• 03 января 2024
Ответ для1oksana1
Диана та казала війна в 23 скінчиться.
Все они так говорили
И Диана, и Лера Астрооберег, и Настя ведьма-волонтер
demicandum• 03 января 2024
Ответ дляНочка_темная
А ви що, матрьона, що за парашу так в бій кидаєтеся?Параша та і зараз по факту голодна, асвіабадітєлєй їхніх іноді похорони показують то там барак як для свиней з болотом навкруг.А дтп де жінка з трьома дітьми загинула бо машина на грунтовій дорозі в якийся населений пункт впала в канаву де три метри води?Країна з вашим хвальоним п´ятим місцем в світі живе наче це місце п´яте з краю.Чому ж ваша улюблена параша другий рік поспіль має дефіцит бюджету?Чому ж не кинула свої супер звр на стабілізацію курсу долара а допускає можливість взагалі зупинити валютні торги?
І ви така поінформована напевне біля хуйлового корита пасетеся раз вам доступна інформація що газ качається через Україну в попередньому об´ємі і ніякого збитку парашії нема, а Європа і Україна чомусь подають неправдиві дані, і потоки північні не взірвали, все це казка для челяді одна ви в курсі як на параші жити добре. Європа може й має своє але ж параша для цього вимушена продавати в Азію ресурси з великим дисконтом а вже ті перепродають до Європи. Було б добре все в вашій любій параші-не йшли б оті дебіли з дерев´яних хибар сюди вбивати, і дефіциту бюджету не було б, і не падали б по звітам самої вашої параші її доходи в долларовому еквіваленті на 25 %
Рашке тут еще год назад прогнозировали доллар по 200 и дефицит и полки без продуктов. Если вас такое успокаивает, то можете верить. А по факту увы они могут вести такую войну и 5 лет и ничего не будет, потому что санкции обходятся и все такое. И то что кто-то там разбился на грунтовой дороге никак нам не поможет. И да хуйлу пофиг, у него все будут сухари жрать и ничего не остановится.
Roni-Verona• 03 января 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Все они так говорили
А тепер всі хором скажуть що Україна пішла по гіршому сценарію, геніально...
demicandum• 03 января 2024
По теме я была подписана в инсте на астрооберег. Она кричала что война закончится обязательно в 2023 году. Я отписалась еще летом, когда поняла что все ее прогнозы совпадают с новостями . Даже интересно как она оправдалась
Ольга-f5e3• 03 января 2024
Ответ дляRoni-Verona
Брехуны все они. Сейчас уже никого не смотрю и не слушаю.
Ночка_темная• 03 января 2024
Ответ дляdemicandum
Ну це версія, я не знаю як воно могло б бути, чого ви всі вчепилися в відстоювання благополуччя парашії?Може совість в них проснеться чи парашани заскавчать коли по мацкві прилітати буде і зрозуміють що ці землі це тягар, хто його знає. Це все версії як може бути. Вірю цьому астрологу а ви вірте в щасливе майбутнє параші, ваше діло
Leonka Boo• 03 января 2024
Ответ дляAmalpi
По прогнозам Зпорж будут брать, людей будут эвакуировать
Це по чиїм прогнозам таким?
demicandum• 03 января 2024
Ответ дляНочка_темная
Я считаю, что вообще не нужно думать что у них и как. А работать над внутренней эффективностью. Перестать тратить деньги на херню вроде памятников и переименования улиц, сократить часть депутатов и урезать им зарплаты и т.п А ждать какого-то чуда -бесполезно. 2 года прошло
mirka-milka• 03 января 2024
Ответ дляNat-li
Шарлатанка!
Все, не видать вам картохи! Пойду к Диане, или как там ее, спрошу
Диана за свой прием берет 6000-7000тыщ)
Так картошки вам ей годами отдавать))
Ночка_темная• 03 января 2024
Ответ дляMirTaro
Я смотрю реальности в глаза, а не как вы.
Но вы можете и дальше бросаться на всех кто говорит правду.)
І саме тому зайшли в тему про провидців і прогнози, тому що дивитеся реальності в очі?) Ну читайте ті прогнози які вам подобаються і кому вірите, ваше діло, читайте і вірте що параша буде цвісти і пахнути а ми ніколи не повернемо окуповане, що ваш прогноз, що цього астролога це лише прогнози, а що буде-покаже час. Ту людину я знаю по прогнозам що вже збулися та особистим консультаціям, тому віри їй більше. До речі, голоду на параші він не передбачає, навпаки, що санкції в найближчі роки втратять актуальність.
Ответ дляWendy Rhoades
це канал так називається))
мені теж сподобалось.
Взагалі, якщо дивитись всіх підряд, то дійсно щось збувається типу ’будуть обстріли’, а щось взагалі пальцем в небо.
Але дуже цікаво порівнювати прогнози когось одного)
Мені подруга минулої зими прислала Алакха Ніроджана, якось так...так він все впевнено розповідав, я майже повірила, що весною перемога) Потім сказав, що переноситься на наступну весну і це вже 200%...і що...вже на вересень)
Це таке все вгадування, на жаль( а тема перемоги просто для накручування переглядів експлуатується.
мені теж сподобалось.
Я його слухала ще до війни, тому коли він почав давати впевнені прогнози по перемозі, то мала надію, що в його словах є хоч доля правди. Також читала Урануса.
Всі вони брехуни і ніхто нічого не бачить і не знає.
Выходим на новый уровень! В бан тарологов/астрологов, вот вам прогноз от ИИ:
календарь-предсказание на 2024 год от Искусственного Интеллекта:
— Январь - Начинается новый ледниковый период (10% вероятность)
— Февраль - Всемирный локдаун (85%)
— Март - Астероид 2007 FT3 сталкивается с Землей (10%)
— Апрель - Финансовый кризис (75%)
— Май - Принудительная вакцинация (75%)
— Июнь - Трамп и Байден наберут достаточно делегатов (это необходимо чтобы баллотироваться на пост президента) (85%)
— Июль - Зомби апокалипсис (40%)
— Август - Третья мировая война на Ближнем Востоке (65%)
— Сентябрь - Ядерный терроризм становится реальностью (75%)
— Октябрь - Солнечное пламя сожгло 95% всех спутников (65%)
— Ноябрь - Победит Трамп или Байден, и как следствие... (100%)
— Декабрь - В США вспыхивает гражданская война. (100%)
— Февраль - Всемирный локдаун (85%)
— Апрель - Финансовый кризис (75%)
— Май - Принудительная вакцинация (75%)
— Июль - Зомби апокалипсис (40%)
Ответ дляWendy Rhoades
це канал так називається))
мені теж сподобалось.
Ага, Ніроджан- це єдиний на кого я повелася. Фльор Індії та те, що він привабливий чоловік зіграли не аби яку роль.) А ще він обіцяв капець рашистським елітам. А потім виправдався, що ми не перемогли, тому що духовно не доросли.
Ответ дляAsya.od
— Февраль - Всемирный локдаун (85%)
— Апрель - Финансовый кризис (75%)
— Май - Принудительная вакцинация (75%)
— Июль - Зомби апокалипсис (40%)
— Февраль - Всемирный локдаун (85%)
— Апрель - Финансовый кризис (75%)
— Май - Принудительная вакцинация (75%)
— Июль - Зомби апокалипсис (40%)
Прикольно)
Ответ дляНочка_темная
Не говорив він що влітку кінець і літаки будуть літати, рік його слухаю. Квітень-травень договір з парашею яким українці будуть незадоволені але яким припиниться гаряча фаза і до 26 року параша сама віддасть нам все окуповане.Тобто гарячої фази не буде але і прямо крапки навесні теж.Літаки будуть літати з 2025 окремі рейси, повністю 2026.На січень 2026 за його прогнозами Україна не матиме територіальних проблем
Читайте и шо?
Ночка_темная• 03 января 2024
Ответ дляДами
Читайте и шо?
І шо? Якщо квітень-травень 2024 мирний договір то чому на вашу думку неможливі літаки пізніше червня 2024 з Львова? По тому ж договору гаряча фаза закінчиться і загрози вже не буде. Чи в вас вже червень настав щоб стверджувати що не збулося?
Ночка_темная• 03 января 2024
Ответ дляДами
Вот он писал, девушка странная. Он реально в сентябре утверждал , что 24 г конец войне
Ну так і зараз стверджує що кінець війні тобто бойовим діям.Що не так?І там же що далі буде глобальний поступовий жест доброї волі.Вже після договору. Договір же буде навесні про закінчення бойових дій. Але всі процеси-повернення земель та полонених затягнуться і на 25 рік.
Ответ дляНочка_темная
Что вы строчите? Ранее вы мне написали , невозможно это авиация? Теперь да будет. А в прекращение фронта в апреле? С хера.ли? Нам дадут 500 ф16 и ядерку и мы лупанем по центру Москвы? Какой бред, мясорубка, провал экономики, ракеты, а у рашки не видно прям плохого, ограничений и тд. Живут, бухают и особо не страдают