Благодаря советчице была подписана на 2х.
Диана как то загадочно слилась перед НГ .
То был постоянно расклад на неделю.
Была ещё одна с ютюб, всегда практически точно обстановку на 5 дней прогнозировала, и эта где-то пропала неделю назад.
Что нам день готовит новый?
То был постоянно расклад на неделю.
Что нам день готовит новый?
cherry2015• 03 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Щодо тих, кого дивлюсь - Валєра Шатилович. Я в якійсь темі вчора викладала скрін його сторіс. Він обстріл 2 числа чітко передбачив.
Он сегодня ночью Киеву опять прогнозирует обстрел(
Ольга-f5e3• 03 января 2024
Ответ дляТа ще штучка
.інколи дивлюсь на ютубі прогнози А Єфремової, то після них хоч зразу помирай. Війни до 2037 року, фінансова криза, голод. Але в них якраз є зерно правди, ну так здаєтся
Та Ефремова перед войной вещала, что никакой войны не будет
Ольга-f5e3• 03 января 2024
Ответ дляHappyM
Я дивлюсь заводчика Корги, нехай вас не дивує назва каналу, автор просто ще розводить собак, але на сьогодні в неї самі точні передбачення. Дивилась багатьох (Хомутовська, Пасинкова, Бюн, пипл лайф..........) але багато не здійснилось з того, що вони говорили.
Так та Корги победу в 2023 году обещала!
cherry2015• 03 января 2024
Ответ дляОксана-1939
Єдина чий прогноз чекала це Волжина, але детальний ще не робила. Сказала що війна на довго, та ще пророкує війни в 26-30 роках, де саме не казала.
А хто це?інста?
ля-ля-ля-ля• 03 января 2024
Ответ дляРаспродажа СП
Підписана на Лізу.
Обожнюю її
И я подписана.На Лизу и Несмиян ,которых хейтили в начали войны,а они упорно писали победы не ждите и это кошмар будет долго.Это мы и наблюдаем .2024 позитива для нас нет.
ля-ля-ля-ля• 03 января 2024
Ответ дляMALINA_M
А зараз що пишуть?
Хорошего ничего .Очень тяжёлый 24 год, тяжелее чем предыдущие
Я тоже слушаю всех подряд астрологов, тарологов, военных экспертов. В основном у всех брехня. Есть некоторые ,что угадывают, но это частичка. Есть полностью лжицы, перестала их и открывать и тратить свое время. Но из всего этого я сделала для себя вывод, что легче до выборов в США не будет и улучшения если и будут то совсем малые. После выборов почему то вижу позитив. С этой надеждой я и буду жить этот год:)))
Ответ дляcherry2015
Они не подвозили пока х ракеты на аэродромы. И кинжалы по 10 за раз вряд ли так часто будут использовать… Разве что калибры…А обстрел шахидами и я могу предсказать. Да и эксперты все пишут на подготовку такого массового удара нужно от 4 дней.
Ответ дляjulil
Свитан говорит что такой удар готовили минимум месяц.
Ночка_темная• 03 января 2024
Ответ дляДами
2 мес назад он говорил, что летом конец и самолёты уже будут наши летать и просто пишем доки, фрон всё.
Брехуны
Не говорив він що влітку кінець і літаки будуть літати, рік його слухаю. Квітень-травень договір з парашею яким українці будуть незадоволені але яким припиниться гаряча фаза і до 26 року параша сама віддасть нам все окуповане.Тобто гарячої фази не буде але і прямо крапки навесні теж.Літаки будуть літати з 2025 окремі рейси, повністю 2026.На січень 2026 за його прогнозами Україна не матиме територіальних проблем
Ольга-f5e3• 03 января 2024
Ответ дляНочка_темная
Параша сама отдаст нам все оккупированное.... Вы хоть сами в это верите???
your style• 03 января 2024
Ответ дляcherry2015
ну так Ігнат казав, той він каже
Ночка_темная• 03 января 2024
Для Ольга-f5e3
Ну, якби збувалося лише те в що я вірю то й війни б не було.А так-допускаю, наприклад голодна параша без грошей які спустила на озброєння і вона і її керівництво захоче знову кучеряво жити а не сосати шкірку хліба, захоче продавати ресурси в Європу та мати технології, вирішить що краще скинути цю обузу яка заважає розвиватися.В них вже дефіцит бюджету колосальний і той вони на війну втрачають, хто їм дасть кредити та буде фінансувати?
Побачимо, будь-які прогнози лише час підтвердить чи доведе їхній ідіотизм.
В усякому разі в його прогнозі-повернуться не воєнним шляхом.А як-побачимо.Чи не побачимо якщо неправда.Але більшість його прогнозів справджуються
Ответ дляНочка_темная
Для Ольга-f5e3
Голодная Россия? Как она может быть голодной, если её золотовалютные запасы на 5 месте в мире? Она итак продает Европе то что нужно, откройте глаза и смотрите шире, а не то что вам льют в телевизоре)
Ответ дляPANTERA_KET
Если слушать тех медиумов, то во Франции будет все в разы хуже чем в Украине, лазурка уйдет под воду и тд.
І вежа впаде. І чомусь саме про Францію пишуть такі невтішні прогнози. Можливо через заворушки, які там відбувають, на основі цього прогнозують ще більші теракти.
Ночка_темная• 03 января 2024
Ответ дляMirTaro
А ви що, матрьона, що за парашу так в бій кидаєтеся?Параша та і зараз по факту голодна, асвіабадітєлєй їхніх іноді похорони показують то там барак як для свиней з болотом навкруг.А дтп де жінка з трьома дітьми загинула бо машина на грунтовій дорозі в якийся населений пункт впала в канаву де три метри води?Країна з вашим хвальоним п´ятим місцем в світі живе наче це місце п´яте з краю.Чому ж ваша улюблена параша другий рік поспіль має дефіцит бюджету?Чому ж не кинула свої супер звр на стабілізацію курсу долара а допускає можливість взагалі зупинити валютні торги?
І ви така поінформована напевне біля хуйлового корита пасетеся раз вам доступна інформація що газ качається через Україну в попередньому об´ємі і ніякого збитку парашії нема, а Європа і Україна чомусь подають неправдиві дані, і потоки північні не взірвали, все це казка для челяді одна ви в курсі як на параші жити добре. Європа може й має своє але ж параша для цього вимушена продавати в Азію ресурси з великим дисконтом а вже ті перепродають до Європи. Було б добре все в вашій любій параші-не йшли б оті дебіли з дерев´яних хибар сюди вбивати, і дефіциту бюджету не було б, і не падали б по звітам самої вашої параші її доходи в долларовому еквіваленті на 25 %
Ответ дляНочка_темная
Я смотрю реальности в глаза, а не как вы.
Но вы можете и дальше бросаться на всех кто говорит правду.)