Благодаря советчице была подписана на 2х.
Диана как то загадочно слилась перед НГ .
То был постоянно расклад на неделю.
Была ещё одна с ютюб, всегда практически точно обстановку на 5 дней прогнозировала, и эта где-то пропала неделю назад.
Что нам день готовит новый?
То был постоянно расклад на неделю.
Что нам день готовит новый?
Ответ дляНочка_темная
І шо? Якщо квітень-травень 2024 мирний договір то чому на вашу думку неможливі літаки пізніше червня 2024 з Львова? По тому ж договору гаряча фаза закінчиться і загрози вже не буде. Чи в вас вже червень настав щоб стверджувати що не збулося?
Похоже вы его пиар менеджер, иного объяснения у меня нет.
Bransoletka• 03 января 2024
Ответ дляНочка_темная
Не говорив він що влітку кінець і літаки будуть літати, рік його слухаю. Квітень-травень договір з парашею яким українці будуть незадоволені але яким припиниться гаряча фаза і до 26 року параша сама віддасть нам все окуповане.Тобто гарячої фази не буде але і прямо крапки навесні теж.Літаки будуть літати з 2025 окремі рейси, повністю 2026.На січень 2026 за його прогнозами Україна не матиме територіальних проблем
До речі його останній прогноз по затемненням. Каже, що великий обман людей. Мені чомусь здається, що підемо на уступки росії. Але час покаже...
cherry2015• 03 января 2024
Ответ дляKlodia
Явно да-) Когда за сутки появилась инфа об активности авиации, которая летала в сторону пусковых рубежей.
Ваня написал в 2 ночи . Какой за сутки…?
cherry2015• 03 января 2024
Ответ дляKlodia
Они передислоцировались на ту базу, с которой обычно потом идут на пусковые рубежи. То есть собирались заранее в одном месте. Плюс в море вывели корабли. Даже мой кот понял, что на следующий день будет массированная атака. А тут прям великие ’видящие’-)))))
Они часто делают так! И часто дозаправка в небе. Корабли просто вывели.
cherry2015• 03 января 2024
Ответ длялетта
а Диана это украинская боевая ведьма или другая?
Другая боевая это Анна
Ночка_темная• 03 января 2024
Ответ дляДами
Что вы строчите? Ранее вы мне написали , невозможно это авиация? Теперь да будет. А в прекращение фронта в апреле? С хера.ли? Нам дадут 500 ф16 и ядерку и мы лупанем по центру Москвы? Какой бред, мясорубка, провал экономики, ракеты, а у рашки не видно прям плохого, ограничений и тд. Живут, бухают и особо не страдают
А в нього написано літатимуть в 2024?Написано не раніше червня 2024 і то лише зі Львова. Викладіть краще свій прогноз, якому довіряєте, ніж з таким усердям доводити мені що з тими, в які я вірю, щось не так, і з розповідями про щасливе та благополучне життя парашії.
І не писала я невозможно про літаки, самі викрутили мою фразу і на видумках своїх накрутили.В будь-якому разі червень 2024 ще не настав, хай я в вас і брехуха і видумала про невозможно, але в астролога сказано після червня 2024 зі Львова, ви вже бачите що цей прогноз не збувся?
cherry2015• 03 января 2024
Ответ дляMALINA_M
Хто такий несмиян?
Катя несмиян я в тг ее читаю, есть инста. Диана у неё часть прогнозов брала
cherry2015• 03 января 2024
Ответ дляРаспродажа СП
Підписана на Лізу.
Обожнюю її
Лиза сегодня удивила( последние дни в слезах, а сейчас вообще сказала берет тайм аут в инсте( ну и прогнозы у неё прям ничего хорошего не будет ( смерти, войны(
cherry2015• 03 января 2024
Ответ дляevgeniiya
Вот заходя в тему я это боялась прочитать.
И прочитала:)
Уже передумал вроде) слышал звук ракет но уже написал что это наши! Так понимаю прогнозировал со 2 на 3
Без провидців, відьом та мольфар. Якщо включити логіку, три основні сценарії для України:
1. Триватиме війна на виснаження - найгірший сценарій. Поступовє зменшення підтримки, коли Україна фізично не зможе продовжувати війну й вимушена вести переговори на умовах росії. Україна не здатна забезпечити себе сучасною зброєю. Це означатиме поразку й рашки, наголошую, що це їх влаштовує. Інтенсивність бойових дій знижено через низьку спроможність обох сторін.
2. Заморожування війни, де союзники підтримуватимуть нас на низькому рівні. Західні союзники (заява ООН сьогодні це підтверджує) схиляють Україну до переговорів про заморожування конфлікту. Після підписання мирної угоди, Україна за допомогою Заходу, росія за допомогою Китаю, починають готуватися до наступної війни, яка станеться в середньому за 5 років.
3. Перемога
Україна переконує союзників, що поразка росії є прийнятним сценарієм. Допомога різко зростає для проведення весняно-літнього контрнаступу, звільняють Південь та Крим (виснажений та розграбований Донбас вже нікому не потрібний та є лише баластом). Після цього Україна вступає в НАТО й отримує кошти на відновлення. Україна привертає увагув тому числі інвестиційному аспекті. Більшість біженців повертається аби якими шляхами в Україну, через невизначеність статусу там та реальні перспективи вдома.
АЛЕ. Завджи можуть бути ’але’. Наприклад, пу може вже офіційно померти, ймовірна тривалість приховування цієї інформації набагато менша, ніж потрібно для визначення наступника. На сцену виходять генерал Соловей та пані Дунцова, бо незадоволення у мацковських елітах зростає. Трамп є непередбачуваним персонажем, тож існує ймовірність, що він раптом розвернеться в бік підтримки України.
3. Перемога
Ответ для1oksana1
блін. я заходила раз два на місяць, чекала -чекала
нащо так брехати
ну не знаєш, нащо тепер закривати коментарі і рота всім, коли помилилась(читай ніхера не знала)
набрала сотню тисяч підписників і дехто все ще вірить
що вона тепер каже? як оправдується на рахунок закінчення в 23??
нащо так брехати
не виправдовується - як ні в чому шпарить про 2024
cherry2015• 03 января 2024
Ответ дляmirka-milka
Шото среди всех не нашла Берлинскую )
А кстати она войну прогнозировала до 24.02(
cherry2015• 03 января 2024
Ответ дляLife-game
Господи, а хороших новостей нет вообще???
Мне «везёт» на прогнозы. Хороших нет вообще по миру! Цунами, вирусы, ядерка, голод, войны. Я бы лучше попадала на таких, что здесь девочки пишут: война скоро закончится
ТашаНаташа• 03 января 2024
Ответ для Sчастливая
Автор, я смотрю Только одну - Елена Бюн. Смотрю часто ее постфактум. Т.е, когда уже свершилось, У нее есть все видео на канале, где она предупреждала о Киеве, Харькове и до 29.12 и до вчера. Новое видео - она говорит, что будет повторения и попадания будет в дома и больницы.
Летом она предупреждала о ГЭС за несколько дней
Да, ладно. Неужели предсказала очевидное, что чтобы пересрать людям праздник кацапня обстреляет под новый год? А потом еще предсказывает, что снова будут в дома и больницы попадать? Неожиданно.... Два года не было и вот опять. Потом небось еще предскажет, что в течение 3 месяцев Одессу и Львов обстреляют, и будет прилет с300 в Харькове и Запорожье.
Ответ для Sчастливая
А у вас ссылка про ГЭС не осталась?
mirka-milka• 03 января 2024
Ответ дляcherry2015
Многие ее прогнозировали
В сейчас слышали ,что говорит ?
Ответ дляzhara
3. Перемога
Другий найбільш ймовірний, як на мене. Перший - це для США і ЄС визнати свою цілковиту безпорадність перед фашизмом, фактично карт-бланш для путіна на реалізацію подальших захоплень країн Балтії, Польщі і Молдови. Останній - це світла мрія, але... Залишається заморозка, гонка озброєнь як у Холодну війну і тотальне зростання напруження в очікуванні великої війни.
Ольга-f5e3• 03 января 2024
Ответ дляAmalpi
По прогнозам Зпорж будут брать, людей будут эвакуировать
По чьим прогнозам?
Ольга-f5e3• 03 января 2024
Ответ дляmirka-milka
Шото среди всех не нашла Берлинскую )
Кому она надо? Шизофреничка
Ответ дляawso1977
Побачимо. Можливо ви маєте рацію.
Ответ дляРаспродажа СП
Підписана на Лізу.
Обожнюю її
Я не можу зрозуміти прогнози Лізи
Що вона має на увазі, що ті хто виїхав не зможе повернутися? І що з одного боку все буде дуже погано в світі, і війна закінчиться не скоро ,але в Україні не буде якихось катаклізмів. Не можу якусь конкретику винести, а Ліза пише Я вже про це говорила
cherry2015• 03 января 2024
Ответ дляtetnes
А у вас ссылка про ГЭС не осталась?
А где ее смотреть не знаете? В инсте не нашла
cherry2015• 03 января 2024
Ответ дляmirka-milka
Многие ее прогнозировали
В сейчас слышали ,что говорит ?
Да ничего хорошего. Повторное нападение, голод это если в двух словах. Я ее в тг читаю. Я именно читать люблю. Смотреть видео по 3 мин нет времени(
cherry2015• 03 января 2024
Ответ дляMinny
Я не можу зрозуміти прогнози Лізи
Не смогут вернутся из за проблем в других странах. Будет много погибших и не в Украине. Катаклизмы вирусы войны. Она и берлинская говорят что в Украине будет лучше но вот Лиза конкретно сказала что февраль будет полный пипец
Ольга-f5e3• 03 января 2024
Ответ дляMinny
Я не можу зрозуміти прогнози Лізи
Так они все так говорят - а я ж говорила!