Я_з_Франека• 03 января 2024

Підкажіть номер телефону для запису до психіатра на Р.Окіпної, 3

Потрібна довідка для проходження ІРЦ комісії. Всі телефони, що знайшла або недійсні, або "лінія зайнята". Дякую.
ротцвеники• 03 января 2024
Зараз гляну, але в ІРЦ має бути свій психіатр.

автор Я_з_Франека • 03 января 2024
Ответ дляротцвеники
Нам сказали пройти там. Буду дуже вдячна.
Обижулька• 03 января 2024
Можете проходити ІРЦ без цієї довідки, я написала відмову і вже 2 рази пройшли без неї.
ротцвеники• 03 января 2024
+380445172755 цей номер
автор Я_з_Франека • 03 января 2024
Ответ дляротцвеники
+380445172755 цей номер
Дуже дякую Але там постійно ’лінія зайнята’ з самого ранку телефоную. Буду ще намагатись.
автор Я_з_Франека • 03 января 2024
Ответ дляОбижулька
Якщо не попадемо, то спробую так як ви радите. Дякую
Обижулька• 03 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Вы маєте право не надавати медичні довідки, бо ІРЦ це освітня структура, розголошення діагнозів це медична таємниця, якщо люди які не є лікарі вимагають медичні довідки це порушення закону. Психіатричні діагнози не розголошуються, його може знати лише ваш психіатр і все.
автор Я_з_Франека • 03 января 2024
Всім дякую, записалась.