Дівчата, підкажіть чи не пустили потяг сполученням Київ-Мюнхен? Начеб то у 2024 році планували…
Нехай щастить• 03 января 2024
Ответ дляcvetyk
Взагалі то анонс Укрзалізниці в минулому році…
Автор,ну явно не зараз він буде,є по моєму потяг Варшава -мюнхен новий,але там ціни дуже дуже дорогі,щось близько 800 злотих
Вельшановна• 04 января 2024
Ні , вам лише до Варшави . З неї до Берліна . Звідти вже в Мюнхен ( я так їхала ) , проблем не було ) або ж до Праги , звідти теж прямий потяг до Мюнхена . Ну і самий простий варіант - це автобус
Дую на вітер• 04 января 2024
поездом до вены, там хлопнули чашку кавы, в оперу, и далее на мюнхен
Ответ дляВельшановна
Отож, мені без знання мови лише автобус і залишається!