долой_лама• 03 января 2024

Дівчата, хто живе в Кишиніві, зайдіть будь ласка

Їдемо з дітьми на декілька днів, житло забронювала. Підскажіть, розрахунки всюди національною валютою і де її краще одразу купити? Чи може не купляти, а розраховуватись карткою нашою? За кордоном не була давно, тому не знаю як краще
І ще цікавить зв´язок та транспорт
trickywicky• 03 января 2024
Я там не живу
Але скажу , місцеву валюту можете зняти у будь-якому банкоматі з української карти. Конвертує по курсу. Таксі оплата тільки готівкою, картою ні. Звичних нам служб таксі немає, є яндекс таксі
автор долой_лама • 03 января 2024
Ответ дляtrickywicky
Я там не живу
Я знайшла застосунок таксі Letz, чи воно не працює?
Забагаловка• 03 января 2024
Не по темі, але спитаю: ви чисто на екскурсії чи проїздом? Планую в Єгипет через Кишинев, думаю, може на пару днів залишитись і подивитись місто? Дорого там готелі?
natali12439• 03 января 2024
я была год назад...карточки наши работают..есть обменники везде-с этим проблем небыло.Цены примерно такие же как и у нас- как все сейчас незнаю-может кто то напишет.Такси вызывать только через приложение и наличкой.Покупали там симку-можно купить в любом киоске.Киевстар там не работает
автор долой_лама • 03 января 2024
Ответ дляЗабагаловка
Є деякі справи на декілька днів, потім додому
автор долой_лама • 03 января 2024
Ответ дляЗабагаловка
Готелі приблизно 50€ за добу, я знайшла за таку ціну двокімнатну квартиру
trickywicky• 03 января 2024
Ответ длядолой_лама
Працює, але в них не дуже багато машин
Анна-6444• 03 января 2024
В банкомате вы сможете снять только 12500 грн в неделю с одной карточки.Но можно в магазинах рассчитываться на 100000 грн в месяц.
Глас_Народа• 03 января 2024
Ответ длядолой_лама
Працює, в аеропорт і з аеропорту швидко машина приїхала. Тут якась дівчина рекомендувала, влітку користувалася
Люблю порядок• 03 января 2024
картой монобанк везде расплачивалась. там полно обменников- на каждом шагу- доллары,евро меняют спокойно на их леи
natali12439• 03 января 2024
Ответ дляЗабагаловка
дорогая там аренда.Мы еле нашли на букинге на 2 недели-повезло просто.Обычно сдают на месяц-на меньше нехотят.На букинге посмотрите-будете точно знать-там цены реальные.
автор долой_лама • 03 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
У вас карта реальна, бо в мене тільки в застосунку?
Люблю порядок• 03 января 2024
Ответ длядолой_лама
Letz я пользовалась- работало летом
Люблю порядок• 03 января 2024
Ответ длядолой_лама
реальная
автор долой_лама • 03 января 2024
Ответ дляnatali12439
Київстара в мене немає
Люблю порядок• 03 января 2024
Ответ дляЗабагаловка
нечего там смотреть,советую ехать проездом .дорого все и неинтересно.народ мрачный
natali12439• 03 января 2024
Ответ длядолой_лама
не вам наверно ответила..
Люблю порядок• 03 января 2024
Ответ дляnatali12439
почему? у меня работал без проблем. После границы нужно перегрузить тел
natali12439• 03 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
у меня не работал на то время-как сейчас незнаю.
Люблю порядок• 03 января 2024
Ответ дляnatali12439
я последний раз в сентябре ездила- работал
люблю_тортики• 03 января 2024
Ответ длядолой_лама
я користувалась тільки NFC
Молдова нормальна цивілізована країна
люблю_тортики• 03 января 2024
Ответ дляЗабагаловка
на пару днів можна
влітку місто красиве
взагалі Кишинів охайний і симпатичний
багато парків з озерами
Пухнасті штани• 03 января 2024
Letz працює, оплатити можна карткою, коли ставите цей застосунок — привʼязуєте іі
Але готівку люблять більше, я якось на чай залишила 20 лєєв, то він у потяг і речі заніс
Не розбалувані заробітками там
Квартира на добу 50 у.о в середньому нова, чиста, в центрі
Не використовують самозаселення, як у Польщі, навіть при заселенні вночі приїздять власники приміщення і із задоволенням беруть готівку
Була 5 разів в минулому році, бо отримувала у Кишиневі візу в Англію, коли наші центри зачинені були, тож прийшлося поїздити
Всміхайлик• 03 января 2024
Ответ дляtrickywicky
Я там не живу
Хто вам сказав , шо нема оплати карткою в таксі?
Всміхайлик• 03 января 2024
Ответ дляnatali12439
Мабуть діло в вас, і Київстар не працює і таксі карткою не можна сплатити. А в мене усе працює, наприклад
natali12439• 04 января 2024
Ответ дляВсміхайлик
Уважаемая!Я очень рада за вас !Очень хорошо что у вас все работает!! Год назад у меня у меня связь не работала-представьте?? И такси брали только наличкой с нас!К чему вы язвите мне не понятно...
trickywicky• 04 января 2024
Ответ дляВсміхайлик
Всі) від місцевих до таксистів
Єдиний варіант, якщо привʼязати картку, це letz правильно написали, але мені він не підходив, бо у моєму напрямку у них не було машин