Кучерявочка• 03 января 2024
Не відчуваю закордоном в Німеччині відчуття безпеки(( а в Україні також..
В Україні страшно через ті ракети, дрони. Та і власне я ще роки 2 до повномасштабного вторгнення раші не мала відчуття безпеки і спокою, бо трохи не вийшов один бізнес і вийшла в мінус і стосунків не було в той час, тобто не було ніяких опор. Ще й вік - 34 роки (через 3 місяці вже 36) коли як би пока якщо не в карєрі, то хоч у сімейному сенсі состоятися..
От вже понад рік (коли рік тому були блекаути) я в Німеччині. Звісно, оскільки ні грошей, ні знайомих, ні знання мови не було, то я потрапила в забите село Баден-Вюртенберга. І як раз тоді почалися курси мовні. Тому оскільки з нуля, то 7 місяців майже постійно відволікалася від дурних думок вивченням мови... А потом виявилося, що екзамен не здала, хоч усі зусиля в мову вкладала. Звісно в селі особливо не поспілкуєшся, щоб практикувати...
Повтор може через місяці 3 аж буде. Але за ці 4 місяці після екзамену я трохи все проаналізувала, побачила який ту контингент - багато алкашей, мабуть і наркоманів.. ще й занурилася в питання як таки ут взагалі все по роботі влаштоване. З моїми данними я заробляти нетто максимум 1100 зможу. Та і тут роботи мало. А іздити з 2 пересадками де між поїздами 45хв чекати - ну таке.. ще в одну сторону майже 2 години... і це заради тих грошей що і як виплати+аренда+страховка+проїзд...
В більше місто переїхати я не знаю як без робочого контракту. Та і як жек на перегляди квартир ходити, якщо попит великий і треба хоча б 2 подивитися на день, бо ж проїзд майже 4 години туди і назад, і не факт що фермітери погодяться в зручний час, щоб перегляд за переглядом..
Чоловіки тут усі сімейні, або юні.. Та і настрій неромантичний - і воно ж відчувається їм що мені тривожно і страшно тут.
Думаю писати кундігун (це за 3 повних місяці треба) на аренду і їхати в Україну. Але тоді буде майже 1.5 роки яу не в Україні.. Ситуація все важча в Україні (повертатися дасть Бог буде куди в Києві). Ще і ту самотній нічого не відкласти толком по грошам...бо багато чого треба іноді непередбачуваного купувати (я з невеличким чемоданом їхала, тому звісно треба щось докупляти з речей доводилося)- так, за вирахуванням проїзду буде 300євро на перший час..
І це емоційне виснаження ще таке що я перевтомлена навіть якщо типу нічо не роблю. Друзів тут нема.
Оце так цабе• 03 января 2024
Ответ дляКучерявочка
в Києві майже всі порозʼїхалися, і от піля недавніх обстрілів ті що залишалися - вже уїзжають.
Житло дай Бог щоб вистояла. верхній 15 поверх... коли нема світла, то і проблеми з наявністю води..
по роботі також треба буде все з нуля і вже щось онлайн
Я вижу пустой Киев, аж трещит по швам. Вас тут не надо точно,пожалуйста сидите в немецком селе
Бринзолетта• 03 января 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ви ще не знаєте хто ви і що ви, куди рухатись. Вам неспокійно скрізь буде
А як вона про це дізнається у маленькому селі в Німеччині?
Кучерявочка
• 03 января 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Знакомьтесь с мужиками, если хотите успеть родить, то это ваш приоритет сейчас номер 1
де знайомитися? мені в стосунках важлива глибина, щоб чоловік також був зацікавлений в підприємництві, а не просто заміж вийти на якусь роботу ходити і чоловік якоюсь роботою займається. я дуже амбітна. просто війна і німеччина з цим місцем розташуванням затягнути отой стан неуспіщності. а успішний хоче з такою ж успішною знайомитися.
ґ
Гигиенишвили• 03 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Я розумію ще коли дітей вивозять, або молодь навчатися їде, а самотня жінка - чого тікали, ’жениха’ шукали?
Многие одинокие женщины выезжают, чтобы не работать. Поскольку семьи нет, то ничего в Украине не удерживает
Трактор Віка• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
А если у человека высшее образование , его тоже пихают унитазы мыть ?
Да, сейчас у них турбо джоб. пока у вас диплом не признан и языка В2 нет - и квалификации нет. Что в общем то является правдой. Но никто лично Вам не мешает бевербунги рассылать на те позиции, которые Вы себе считаете подходящими и надеяться, что Вы подойдете и пройдете собеседования. Но надежды мало, если Вы не айтишник с хорошим английским и в востребованной сфере.
Дюйм оф о4ка• 03 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Не всі можуть зрозуміти, що таке глибоке німецьке село звідки виїхати фактично нереально. Хто не стикався, коли автобуси пару раз на день і ті деколи не ходять, і ви одна на зупинці стоїте за будь-якої погоди, бо крім вас цим автобусом ніхто не користується. Автору треба або в місто виїжджати, але без мови навіть поганої роботи не буде, а ті роботи що прибирання, миття посуду і т.п. це зарплата лише на оплату оренди часто. Я би на її місці поставила собі якусь мету - наприклад, спробувати здати екзамен і знайти роботу і встановити строк. Якщо не вийде, то повертатися в Київ. Краще їй там одній не буде. А хто там вище про дитину пише, той німецьких реалій взагалі не знає. Це не українці які за пару місяців встигають і в загс сходити, і сім´ю запланувати і дитину. Там це все роками триває і то результат невідомий.
Я бувала в Германії то знаю які там можуть бути села, але інші ризикують, щось змінюють у своєму житті, мої друзі в Бельгії та Франції також спочатку були то на фермі де навкруги нікого, то в глибокому селі, але шукали варіанти, та змінили умови. Але видно що автор не з таких, не така рішуча, в неї немає стимулу, можливо цей стимул і розуміння куди рухатись допомогла б поїздка додому.
Крижана бурулька• 03 января 2024
Ответ дляКучерявочка
ґ
Ну взбивайте сливки в масло, прорывайтесь в крупный город.
Либо примите, что вы не успешна и понижайте планку
Трахтибидох• 03 января 2024
Ответ дляКрижана бурулька
В Германии если вы не работали строго по специальности последние 10 лет, считается, что у вас нет специальности
Откуда они там знают , работала или нет . Есть диплом , значит и образование есть
Кучерявочка
• 03 января 2024
Ответ дляLonda___
100 відсотків
У цьому вся справа
я прекрасно знаю хто я. не у всіх з перших споб уе успішно. просто співпало що війна прийшла як раз коли і як раз з нуля планувала один перспективний проект запускати
Ясамаякрасивая)• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Майже кожен виїхав з вищою освітою
Трахтибидох• 03 января 2024
Ответ дляSo_so
Я не представляю, что меня (не будь ребенка) держало бы в Германии при наличии своей квартиры в Киеве.
А что только детям под ракетами страшно ?
У вас есть ребёнок , вам можно сидеть в Германии, а автору нет , если без ребёнка ?
Анти-анонім• 03 января 2024
Ответ дляТрактор Віка
А на В2 сейчас уже минимум отправляют. Надо еще доказать, что тебе нужен В2 и ты будешь работать высококлассным специалистом
Трактор Віка• 03 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
Автор, конечно, в Украине проще будет. Если, как здесь, пишут, начнут массово выгонять на работу, то смысл там сидеть?
Мои знакомые сидят только ради выплат, никто не работает. Выплаты уменьшат, отберут - и приедут домой
Немцы раскусили, что никто работать не собирается, это понятно- смысла нет, особо больше пособия и расходов на аренду с плохим языком не заработаешь.
Гигиенишвили• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Надо именно в Германии 10 лет работать, я так поняла
Кучерявочка
• 03 января 2024
Ответ дляТочноБудет
Вижу для вас выход вернуться домой и устроиться на работу. Отключиться от желания выйти замуж и уйти в работу. Это если у вас есть свое жилье здесь.
в Україні заміж зараз звісно не років 5 не світить.. чоловіків мобілізують, і серйозно налаштованим самотнім чоловікам не до пошуку жінки для серйозних стосунків
Бринзолетта• 03 января 2024
Ответ дляТихоЯ
Якось незвично про Німеччину таке читати. Хіба села в них не охайні і спокійні?
справа не в цбму. Охвйні. Але це село. Роботи там немає. Інфрастуктури, спорту (фітнес, басей) також. ЧАсто до магазину треба добре так проїхати
Крижана бурулька• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Потому что для хорошей работы по специальности нужен хороший бевербунг, рекомендации от прошлых работодателей, плюс на первом же собеседовании будет понятно, ну в самом деле)
А если вы инженер, а работаете бухгалтером 15 лет, считайте, из образования у вас лишь школа для Германии для Джоба. Самостоятельно вы можете найти работу бухгалтером при этом
Кучерявочка
• 03 января 2024
Ответ дляА вот недавно
Жители Харькова вам неистово сочувствуют и молятся за вашу безопасность
я родом з харкова, в мене там мама. я прекрасно в курсі.
Крижана бурулька• 03 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
Нет
Бла бла бла• 03 января 2024
Ответ длячаревна
Человек сидит в глухом селе, в чужой стране, денег в обрез, без знания языка, рядом контингент алкашей. Вы советуете ей рожать...серьёзно?
Та да. В этой ситуации ребенок будет контрольным в голову. Это если даже не думать о судьбе этого ребенка с мамой в депрессии.
Кучерявочка
• 03 января 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я вас читаю і розумію, що це просто офігєлі люди.
Я сама, двоє дітей, ми в Польщі. Самі. Квартира в оренді, працюю, діти і школах. І в мене не має часу скиглити.
а ким працюєте?
Бринзолетта• 03 января 2024
Ответ дляКучерявочка
погано з транспортом..раз на 1.5годині іноді раз в півгодини автобус. зранку може повести, що частіше.. після 18 години вже не повернешся туди..
там є будинок один там якісь іноземці і путінст якийсь що маббуь років 20 там.. аж на вулицю чути як він врубає ’дим сігарет с ментолом’ пісню.. і якось інший сусід ходив розбиратися чого опівночі так музика волає (будинок поряд) так його друган ножем на нього погрожувати став..
ще до вести темніє рано..освітлення слаьке
капец. Автор, у мене такий само стан, як і у Вас. Я не в Німеччині, але поряд. В мене 2 дітей, і ми рахуємо дні, щоб повернутися до Києва
Бринзолетта• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
да
Кучерявочка
• 03 января 2024
Ответ дляКофр для ноги
Тоже самое
Жила в Польше, ребенок был сам по себе, т.к. я не успевала пахать круглосуточно и жить
А у автора куча свободного времени и нытье
нема купи свободного часу, я постійно читаю, слухаю по своїй діяльності матеріали.
Крижана бурулька• 03 января 2024
Ответ длячаревна
Я ей советую найти мужчину и выйти замуж🤦🏼♀️
Инфотуфелька• 03 января 2024
Ответ дляБринзолетта
Та вони просто ці села в рекламі бачили і справді думають що все так і є:-))) Те, що часом до найближчого супермаркету на машині 15-20 км треба їхати (про автобус промовчу), ну велосипед на крайній випадок...але самі уявляєте, то в рекламі німецького села звичайного такого немає. За всім іншим також треба в місто їхати.
Трахтибидох• 03 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
Нет конечно .
Многие уже язык выучили , подтвердили диплом и работают по специальности.
Кто еще не знает хорошо язык , учат . Никого унитазы мыть не гонят , имея ВО