Кучерявочка• 03 января 2024

Не відчуваю закордоном в Німеччині відчуття безпеки(( а в Україні також..

В Україні страшно через ті ракети, дрони. Та і власне я ще роки 2 до повномасштабного вторгнення раші не мала відчуття безпеки і спокою, бо трохи не вийшов один бізнес і вийшла в мінус і стосунків не було в той час, тобто не було ніяких опор. Ще й вік - 34 роки (через 3 місяці вже 36) коли як би пока якщо не в карєрі, то хоч у сімейному сенсі состоятися..
От вже понад рік (коли рік тому були блекаути) я в Німеччині. Звісно, оскільки ні грошей, ні знайомих, ні знання мови не було, то я потрапила в забите село Баден-Вюртенберга. І як раз тоді почалися курси мовні. Тому оскільки з нуля, то 7 місяців майже постійно відволікалася від дурних думок вивченням мови... А потом виявилося, що екзамен не здала, хоч усі зусиля в мову вкладала. Звісно в селі особливо не поспілкуєшся, щоб практикувати...
Повтор може через місяці 3 аж буде. Але за ці 4 місяці після екзамену я трохи все проаналізувала, побачила який ту контингент - багато алкашей, мабуть і наркоманів.. ще й занурилася в питання як таки ут взагалі все по роботі влаштоване. З моїми данними я заробляти нетто максимум 1100 зможу. Та і тут роботи мало. А іздити з 2 пересадками де між поїздами 45хв чекати - ну таке.. ще в одну сторону майже 2 години... і це заради тих грошей що і як виплати+аренда+страховка+проїзд...
В більше місто переїхати я не знаю як без робочого контракту. Та і як жек на перегляди квартир ходити, якщо попит великий і треба хоча б 2 подивитися на день, бо ж проїзд майже 4 години туди і назад, і не факт що фермітери погодяться в зручний час, щоб перегляд за переглядом..
Чоловіки тут усі сімейні, або юні.. Та і настрій неромантичний - і воно ж відчувається їм що мені тривожно і страшно тут.
Думаю писати кундігун (це за 3 повних місяці треба) на аренду і їхати в Україну. Але тоді буде майже 1.5 роки яу не в Україні.. Ситуація все важча в Україні (повертатися дасть Бог буде куди в Києві). Ще і ту самотній нічого не відкласти толком по грошам...бо багато чого треба іноді непередбачуваного купувати (я з невеличким чемоданом їхала, тому звісно треба щось докупляти з речей доводилося)- так, за вирахуванням проїзду буде 300євро на перший час..
І це емоційне виснаження ще таке що я перевтомлена навіть якщо типу нічо не роблю. Друзів тут нема.
So_so• 03 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Для жителів Конча-Заспи? Нинішній рівень життя у Харкові обговорювати будемо чи зайве?
Каждый отталкивается от себя в оценках, я так думаю. Автор из Киева, причем тут Харьков?
Имея в Киеве жилье, уехать в глухое село, не иметь возможности никакой реализации, общения, жить среди каких то алкашей, чтобы при самом лучше раскладе работать на низкоквалифицированных работах?
Борисфенка• 03 января 2024
Ответ дляКучерявочка
життя. я хочу працювати, самореалізовуватися, вживу спілкуватися з людьми,
Спеціальність у вас якась є? Самореалізація в чому саме?
Квартиру на рік ви не хочете, ’це мене обтяжує’, у велике місто прибиральницею в готелі ви не хочете, ’це нецікаво’, женихів нема, німецьку не вивчили, директором заводу ’Опель’ вас не беруть.
Життя бентежне, що ж поробиш.
Бринзолетта• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Нет конечно .
Многие уже язык выучили , подтвердили диплом и работают по специальности.
Кто еще не знает хорошо язык , учат . Никого унитазы мыть не гонят , имея ВО
Напишите пожалуйста свой лмчный опыт как ВЫ диплом подтверждали и кем сейчас работаете? Свой опыт (не соседа, брата и теток с советчицы)
Сіґеле-міґеле• 03 января 2024
Як Ваше село називається
?
Трахтибидох• 03 января 2024
Ответ дляПапобус
Особенно про законы смешно пишете)
Меняйте текст на более правдоподобный.
Я живу в Киеве и не выезжала , мне не надо ничего менять .
Бринзолетта• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
А когда хотите ехать ?
в апреле.
Борисфенка• 03 января 2024
Ответ дляПапобус
Ви не страждаєте, а насолоджуєтесь і мрієте, щоб це було вічно. Це всі тут вже знають.
Я вмію бути вдячною життю за те, що маю в данний момент. І тим, хто в Німеччині, гріх скиглити, особливо про ’небезпеку’, зовсім вже мізки втратили.
В минуле вороття нема, війна.
Анти-анонім• 03 января 2024
Ответ дляКучерявочка
я як раз також думала про університет. але з ьемпами вивченння в селі потрібний для моєї професіі С1 був би роки через 3 - а ті роки коту під хвіст. та і ще вступити вже з недавніх пор треба таки запас грощей, і там є нюнст з обмеження роботи не більше 20годин на тиждень, за ті гроші не вижити. звісно при вступі вже всі стипендіі чи допомоги від держави скасовуються, якщо вік після 35
Ну вот не обижайтесь, ну какой С1, какой универ? Аусбильдунг - хорошая вещь, есть стипендия, будет работа. После университетов не всегда зарабатывают больше, чем после аусбильдунга. Почитайте за него
Анти-анонім• 03 января 2024
Ответ дляТрактор Віка
Тут же в каждой земля свои порядки. У нас В2 дают только если ты пошел на тайл цайт работать и при этом учитель, инженер, врач или воспитатель. Тогда они оплатят.
У нас уже почти никому не дают. Все пойдут работать.
Папобус• 03 января 2024
Ответ дляБорисфенка
В минуле вороття нема, війна.
А якщо завтра випруть з безкоштовної хати і знімуть виплати? Як швидко згадаєте, що дуже хотіли батьківщину захищати?
автор Кучерявочка • 03 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
Многие одинокие женщины выезжают, чтобы не работать. Поскольку семьи нет, то ничего в Украине не удерживает
я виїхала бо страшно і без води і світла доьу важко і до обстрілів так і не звикла. я думала дійсно швидко опаную мову, хай тимчасово живучи в селі, а далі підучуся ще і там подивимося - або вйна кінчиться або сподоається в німеччині і залишусь.. але через оте село виявилося, що все пішло шкереберть. я б в великому місті і прибирати б пішла - головне що перспективи в тому місті бачила , спілкуватися з людьми, знайомитися і т д.. а опинилася як ’отбувающая срок’
Трахтибидох• 03 января 2024
Ответ дляБринзолетта
Сестра двоюродная , дерматолог , уже работает по специальности, пока не подтвердила диплом , была помощником .
Бывшая коллега маркетолог , тоже подтвердила диплом и уже 2 месяца как работу нашла .
Анти-анонім• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Нет конечно .
Ну какие многие. Официально работает 10% беженцев из Украины. Вся проблема в языке.
Борисфенка• 03 января 2024
Ответ дляSo_so
Автор з Харкова, але не суть важливо. Вчора прилетіло немало ракет і в Харків, і в Київ.
Нічого не заважає авторці поїхати у велике місто. Інша справа, що вона хоче казкової самореалізації і принца, а з цим складно без стартової німецької. Тому авторка надумалася їхати додому в Харків, там мова ж є досконала, а самореалізації і принців завалися, чекають на неї.
Балаболка• 03 января 2024
Ответ дляТрактор Віка
а как ей удается сидеть? У нас джобцентр на работу гонит. ну там посуду мыть, отель убирать и т.п.. что там без языка можно - в основном путцать. И грозит что с 1 января за отказ может пособие уменьшать
Бывает такое. Я жду Б2 с октября, с ума сойти можно. Но сказали , раньше мест нет. А Б2 надо обязательно получить
Трактор Віка• 03 января 2024
Ответ дляБалаболка
Повезло, кому до конца октября одобили. мы не успели. Всех -арбайтен
Трахтибидох• 03 января 2024
Ответ дляАнти-анонім
Ну, так это логично . Язык сложный , за пол года не выучишь . Сирийцы больше 5 лет на пособиях сидят и никто не гонит их
автор Кучерявочка • 03 января 2024
Ответ дляАнти-анонім
А на В2 сейчас уже минимум отправляют. Надо еще доказать, что тебе нужен В2 и ты будешь работать высококлассным специалистом
мені жо речі джобцентр казав що принесете сертифікат про в1 - одразу дозволяєо на В2 (як раз через місяць тоді починалася група). але неочікувано виявилося що в мене А2...
Трахтибидох• 03 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Автор из Киева, в Харькове она родилась
So_so• 03 января 2024
Ответ дляБорисфенка
’Ситуація все важча в Україні (повертатися дасть Бог буде куди в Києві’. И я уточнила, у неё есть своя квартира в Киеве.
Поехать в большой город уборщицей в отелях?
Зачем? В Киеве жизнь кипит. Если бы ребенок был, жилья нет итд тогда понятно, можно жить так как она сейчас живёт.
Балаболка• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
А если у человека высшее образование , его тоже пихают унитазы мыть ?
Дают выбор,учиться или работать. Если не способен язык учить, тогда конечно только уборка или помощь старикам. А если хочешь( можешь) учиться, то они только рады
Анти-анонім• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Германия и в Сирию столько денег не отправляет, как в Украину.
Трактор Віка• 03 января 2024
Ответ дляКучерявочка
Я сдала В1. Пока училсь, да писали, что одобрят, но тут появился турбо джоб(ну это понятно, деньги кончились у них, цены растут, в экономике рецессия) Просто и работы то особо нет
Борисфенка• 03 января 2024
Ответ дляПапобус
Піду мити тарілки і туалети, чи й не переляк. Мінімальна зарплата 2200 євро в місяць, якщо ви раптом не в курсі.
Поки в Україні обстріли, повернутися не можу. Після перемоги повернемося, але особливих ілюзій про самореалізацію і якість життя не маю, буде важко. Тому тут поки що, як на вимушеному курорті.
Трахтибидох• 03 января 2024
Ответ дляТрактор Віка
И где работать без языка ? Полы мыть ?
А если не пойдёте , то что ? Лишат пособия ? Ну тогда на реального беженца продавайтесь как сирийцы , они тогда обязаны платить
автор Кучерявочка • 03 января 2024
Ответ дляSo_so
Имея свою квартиру в Киеве
так не виїхати ж через річний контракт аренди(( я б рада. в мене влітку по роботі в Києві як раз була гарна перспектива! але не розрішили розірвати кнтракт чи замість себе запропонувати людину на аренду(( і це звісно градус депресііпіднімає, бо я реально монгла тоді гарно почати заробляти... але змушена тут як дурник на державних коштах ледь кіеці з кінцями зводити
VivaForever• 03 января 2024
Ответ дляПтица секретарь
Не ипут, не развлекают. Индекс ебабельности упал ниже нуля. Срочно нужна эвакуация на Мальдивы
Из сохранением пособия
Трахтибидох• 03 января 2024
Ответ дляБорисфенка
2200 это после уплаты налогов ?
автор Кучерявочка • 03 января 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Я ей советую найти мужчину и выйти замуж🤦🏼‍♀️
і засісти жити в німецькій глубінці, де неможливо розвернути підприємницьку діяльність(((
при цьому є віра що війна закінчиться і навіть поранений київ перпективніше німецького села
автор Кучерявочка • 03 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Та вони просто ці села в рекламі бачили і справді думають що все так і є:-))) Те, що часом до найближчого супермаркету на машині 15-20 км треба їхати (про автобус промовчу), ну велосипед на крайній випадок...але самі уявляєте, то в рекламі німецького села звичайного такого немає. За всім іншим також треба в місто їхати.
отож, і то що в селі найдешевший домашній інтернет 60 євро, в той час як можна в великому місті і за 20євро на місяць