Кучерявочка• 03 января 2024

Не відчуваю закордоном в Німеччині відчуття безпеки(( а в Україні також..

В Україні страшно через ті ракети, дрони. Та і власне я ще роки 2 до повномасштабного вторгнення раші не мала відчуття безпеки і спокою, бо трохи не вийшов один бізнес і вийшла в мінус і стосунків не було в той час, тобто не було ніяких опор. Ще й вік - 34 роки (через 3 місяці вже 36) коли як би пока якщо не в карєрі, то хоч у сімейному сенсі состоятися..
От вже понад рік (коли рік тому були блекаути) я в Німеччині. Звісно, оскільки ні грошей, ні знайомих, ні знання мови не було, то я потрапила в забите село Баден-Вюртенберга. І як раз тоді почалися курси мовні. Тому оскільки з нуля, то 7 місяців майже постійно відволікалася від дурних думок вивченням мови... А потом виявилося, що екзамен не здала, хоч усі зусиля в мову вкладала. Звісно в селі особливо не поспілкуєшся, щоб практикувати...
Повтор може через місяці 3 аж буде. Але за ці 4 місяці після екзамену я трохи все проаналізувала, побачила який ту контингент - багато алкашей, мабуть і наркоманів.. ще й занурилася в питання як таки ут взагалі все по роботі влаштоване. З моїми данними я заробляти нетто максимум 1100 зможу. Та і тут роботи мало. А іздити з 2 пересадками де між поїздами 45хв чекати - ну таке.. ще в одну сторону майже 2 години... і це заради тих грошей що і як виплати+аренда+страховка+проїзд...
В більше місто переїхати я не знаю як без робочого контракту. Та і як жек на перегляди квартир ходити, якщо попит великий і треба хоча б 2 подивитися на день, бо ж проїзд майже 4 години туди і назад, і не факт що фермітери погодяться в зручний час, щоб перегляд за переглядом..
Чоловіки тут усі сімейні, або юні.. Та і настрій неромантичний - і воно ж відчувається їм що мені тривожно і страшно тут.
Думаю писати кундігун (це за 3 повних місяці треба) на аренду і їхати в Україну. Але тоді буде майже 1.5 роки яу не в Україні.. Ситуація все важча в Україні (повертатися дасть Бог буде куди в Києві). Ще і ту самотній нічого не відкласти толком по грошам...бо багато чого треба іноді непередбачуваного купувати (я з невеличким чемоданом їхала, тому звісно треба щось докупляти з речей доводилося)- так, за вирахуванням проїзду буде 300євро на перший час..
І це емоційне виснаження ще таке що я перевтомлена навіть якщо типу нічо не роблю. Друзів тут нема.
Гигиенишвили• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
А если у человека высшее образование , его тоже пихают унитазы мыть ?
Какая разница, что там за образование, если человек язык немецкий не знает
Коли мовчу- приємна жінка• 03 января 2024
Ответ дляНаливайКа
Яке місто? Де працюєте? Скільки оренда + кп?
Недалеко від Варшави. Оренда з комунальними 3500. Працюю в відділі бухгалтерії
ОхиИВздохи• 03 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я в Германии не чувствовала себя счастливой.
Но чувства опасности не было, просто никакого вкуса жизни.

П.с. мне в апреле 36.
Понимала, что уже поздно начинать жизнь с нуля, в институт идти, а на низкоквалифицированную работу идти ох как не хотелось. Это страшно угнетало.
Вы вернулись домой?
ЯНаПэПэ• 03 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
Только написать хотела, толку с того образования если на работе язык нужен и англ не подходит
Птица секретарь• 03 января 2024
Не ипут, не развлекают. Индекс ебабельности упал ниже нуля. Срочно нужна эвакуация на Мальдивы
НаливайКа• 03 января 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вы освоїли їхнє законодавство?))
Гигиенишвили• 03 января 2024
Автор, конечно, в Украине проще будет. Если, как здесь, пишут, начнут массово выгонять на работу, то смысл там сидеть?
Мои знакомые сидят только ради выплат, никто не работает. Выплаты уменьшат, отберут - и приедут домой
автор Кучерявочка • 03 января 2024
Ответ дляСМСница
Починайте вже онлайн. Що зараз заважає?
треба показувати оборот на картці. навіть якщо 100євро зароблю, заставлять якесь гевербе оформлять, місяці листи слати в джобуцентр.. і ще не факт, що коли я все закрию і уіду вони там не перерахують у грудні (всі податки в грудні перераховують) що я ніби щось виннапо грошам , навіть якщо я в травні уїду..
а не ті обороти, щоб на мамину пенсійну картку виводити заробіток. до того ж кажуть що поступоенія на картки навіть у пенсіонерів можуть перевіряти і їй через мене знімуть ще недайбоже щось.
Бла бла бла• 03 января 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я вас читаю і розумію, що це просто офігєлі люди.
Я сама, двоє дітей, ми в Польщі. Самі. Квартира в оренді, працюю, діти і школах. І в мене не має часу скиглити.
Аналогічно, дитина правда одна. Але немає часу на депресію, бо треба працювати. Після20 рочків в офісі зараз працюю в торгівлі, зп не айс, мови рівня мого ще не достатньо , щоб почуватися нормальною людиною) Курси мовні тільки зараз по вечорах онлайн знайшла безкоштовні, й то слухаю якщо я не в праці. В нашому місті були в 2022 році 1 раз на тиждень курси, то без сенсу. Вчилася сама потрохи на ютубі як на працю шла, ну й в праці з клієнтами трохи навчилася. Нема часу нити, бо хочеться шоб було не тільки на хліб, а ще й на масло. А тут всьо пропало ...
Ответ дляНаливайКа
Вы освоїли їхнє законодавство?))
Займаюсь базами даних і фактурами.
автор Кучерявочка • 03 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля

П.с. мне в апреле 36.
а де ви зараз? довго були в німеччині?
Крижана бурулька• 03 января 2024
Ответ длячаревна
Такие советы надо скринить и в раздел юмора размещать. Она своей жизни лажу дать не модет, а то ещё ребёнка и да немцы уже штаны сняли ждут
Автор тоже могла бы посмеяться над вашей жизнью🤷‍♀️
Бла бла бла• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Нет, во всей Европе сразу личный кабинет дают, водителя личного и чемодан бабла, чтобы платьев в офис купить))
Ответ дляБла бла бла
Так, від теми в шоці.
Таки бідна, така бідна
Трахтибидох• 03 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
Ну так курсы же для этого .
Человек ходит на курсы и потом по специальности работает .
Зачем его гнать унитазы мыть ?
Да и не верю , я в это
Некоторые почти два года сидят на пособиях и никто их не гонит работать
автор Кучерявочка • 03 января 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Влюбиться Вам нужно, а не в Украину ехать
в кого? тут нема в кого

я люблю оофлайн під час навчання чи роботи чи на фіинесі знайомитися, а тут асортимент цих місць дорівнює нулю.
Инфотуфелька• 03 января 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Не всі можуть пристосуватися до нових умов та іншого менталітету. Не всі контактні та пробивні. Напевно ви з тих людей, які не люблять щось змінювати в своєму житті і важко звикають до нового. Вам напевно краще було б дома, тим більше якщо ви не з прифронтового регіону. Так, тут важко під обстрілами, в Україні вже немає спокійних місць, але я своє життя в іншій країні не уявляю, тому і не виїзжала. Поверніться, якщо є змога ненадовго додому, можливо ви зрозумієте , що дома краще, а можливо навпаки переконаєтесь, що шляху назад немає, та будете ставити нові цілі для себе в Германії.
Не всі можуть зрозуміти, що таке глибоке німецьке село звідки виїхати фактично нереально. Хто не стикався, коли автобуси пару раз на день і ті деколи не ходять, і ви одна на зупинці стоїте за будь-якої погоди, бо крім вас цим автобусом ніхто не користується. Автору треба або в місто виїжджати, але без мови навіть поганої роботи не буде, а ті роботи що прибирання, миття посуду і т.п. це зарплата лише на оплату оренди часто. Я би на її місці поставила собі якусь мету - наприклад, спробувати здати екзамен і знайти роботу і встановити строк. Якщо не вийде, то повертатися в Київ. Краще їй там одній не буде. А хто там вище про дитину пише, той німецьких реалій взагалі не знає. Це не українці які за пару місяців встигають і в загс сходити, і сім´ю запланувати і дитину. Там це все роками триває і то результат невідомий.
Крижана бурулька• 03 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля

П.с. мне в апреле 36.
Да, вкуса жизни в Германии точно нет. Все скучно и старомодно, это да)
Миллениалка• 03 января 2024
Я розумію ще коли дітей вивозять, або молодь навчатися їде, а самотня жінка - чого тікали, ’жениха’ шукали?
автор Кучерявочка • 03 января 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ви ще не знаєте хто ви і що ви, куди рухатись. Вам неспокійно скрізь буде
я прекрасно знаю хто я і що я. і перед війною як раз новий проект планувала запускати, але все накрилося..
Бла бла бла• 03 января 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так, від теми в шоці.
Таки бідна, така бідна
Бо куди б ти не поїхав, ти візьмеш з собою себе (с)
чаревна• 03 января 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Я смеюсь не с её жизни, а с вашего глупого совета ей
Крижана бурулька• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Ну так курсы же для этого .
Зачем его гнать унитазы мыть ?
Да и не верю , я в это
В Германии если вы не работали строго по специальности последние 10 лет, считается, что у вас нет специальности
Аноним Советчик• 03 января 2024
Ответ дляКучерявочка
в Києві майже всі порозʼїхалися, і от піля недавніх обстрілів ті що залишалися - вже уїзжають.
Житло дай Бог щоб вистояла. верхній 15 поверх... коли нема світла, то і проблеми з наявністю води..
по роботі також треба буде все з нуля і вже щось онлайн
В Киеве ЗП очень упали и 300 евро это норм зп
Гигиенишвили• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Ну так курсы же для этого .
Зачем его гнать унитазы мыть ?
Да и не верю , я в это
Да, знакомая в Швейцарии с марта 2022 года сидит на пособии, никто работать не заставляет. Это же еще от страны зависит
So_so• 03 января 2024
Ответ дляКучерявочка
Я не представляю, что меня (не будь ребенка) держало бы в Германии при наличии своей квартиры в Киеве.
Анти-анонім• 03 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Уже да. Если человек с высшим образованием не смог за столько время даже на натянутый В1 сдать, то что еще остается. И немецкое высшее образование очень отличается от нашего
Крижана бурулька• 03 января 2024
Ответ длячаревна
Посмейтесь с себя. Вы чайлдфри? Или все-таки имеете детей?
Бринзолетта• 03 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля

П.с. мне в апреле 36.
Вы вернулись?
Стебель березы• 03 января 2024
поток мыслей, набор слов. читать вашу писанину невозможно, но, я поняла одно- вам к психологу нужно. а то везде, где бы вы ни были, вам будет плохо.