Вимагаю спілкування• Изменено 04 января 2024

Хто знає як замовити зару з Португалії в Італію

На пряму не хочуть відправляти
А потрібний розмір є тільки там
Та і ціни дешевші
Luxurygirl• 04 января 2024
Ищите перевозчиков отправляете на их склад они вам пересылают, вряд ли будет дешевле

Зара вам из Португалии в Италии не отправит, вы думаете там тупые сидят?:))
автор Вимагаю спілкування • 04 января 2024
Ответ дляLuxurygirl

Так думала))) раз два і замовила)
В Італії є тільки 41 розмір, а так хочеться)
Баба на горошині• 04 января 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Так думала))) раз два і замовила)
Если уж сильно хочется, закажите в Украину и пусть вам передадут перевозчиком.
Позаземний розум• 04 января 2024
Съездить в Португалию на выходные)
Добра, коли сита!• 04 января 2024
Никак. Я в Словакии и иногда лучше заказать через Украину в Португалии, дешевле
Домашка• 04 января 2024
на склад Міста в Португалії, подивіться які вони надають можливості по відправках, може відправлять і в Італію