Рубаю олівлє• 04 января 2024
Яка зараз ситуація з виїздом, достовірна
Випускають багатодітних? Чоловік має йти до військкомату за уточненням. В загальному ніякої точної інфо не можна знайти
Локшина на вухах• 04 января 2024
Ну Вы под анонимами спросили, сейчас расскажут самую достоверную информацию
Брюлик в стразах• 04 января 2024
Достоверная: сейчас снимут анонимность и вы сдрыснете в туман
Губной рояль• 04 января 2024
Треба не за уточненням йти, а за відстрочкою. Відстрочку виставлять після проходження влк. В усякому разі моєму тільки після влк надали
Забула що?• 04 января 2024
Чула від людей, що зараз беруть на польському кордоні: і інвалідів, і багатодітних, але чи правда - не знаю
Рубаю олівлє
• 04 января 2024
Сьогодні чоловік іде до військкомату. Одні знайомі на кордоні зараз. Одні кажуть пускають без проблем.
Локшина на вухах• 04 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Судя по тому, что тем про невыпуск пока нет - стало лучше
Мамкиня доця• 04 января 2024
Я думаю, що військомат без проблем багатодітним поставить відстрочку, і на кордоні нормально пропустять
Рубаю олівлє
• 04 января 2024
Ответ дляГубной рояль
Мій має бронь від держави і проходив влк. Але бронь не дає ж можливість перетнути кордон
Я шалунья• 04 января 2024
Ответ дляЗабула що?
Куди беруть? ОБС?
Рубаю олівлє
• 04 января 2024
Ответ дляЗабула що?
Думаю тут вже було б мільйон тем
Забула що?• 04 января 2024
Ответ дляЯ шалунья
Куди беруть? ОБС?
Казали, що везуть в центр комплектування
Я шалунья• 04 января 2024
Ответ дляЗабула що?
Удалено администрацией...
Ворожу на каві• 04 января 2024
Ответ дляЗабула що?
А чого не одразу у Військо Польське?
А я женатая• 04 января 2024
Все индивидуально. Если доки в порядке и вам можно выехать, выедет . Проверяют но не всех
Рубаю олівлє
• 04 января 2024
Ответ дляА я женатая
Ясно. Нам то треба не зараз, а в березні на день народження до сина. Але хто знає скільки ті довідки роблять
Сорока-ворона• 04 января 2024
Ответ дляЗабула що?
Куди беруть?
Love_Love_Love_• 04 января 2024
Ответ дляЗабула що?
Куди беруть?
Пускаю бісики• 04 января 2024
На кордоні з Угорщиною, багатодітних пропускають якщо їде хоча б з однією дитиною.
Рубаю олівлє
• 04 января 2024
Ответ дляПускаю бісики
Та, то далеко їхати
Love_Love_Love_• 04 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
А чого не одразу у Військо Польське?
Войско
успокойте_Меня• 04 января 2024
Ответ дляЗабула що?
Куди беруть?
Яичница с беконом• 04 января 2024
Ответ дляГубной рояль
І що ? Не пригодний
Яичница с беконом• 04 января 2024
Ответ дляЗабула що?
Куди беруть?
Сорока-ворона• 04 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
І ви думаєте, що все в березні буде ось прямо так, як в цю хвилину?
Рубаю олівлє
• 04 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Войско росіянською
Польською войсько)
Ворожу на каві• 04 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Польською войсько)
У мене написано українською, тому військо
Яичница с беконом• 04 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Автор, ви хочете щоб ми з ним пішли?
Помидорина• 04 января 2024
По отзывам пропускают, но уже не так лекго и на каждом пункте свои приколы. Многодетных вместе с детьми пропускают
успокойте_Меня• 04 января 2024
Ответ дляЗабула що?
Та нє, матрьоню ви чого, прям там шелтер тцк розгорнули. Там і влк проходять, прям під шлагбаумом