04 января в 16:44

Є тут ті в кого діти лікуються від амбліопії ока?

Які берете пластирі для очей?
Тантрический кекс 04 января в 16:46
купуємо Ortopad
автор Телячі ніжноСті 04 января в 16:47
Ответ дляТантрический кекс
купуємо Ortopad
Де? Не можу їх зараз ніде знайти, вони легко знімаються?
Холодная каша 04 января в 17:10
Ми придбали в оптиці оклюдер за 40 гривень, він зручний і багаторазовий. Одягається на окуляри. І ще донька курс апаратів проходила.
автор Телячі ніжноСті 04 января в 17:59
Ответ дляХолодная каша
Ми придбали в оптиці оклюдер за 40 гривень, він зручний і багаторазовий. Одягається на окуляри. І ще донька курс апаратів проходила.
На апарати також ходимо, а оклюдери шукаю саме пластирі, тому що нам окуляри відмінили.
Примарочка 04 января в 18:05
Ответ дляТелячі ніжноСті
Де? Не можу їх зараз ніде знайти, вони легко знімаються?
Мы брали всякое разное, оклюдеры, повязку пирата, просто обычную бумажку на очки, салфетку лейкопластырем приклеивали.
Примарочка 04 января в 18:06
Кстати, можно взять повязку для сна и в нужном глазе вырезать отверстие.
Тантрический кекс 04 января в 20:21
Ответ дляТелячі ніжноСті
Де? Не можу їх зараз ніде знайти, вони легко знімаються?
https://zirok.in.ua/ua/
Замовляю тут завжди. Спробували різних виробників, то цей саме краще підійшов. Знімається досить легко, але шкірі треба час звикнути. Коли дитина плаче, то пластир треба замінити, бо буде подразнення.
Якщо бували почервоніння, то рятував судокрем. Але то було рідко. Носили до 8 годин саме найдовше.
автор Телячі ніжноСті 04 января в 20:57
Ответ дляТантрический кекс
https://zirok.in.ua/ua/
Замовляю тут завжди. Спробували різних виробників, то цей саме краще підійшов. Знімається досить легко, але шкірі треба час звикнути. Коли дитина плаче, то пластир треба замінити, бо буде подразнення.
Якщо бували почервоніння, то рятував судокрем. Але то було рідко. Носили до 8 годин саме найдовше.
Дякую)) замовляю