Місячне Сяйво• Изменено 04 января 2024
В чому вам чоловіки відмовяють у декреті? Мій відмовив у мобільному
Попередній айфон пропрацював 4 роки і накрилась і батарея, і пішли кольорові полоси по всьому екрану. Сьогодні затіяв сварку - обвинуватив, що я поламала його заварний чайничок і не хочу зізнаватись. Обізвав брехухою і на моє : ’Послухай мене, твій чайник я лише переставила зі столешниці в шухляду і знати не знаю, чому там випав той елемент’, -- відповів: ’ТВоє слово для мене нічого не значить. Брешеш, а могла би правду сказати’. Сово за слово - я згадала, коли він ще мене обвинувачував у брехні і перерахувала. І кажу: ’ТОбі не здається, що ти гівнюк після всіх цих випадків?’ І прилетіо: ’Ну все , нового телефону не буде. Дітсавай сімку зі свого запасного, будеш зі старим далі ходити. Мені посрать’. Зауважу, ми попередньо ще місяць тому домовились: рівно половину суми за телефон даю я зі своїх робочих декретних, він додає ще половину. Це насправді мої останні гроші, вже 10 міс у декреті й гроші свої закінчились. Мені це напряму схоже на фінансове та психологічне насилля. Як вам зі сторони здається? І ні, варіант розлучатись зараз не варіант - я не витягну себе, дитину й комуналку , навіть якщо повернусь на свою роботу. Бо тоді ще доведеться наймати няню. Допоможіть своїми історіями чи порадами, дівчата
Поторописька• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
з усім згодна, крім соціалу за кордоном. в квратиру вклала я багато грошей і цьому муділі не віддам
А как вы его заставите ее поделить?
Ну вот суд, раздел имущества. Поделили 50/50. Что дальше? Ваши действия?
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Мой муж от меня ушел, когда я подала на алименты, потому что мне надоело выпрашивать деньги, купил квартиру, оформил на свою маман и делал там ремонт - соответственно все деньги туда, а я должна была выпрашивать покупать продукты (денег он не давал давно, очень давно, а вот продукты покупал, комуналка 50/50)
Короче он обиделся, что я подала на него в суд, типа это предательство с моей стороны. Но я думаю, что он давно хотел уйти, просто хотел сделать так, чтоб это я была виновата что ’разрушила семью’, ему очень важно чтоб окружающие считали его хорошим отцом/мужем/человеком.
Но я подала тогда, когда мне его уход в плане помощи роли не сыграл, то есть все бытовые обязанности + дети на мне, не надо их возить в садик, мне не надо у него отпрашиваться чтоб сходить в парикмахерскую, то есть когда я стала относительно от него независима
Автору перед тем как идти на конфронтацию нужно 100 раз прокрутить в голове самый худший исход события и только тогда действовать. Может действительно стоит еще годик-полтора потерпеть, а в это время собирать деньги, а потом уже и на работу можно и когда почувствуете почву под ногами, то можно и на развод подавать, и квартиру делить
саме так! дуже дякую за вашу відповідь
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляМама Карло
Правильно. Ушел, потому что был не заинтересован в семье. Поэтому я и говорю: два варианта - либо прогнется, либо уйдет и хер с ним, потому что жить с тем, кому ты нафиг не нужна - очень на любителя.
Моего мужа в жизни занесло лишь один раз. Я была в декрете, не работала и перспективы были весьма туманны. Но сразу поставила его на место, потому что я себя люблю и терпеть закидоны не собираюсь. Мужа хватило на месяц )))) Потом все осознал, просил прощения и уже много лет кружит и лелеет с удвоенной силой. Потому что знает - терпеть не буду
будь ласка, поділіться - ЯК вам вдалось поставити його на місце? що ви говорили, яку стратегію використовували?
Засомневаю• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Ок, ваші вкладання грошей якось підкріплені документами? Чи готові вы судитися і платити судові збори? Можливо оплачувати консультації адвоката?
Просто в погоні за справедливістю ви можете витратити останні гроші які у вас є і залишитися в ще більших боргах.
Плюс якщо ви не підете від чоловіка просто зараз, то вам чекає ще не один рік принижень. І можливо потім коли-небудь вы щось відсудите. Але ці роки і витрачені нерви вам ніхто не поверне.
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляЗасомневаю
Є юридично оформлена розписка від чоловіка про те, що в такий-то період я дала йому кошти на покупку цього житла
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляПоторописька
А как вы его заставите ее поделить?
продаємо квартиру
Засомневаю• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Тоді можливо шанси є. Але попереду все одно суди і апеляції. Ви зможете фізично з ним ужитися в одній квартирі після розлучення, якщо доведете що ваша частка там є і виб´єте якісь аліменти?
Не факт далеко, що він захоче продавати квартиру і ділити гроші
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляПасти Ла
З фопа можуть бути цілком хороші аліменти
підкажіть, а ви не знаєте, які будуть аліменти з ГІГ-контракту в айтішник? це те саме по грошам , що фоп чи краще?
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляInno4ka-ya
А куплена у шлюбі? То тоді це все одно сумісна власність
ОФОРМЛЕНА в шлюбі. але більша частина коштів внесена була ДО шлюбу
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Хай тягає. В вас є докази, що кошти вкладали?
так. є розписка, завірена юристом
Поторописька• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Там 1200 євро мін виплата. Тож по логіці 25% на дитину. 300 євро. Якщо мін виплата
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляПоторописька
о! оце вже справа . і він ніяк не зможе зробити так, щоб виплати були менші? це якось автоматично буде прораховуватись? перепрошу, просто я ще не цікавилась цим питанням, бо він буквально зараз переходить на гіг
Поторописька• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Стане фопом. І подасть оскарження в суд. Що в нього ніяк не вистачає грошей на виплату 300 євро. І він може платити 2500 грн максимум.
Поторописька• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Але все це добре, коли вам є де жити.
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляПоторописька
ну так це його компанія зобов.язала перейти на гіг.
Поторописька• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Ви не знаєте як це робиться? Як перейшов - так і назад до фопа повернувся
Місячне Сяйво
• 05 января 2024
Ответ дляПоторописька
компанія не дає такого права, всім сказали - робимо перехід і все
Подмигашка• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
я не знаю. Зі сторони правда все дуже погано? я вже в цьому пекельці багато часу, очі , напевно, сильно замилені
ТАК! ВСЕ ДУЖЕ ПОГАНО!
Поторописька• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну думайте як вам зручно
Ви ж тільки бачите те, що ви хочете
І квартиру він продасть тому що вам так треба, і аліменти буде платити. Все буде. Тільки поки що вам видає по гривні на витрати і карту заблокував.
А ви можете далі думати, що цей жлоб так просто вам половину квартири віддасть та аліменти заплатить
Ви ж тільки бачите те, що ви хочете
Мама Карло• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
просто сказала, что меня его поведение не устраивает и терпеть я его не собираюсь. Готова к разводу. И мужа в полный игнор (при детях, конечно, сохраняли видимость общения). Никаких скандалов, просьб и прочего. Просто жила своей жизнью, работала онлайн, занималась первоклассником и малышом.
Но моему мужу важна была семья, поэтому он типа ’переосмыслил все’ - прогнулся в общем
Inno4ka-ya• 05 января 2024
Ответ дляМама Карло
Согласна. Но еще огромное значение имеет, готова ли женщина, чтоб с ней обращались как с тряпкой. Если готова - можно и подождать. Но тогда развод неизбежен. А если показать зубы в самом начале, то очень вероятно, что и муж посмотрит другими глазами.
С подстраивающимися женщинами, конечно, удобно, но их мало кто любит и ценит
З.Ы. я в свое время просто нашла дистанционную работу )) это несложно, если есть желание. В феврале 2024 пришлось этот финт повторить )))
Вы к нам из будущего заглянули?
Мама Карло• 05 января 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Вы к нам из будущего заглянули?
видела, но время редактирования истекло
уверена, вы все поняли правильно )))))
Пасти Ла• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Все залежить від розміру його доходу.
_Злата Ibra_• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
а я красива і все ще молода в свої 35
Я не считаю, что 35 это старость, но обычно хотят айфон, хоть тресни, если денег нет даже, совсем молодые и для тик тока активного, ютуба и тд
_Злата Ibra_• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
в мене є професія, в сфері комунікацій та медіа. і працювала я з 19 років. просто зарплата низька порівняно з чоловіковою - 23 тисячі грн
23 это неплохая зп для Украины. У мужа значит вообще хорошая зп, а на вас жалеет, капец конечно, неприятная ситуация
Свекруня• 06 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
ну, він ФОП, Аліменти - середнє по області.... не розженусь! а так би - подавала!
Вони вам зайві?
Пукимончиг• 06 января 2024
Ответ дляЖена миллионера
Не тратьте деньги.Видимо Вам этого хочется.Мои все родственники именно для работы его используют,он помогает им зарабатывать деньги,а не в целях выпендрежа.И они без напряга его покупают,а не берут в кредит,как малолетки.Иногда привозят из Америки,у них там акции бывают.
Для фото нашей продукции, у меня флагман лж, жаль, что последний, больше не будут выпускать, это были самые качественные и надежные смартфоны. На айфон теперь точно не куплю, скорее гугл или самсунг.
Жена миллионера• 06 января 2024
Ответ дляПукимончиг
Сейчас Самсунг не очень.У моих знакомых сгорели ТV цена их более 50000,проработали мене 2 лет.