Місячне Сяйво• Изменено 04 января 2024
В чому вам чоловіки відмовяють у декреті? Мій відмовив у мобільному
Попередній айфон пропрацював 4 роки і накрилась і батарея, і пішли кольорові полоси по всьому екрану. Сьогодні затіяв сварку - обвинуватив, що я поламала його заварний чайничок і не хочу зізнаватись. Обізвав брехухою і на моє : ’Послухай мене, твій чайник я лише переставила зі столешниці в шухляду і знати не знаю, чому там випав той елемент’, -- відповів: ’ТВоє слово для мене нічого не значить. Брешеш, а могла би правду сказати’. Сово за слово - я згадала, коли він ще мене обвинувачував у брехні і перерахувала. І кажу: ’ТОбі не здається, що ти гівнюк після всіх цих випадків?’ І прилетіо: ’Ну все , нового телефону не буде. Дітсавай сімку зі свого запасного, будеш зі старим далі ходити. Мені посрать’. Зауважу, ми попередньо ще місяць тому домовились: рівно половину суми за телефон даю я зі своїх робочих декретних, він додає ще половину. Це насправді мої останні гроші, вже 10 міс у декреті й гроші свої закінчились. Мені це напряму схоже на фінансове та психологічне насилля. Як вам зі сторони здається? І ні, варіант розлучатись зараз не варіант - я не витягну себе, дитину й комуналку , навіть якщо повернусь на свою роботу. Бо тоді ще доведеться наймати няню. Допоможіть своїми історіями чи порадами, дівчата
Ответ дляМісячне Сяйво
я коли прийшла до нього і кажу - пішли побалуємся в душі - він скривився і каже - це що, ти так напряму. треба тобі краще постаратись. я не хочу сексу. і в нас немає сексу вже 6 міс з того часу
Таке скоріше за все через те що сумісності у сексі немає. Тут або вмикнути вольове рішення, підіграти роблячи так як хоче і скільки хоче чоловік, або зміритися що сексу немає. Ще можливо що у нього порнозалежність.
Для розуміння наведу приклад мені не подобається коли жінка висловлює негатив в мою сторону перед, підчас, або після сексу (словами або емоційно). Сам секс може бути не дуже, але слова та емоції яка жінка спрямовує в мій бік - важливі. Спробуйте спокусити чоловіка та притримати гострий язик. Якщо прям припече - то понийте подругам, а не чоловіку.