Місячне Сяйво• Изменено 04 января 2024

В чому вам чоловіки відмовяють у декреті? Мій відмовив у мобільному

Попередній айфон пропрацював 4 роки і накрилась і батарея, і пішли кольорові полоси по всьому екрану. Сьогодні затіяв сварку - обвинуватив, що я поламала його заварний чайничок і не хочу зізнаватись. Обізвав брехухою і на моє : ’Послухай мене, твій чайник я лише переставила зі столешниці в шухляду і знати не знаю, чому там випав той елемент’, -- відповів: ’ТВоє слово для мене нічого не значить. Брешеш, а могла би правду сказати’. Сово за слово - я згадала, коли він ще мене обвинувачував у брехні і перерахувала. І кажу: ’ТОбі не здається, що ти гівнюк після всіх цих випадків?’ І прилетіо: ’Ну все , нового телефону не буде. Дітсавай сімку зі свого запасного, будеш зі старим далі ходити. Мені посрать’. Зауважу, ми попередньо ще місяць тому домовились: рівно половину суми за телефон даю я зі своїх робочих декретних, він додає ще половину. Це насправді мої останні гроші, вже 10 міс у декреті й гроші свої закінчились. Мені це напряму схоже на фінансове та психологічне насилля. Як вам зі сторони здається? І ні, варіант розлучатись зараз не варіант - я не витягну себе, дитину й комуналку , навіть якщо повернусь на свою роботу. Бо тоді ще доведеться наймати няню. Допоможіть своїми історіями чи порадами, дівчата
Оксана_12• 05 января 2024
Ответ дляПрестидижитатор
А реально після судів, що буде мати автор, крім того що буде жити в квартирі, але поки її виганяють? Відсудить вона половину , а далі ? У мене у знайомих була квартира поділена, різні особисті рахунки, але то не життя. Дуже багато неприємностей робив колишній чоловік і жінок водив і харчі брав і псував їжу і замки і постійні скандали. Міліція розводили руками. На продаж дозвіл не давав.
Нічого не дасть крім частки в майні. І він без її дозволу фіг що зробить з тією квартирою. Якщо жінка власник лише половини, то і чоловік власник лише половини. Навіть якщо третини & це але зовсім інша історія. Починаючи зі значного зниження вартості такої нерухомості і пріоритетного права викупу

Я натуралка• 05 января 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Хто таке радить, просто не бачили принципових чоловіків які після такого ні гроша в дім не принесуть. Невже прибиранням, прасуванням, пранням і їжею можна заставити себе поважати, невже це безвихідь, більшість чоловіків це все зможуть самостійно, не так комфортно, але зможуть. Чи зможе жінка без чоловіка і його заробітку і кому буде складніше. Не радьте автору заганяти себе в глухий кут.
Автор давно там. Единственный верный совет который можно дать - бежать от такого. Но автору ж это не походит. А денег он и так ей не дает. Так зачем напрягаться и обслуживать его?
Престидижитатор• 05 января 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ну куди бігти? Якщо нема житла і заробітку і дитина маленька? От вона вийшла з хати і куди? Вийти на роботу і няню це варіант. Але дитині потрібна мама. Тут треба зважувати, що важливіше, начхати на чоловіка і зробити так як тобі вигідніше чи бути упертою. Можна вмйти на роботу, щоб почувати себе незалежною, але питання чи буде чоловік давати половину грошей на няню? Щоб не вийшло те саме без грошей у чоловіка на шиї. Є різні чоловіки. Що значить чоловік грошей не дає-харчується вона і дитина і речі навіть дитині, комуналка чи все це саме з неба падає?
Чупа-чупс• 05 января 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Мне сегодня отказал в чипсах😆 Ехали в гости, приглашающая сторона попросила купить чипсы. Я взяла 3 пачки (по акции). Как начал вонять, чего ты взяла три а не две, я думала это риторический вопрос, но он не унимался, нудел, говорит, «обоснуй, почему 3 а не две», давай бери 10, БОЖЕ, я выложила эти третьи чипсы, потом в машине так орала, говорила высаживай меня прям тут, в письменном виде тебе пришлю объяснительную, почему нужно купить пачку чипсов. 🤯 (потом признал что был раздражен и докопался на ровном месте, извинился)
Він відчув ваш нік🤣🤣🤣. Місячне сяйво так не зможе
_Злата Ibra_• 05 января 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Какой треш, да ну нафиг эту семейную жизнь)
_Злата Ibra_• 05 января 2024
Ответ дляЩедрик
Дитину в садок, самій на роботу.
Садок оплачуйте з ним 50/50.
Як станете на ноги, з´їжджайте. Що тут ще скажеш.
Тут в кожному пості про декрет пишуть, що дитину потрібно заводити, коли у жінки є свої кошти відкладені. Ніхто не любить утриманок, та ще й дитина, мабуть, дратує (крики, безсонні ночі, бруд і т.д.)
Так не надо было ему заводить семью. Жлобов ленивых как он тоже не любят
_Злата Ibra_• 05 января 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Тоді чому вас дивує ця ситуація? І ви наважились народити?
Просто хотела семью, чтобы соседки не обсуждали, что ещё не родила
_Злата Ibra_• 05 января 2024
Ответ дляЩедрик
Чому брати та сестри мають вирішувати її проблеми ? Вони змушували її заміж за нього йти та дитину народжувати ? Тут автор або візьме ситуацію в свої руки і стане самостійною, або так і будуть нерви один одному псувати, тільки дитина страждатиме, дивлячись на ці крики.
100%
_Злата Ibra_• 05 января 2024
Ответ дляВсе до блиску
Бідося, дитина його дратує. А її типу не дратує. Утримувати людину в декреті взагалі-то нормально, і чоловік також може піти в декрет.
100%

Апофиозная• 05 января 2024
визнайте: ваші декрете і діти їм не потрібні, навіщо ви взагалі народжуєте?
_Злата Ibra_• 05 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Это конечно улучшит отношение в семье.... Вы когда советы даете, вы думаете хоть немного?
Тут уже ничего не улучшит
_Злата Ibra_• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
от чомусь всі пишуть про виїзд в єс. Дівчата, дитині 10 міс, хворіє частенько то одне, то інше. За кордоном наслухана я вже про те, що з медициною. Це раз. Друге - там вже не чекають українців з обіймами. Третє - хто мені там з 10місячною допоможе? ну кагбе це просто як самовільно на розстріл піти отаке собі придумати з виїздом. Плюс я писала: всі відкладені збереження я вклала в це житло. не оставлю мудачилі
Ну значит терпите и ещё родите
_Злата Ibra_• 05 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
А кто вам там должен помогать, сами будете справляться, вы ж там будете просто сидеть, на курсы вас не пошлют сразу, да и ребёнок маленький. Чем вам ещё заниматься? Многие женщины тоже уехали с детьми маленькими одни
_Злата Ibra_• 05 января 2024
Ответ дляКузякин
С мужем все понятно.
Мне другое непонятно. Зачем вы выпрыгиваете из трусов, добавляете свои декретные деньги и хотите дорогой телефон? Может пора реально оценить свои финансовые возможности, перестать выделываться и купить телефон попроще?
Я понимаю, когда красивые молодые хотят айфон, чтобы тик токи снимать, онли фанс завести 😁и тд. А если в 35 нет денег, то зачем именно айфон
_Злата Ibra_• 05 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
понты дороже денег. Телефон на последние деньги покупать, сидя в декрете...Ксяоми не годится для декрета?
Сяоми
Мама Карло• 05 января 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
ну, хоть извинился ))))
Викасикрет• 05 января 2024
Оставить ему ребенка и на работу. И розвод
Жена миллионера• 05 января 2024
Ответ дляПукимончиг
Да фиг знает, это же со всех утюгов вещают
Не тратьте деньги.Видимо Вам этого хочется.Мои все родственники именно для работы его используют,он помогает им зарабатывать деньги,а не в целях выпендрежа.И они без напряга его покупают,а не берут в кредит,как малолетки.Иногда привозят из Америки,у них там акции бывают.
Морковна• 05 января 2024
Правильно сказал. Ничего с вами не станется. Пользуйтесь старым телефоном.

НаБалКоніХодять• 05 января 2024
Ответ дляОксана_12
Гарно виховані дівчатка - така біда.
Така правда, що біда коли вони ще й попадуть в руки до маніпуляторів,а причини шукають в собі!
_Злата Ibra_• 05 января 2024
Ответ дляАноним_1858
Мені ото завжди цікаво , і шо такі поради допомагають налагодити стосунки ? Багатьом уже сім’ю врятувало?
А что здесь спасать, если муж не изменится
автор Місячне Сяйво • 05 января 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
і мало того - маніпулятори намагаються переконати, що це з тобою щось не так
автор Місячне Сяйво • 05 января 2024
Ответ дляМорковна
фі. ви якийсь ображений на життя мужик під анонімом
автор Місячне Сяйво • 05 января 2024
Ответ для_Злата Ibra_
а я красива і все ще молода в свої 35
автор Місячне Сяйво • 05 января 2024
Ответ для_Злата Ibra_
для себе народила) тадаммм.
автор Місячне Сяйво • 05 января 2024
Ответ дляЧупа-чупс
ахахахаха
автор Місячне Сяйво • 05 января 2024
Ответ дляПрестидижитатор
от дякую. ви справді мудра жінка.
автор Місячне Сяйво • 05 января 2024
Ответ дляЖелезобетон
Мне не кажется такое реально может быть. Много по жизни знаю мужиков которые хорошие пока жена от него не зависит. Ребенок, или болезнь или невозможность работать - все г и вылазит, увы. Многие мужики живут по принципу кто сильнее тот и прав. И если жену некому защитить(многие родители сплавят замуж и пофиг) то совсем печаль
схоже - саме так у мене.
автор Місячне Сяйво • 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
То нужно зубки показывать сразу, а когда уже такое отношение и обесценивание имеет место быть, то тут показывая зубки можно получить противоположный вариант.
У автора муж уже уверен, что она никуда не денется, ну по сути это правда, куда без денег, помощи с грудным ребенком идти? То он вполне может не образумиться, а реально уйти, чтоб ее наказать! И что она будет делать c алиментами 2 тысячи?
Поэтому сначала финансовая подушка, а потом такие резкие движения
от ви нормальна і мудра людина
автор Місячне Сяйво • 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
А с ребенком кто? Муж вряд ли согласиться сидеть, будет ей палки в колеса ставить, чтоб она не ходила на работу, а занималась домом и ребенком.

Честно говоря было бы отлично сесть и спокойно поговорить с мужем. Тут уже советовали, узнать что его не устраивает, как он видит дальнейшую жизнь.

Я выбрала путь терпеть, это позволило мне стать на ноги перед уходом мужа и его уход стал не таким болезненным и дискомфортным. Но, если бы я с самого начала больше давила на то, что нам надо как-то договориться, пока отношения не стали настолько ужасными, может что-то и вышло бы...
ми вже пробували ходити до психотерапевта. тричі! у трьох різних психологів. результату мало