Неробименінерви• 05 января 2024
Допомога на поховання.
Добрий день. Можливо хтось підкаже мені на рахунок отримання допомоги на поховання? На яку допомогу можна розраховувати?
Після смерті виплачують 2-3 пенсії. Ще говорять про допомогу від міжнародних організацій. Чи насправді це так?
Дякую.
Сиреневенькая• 05 января 2024
У разі смерті пенсіонера допомога на поховання виплачується у розмірі двомісячної пенсії померлого тим особам, які здійснили поховання. Якщо померла особа була “військовим” пенсіонером, то особі, яка здійснила поховання, виплачується допомога у розмірі тримісячної пенсії, але не менше п’ятикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Допомога на поховання не виплачується, якщо поховання пенсіонера здійснено за рахунок держави.
Для отримання допомоги на поховання необхідно звернутися до діючого сервісного центру Пенсійного фонду України.
В гости звали?• 05 января 2024
Тільки пенсія! Зараз международні живим не дуже помогають...сберуть анкети (дані по людям) і тиша...
Неробименінерви
• 05 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
в 21 было около 7 тысяч
Це в залежності яка була пенсія. За тата отримали 5600(пенсія 2800*2)
Николай-b526• 05 января 2024
Ответ дляНеробименінерви
наверно..может быть.. главное что можно через личный кабинет, не помню уже где .. все собрал, отсканировал отправил - отвез, записался в электронную очередь, отвез и через пару дней упали деньги на карту
Мяо мой мяо• 05 января 2024
2 пенсії + ініціатива громад. В нашому випадку це 5000, сказали, куди звернутися, коли оформлювали свідоцтво про смерть
Полюю на дрони• 05 января 2024
У мене помер рік тому батько. Мама отримавла дві пенсії. Мені на роботі дали оклад, треба було копію свідоцтва про смерть.
Неробименінерви
• 05 января 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Нам на роботі дають вибірково, незнаю чому так.... Кому 5тис, кому 3тис.