Дружная семейка• 05 января 2024
Итальянский сложный в изучении?
Наизнанку• 05 января 2024
До певного моменту він легкий (вважається). Дієвідміна дієслів за особою та числом - вже важче. До В1 нормально, потім важко.
Поумничка• 05 января 2024
Ответ дляНаизнанку
все одно легше за російську мову
ШобВам_КакНам• 05 января 2024
Мені було легко вчити, логіка мови як наша (не має ствльки часів, як в аногійський, роди). Знаючи українську і англійську дуже багато схожих слів. Німецька і англійська мені були важчі.
Лівий Локіть• 05 января 2024
Ответ дляНаизнанку
Это так со всеми языками. Не только с итальянским.
ЯниЯ• 06 января 2024
Італійська - шикарна мова! Вона набагато більш плавна і приємніша вуху, ніж іспанська. А найкраще те, що в ній як пишеться, так і читається, нема ніяких проковтувань, замін, ти з першого слова на слух розумієш де слово почалось, а де воно закінчилось. Це не просто незрозумілий потік, як з німецькою, французькою, англійською та ін. Італійська одна така! Слів багато схожих, міжнародних, до чогось згодом можна логічно додумуватись, будова речення дуже схожа на нашу, це взагалі пісня. З відмінюванням, числами і т.д. - ну так, це просто треба і розуміти, і зубрити. Але від неї нема відчуття, ніби ти попав в дурку, або слухаєш китайське радіо. На пенсію обов´язково поїду жити в Італію) десь неподалік Болоньї)