Вбигудях• 05 января 2024

Чи є тут прості жінки які живуть скромно на 5-7 тис. грн?

Стало цікаво чи є тут прості жінки які живуть скромно на зарплату 5-7 тисяч.
Бо як почитаєш Порадицю то всі тут міліонерші, отримують з/п 50 тисяч і вище, живуть в квартирах з дорогими ремонами, їдять червону рибу і хамон.
Просто стало цікаво тут є такі люди які живуть скромно на мінімалку 5-7 тис. грн., у яких немає ремонту, які одягаються у секонді і їдяьь просто їжу (суп, борщ, каша)?
Результат:
вже голосів: 1253
384 (30.65%) Результат
205 (16.36%) Маю середній дохід 13-20 тис
177 (14.13%) Живу скромно з/п 5-7 тисяч
165 (13.17%) Маю нормально дохід 8-12 тисяч
165 (13.17%) Живу забезпечено з/п 20-40 тис
157 (12.53%) Живу багато з/п 40-100 тис
Мне без сахара• 05 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
и больше никто не помогает?
На постійній основі ніхто. Племінник може підкинути пару тисяч. Айфон доньці купив. Ми ходим в церкву п´ятидесятницьку - то продукти, то хтось і фінансово підкидає. Але живем впритик.
Мая твая не панимать• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
В мене зарплата 5800, одинока мати. Донька 17 років. Живемо.
Скільки ви платити за комунальні послуги?
Все знаю від і до• 05 января 2024
С моей комуналкой 3500-4500 я не могу себе позволить жить на 5-7К
Будьте так ласкаві• 05 января 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Як почитати теми, то тут тільки мільйонери, а насправді я думаю що тільки одиниці тут мають норм дохід
какой доход вашей семьи или траты за месяц?
Жена_КотораяСтена• 05 января 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Если честно, не знаю как такое возможно.
Я одна и живу на 50 в месяц. Еле хватает. Детей, котов, авто нет.. одеждой новой себя не балую. Никуда не езжу ...
Значит не умеете экономить.
У меня средний доход, указанный в опросе автора, живем более-менее нормально, но без излишеств. Есть муж тоже со средним доходом, ребенок, 2 машины, своя квартира. Ловлю скидки в одежных магазинах, отслеживаю скидки на готошопе в продуктовых магазинах, кешбеки и т.д.
Омлетик• 05 января 2024
Что это за богатая жизнь на 40000?
Это просто достойная бедность.
Это меньше тысячи евро, каким боком тут богатство?!?
Забрызжу ядом• 05 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Не великий, але вас це не стосується
Будьте так ласкаві• 05 января 2024
Ответ дляЯ така бойова
Ну якщо взяти сукупний дохід і 5 членів сімʼї, то живемо ми як раз десь на 7-8 тис на місць на людину.
Скромно, але терпИмо
нет, так это не работает
32 на 4, это не 8 на одного - как ни крути
Будьте так ласкаві• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
и то хорошо, поняла.
Дама_из_рекламы• 05 января 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Куда вы их тратите
Сейчас окажется, что живет в ЕС и тратит на аренду 30 тыс, 10 на коммуналку и 10 на еду 🤷🏻‍♀️
Санька-4b93• 05 января 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Ремонту нема , бо в хаті орки жили , ось тільки дах змінили на новий , майже два роки без даху

А так - податки , зарплати , оренда приміщень , світло близько 150 тисяч грн я сплачую на місяць у своєму бізнесі , я мілкий ФОП

На погашення кредиту йде 27 тисяч грн в місяць
От вам вже 177 тисяч в міс нема
Але вони ж є, заробляю я їх
Товарищ предприниматель, вы разницу между доходом и чистой прибылью улавливаете?
ХаДиДиШь• 05 января 2024
Ответ дляВбигудях
Дивно як може не вистачати 50 тисяч.
Я теж живу сама, у мене дохід 13-15 тисяч в місяць і це вважається хороша зарплата в моєму місті. Мені вистачає на більш менш нормальне життя.
Але в мене є родичі і знайомі які живуть на з/п 5-7 тис.
У меня зп 40, трачу в ноль каждый месяц. Ипотека - 6тыс, мелкие кредиты - 4 тыс, комуналка сейчас около 2.5 тыс, садик 12 тыс (гос не работают в городе), еда, топливо в машину, одежда (по скидкам всегда), маме помочь по возможности, аптеки, врачи и прочее. Маникюр раз в месяц и покраска раз в полтора, потому что седины полголовы с 23 лет
А кто то считает что это куча бабок))
Меряю линейкой• 05 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
как можно жить на 5 тыс грн... автор, расскажите
Одному? Запросто
Каяспер• 05 января 2024
Ответ дляСанька-4b93
Бидося
Так, а куда тратите, если даже одежду не покупаете?
Наверное на губы-брови
Будьте так ласкаві• 05 января 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Значит не умеете экономить.
я тоже люблю скидки, но тот же бензин по акции не купишь, врачей, да много чего...
Мне без сахара• 05 января 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Якщо немає за що - то і не платимо. Зимою до 2500 виходить.
автор Вбигудях • 05 января 2024
Ответ дляdulenok
конечно есть....но большинство Советчиц искренне не понимают, как ТАК можно жить
Для мене це завжди дивно було. На Порадниці наче якась паралельна реальність.
Багато моїз родичів і знайомих живуть на 5-7 тис. У мене з/п 13-15 грн і в моєму місті це вважається дуже хороший дохід. Мені вистачає на більш менш нормальне життя.

А на Порадниці часто пишуть що 30 тис. це маленька з/п і на неї вижити нереально.
Будьте так ласкаві• 05 января 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Не великий, але вас це не стосується
Забрызжу ядом
Морская свинка• 05 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
А как живут сейчас переселенцы? Думаете шикуют?
автор Вбигудях • 05 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Это нереально
Багато людей яких я знаю живуть так
Швидка Настя• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
Не прикалывайтесь - лучше уж в Германии на пособие
Санька-4b93• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
А субсидия?
Будьте так ласкаві• 05 января 2024
Ответ дляМорская свинка
я даже не представляю если честно, вот и спрашиваю... хорошо если кто работу более менее нашел - но все равно сьем, да и вся жизнь с нуля
мне их очень жаль по человечески
Мне без сахара• 05 января 2024
Ответ дляШвидка Настя
Чим?
Я така бойова• 05 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
нет, так это не работает
А як?
За умови наявності в обох випадках житла й інших рівних умовах.
дамаАмстердама• 05 января 2024
Ответ дляКоролеВешна
Может, получится как-то списать после вп. Поживём, увидим. Не из чего ее платить всё равно
Мені сьогодні прийшов лист від газорозподільчих про борг у 27грн. Якщо не сплачу протягом 20 днів, то подають у суд. А вам що нічого не пишуть про борги?
Забрызжу ядом• 05 января 2024
Ответ дляВбигудях

Автор, я теж знаю багато людей, які живуть на мінімалку, тут можна написати, що завгодно.
Зараз на дієті• 05 января 2024
Ответ дляСанька-4b93
Читайте уважно , я про своє нетто ще навіть не писала
Перечитайте
Бо як напишу своє нетто - то скажуть троль
Воно вам треба задарма клацать портить свою клавіатуру
Коли ви і читати не вмієте
Ду да ду да ду• 05 января 2024
Автор, ви яку валюту мали на увазі, коли пишете ’ багато 40-100’ ?

У мене середній, 2 дітей, на зйомі..не вистачає катастрофічно((( слава Богу, є допомога!
Мне без сахара• 05 января 2024
Ответ дляСанька-4b93
А субсидия?
Немає. в минулому році була сто з хвостиком гривень - навіть заморачуватись не стала.